AT&T'den Yeni Nokia EOS

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ardacumhur

ardacumhur

Üye
    Konu Sahibi
AT&T'den Yeni Nokia EOS
RM-877 Kendini Gösterdi !

AdDuplex'ten Alan Mendelevich AT&T'den yeni bir cihazın AT&T'den geleceğini müjdeledi.

Bu yeni cihazın model numarası RM-877 ve kesin olarak bir AT&T cihazı.En önemli detay ise 1280x768 HD ekran çözünürlüğü.Be değerler Nokia Lumia serisinin sadece üst seviyelerinde bulunuyor ve muhtemelen yeni bir amiral gemisine ait.

Bu cihaz büyük ihtimalle Nokia EOS.Yani 41 megapiksellik sensöre sahip olan ve Mayıs ayında duyurulmayı bekleyen Lumia ailesinin yeni üyesi.

sizce yeni cihaz yolda mı yoksa satış stratejisi olarak bir aldatmaca mı bizleri bekliyor?

• Beğen
Tepkiler: Web Designer

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Yeni bir cihaz olacagı kesin zaten.önemli olan 41mp sensör kullanılacak mı?kullanılacaksa kamera uygulamasında degişiklik olacak mı ki bence kesinlikle olması lazım

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Global versiyonu çıkar mı acaba :hmmm
Gerçi çıksa da Lumia 920'yi değiştirmeyi düşünmüyorum çok aşırı donanım farkı olan bir cihaz çıkmadığı sürece.
Sırf daha ince, hafif yada kamerası yüksek diye model değiştirmek istemiyorum.

Ancak henüz Lumia 920 almamış arkadaşlar için bu yeni çıkacak Catwalk, Laser, EOS kod adlı cihazların global versiyonları güzel bir alternatif teşkil edebilir.

bahtiyad

bahtiyad

Üye
Nokia pazar stratejisinde çuvallayacak gibi tekrar.Cat walk ,,eos...Orta seviye lumia serisini pazara yaymadan üst seviye arayışında.....İki katlı evde 2.kat çok sağlam olsa bile zemin çamursa...... :ehe isterse michael jackson edition moon walk çıksın........Lumia920 benim için zamanında siemens sx1 gibi--kullanmasını bilene yeterli :yuru

papakudioflu

papakudioflu

Admin
pazar eskisi gibi bir yıl iki yıl aynı üst seviye cihazlarla domine edilemiyor.hem akıllı telefon kullanan sayısı hızla artıyor hem de teknoloji çok hızlı ilerledigi için firmalar birbirlerine sürekli karşı cihazlarla cevap vermek zorunda kalıyor.o yüzden artık 6-8 ayda bir yeni amiral gemi cihaz görmemiz çok dogal.

Nokia'nın yeni çıkaracagı cihazlar içinde bir karmaşıklık var.3 adet kod isim var elimizde eos,laser ve catwalk.laser verizona özel olacak ve model ismi lumia928 olarak kesinleşti neredeyse.eos at&t catwalk ise t-mobile olarak gözüküyor.bu cihazlar içinde global model olması en kuvvetli cihaz at&t eos.bununla ilgili bazı haberler de çok önceden çıkmıştı hatırlarsanız.yeni bir global üst segment lumia cihazının ip uçlarını da Nokia CEO'su Stephan Elop Finlandiya'da katıldıgı bir televizyon programında vermişti.tabi bu cihazın at&t üzerinden satışa çıkması Haziran sonu Temmuz ayı gibi gözüküyor daha sonra globale çıkacagını düşünürsek Temmuz Agustos ayları bu cihazın globale çıkış tarihleri olarak tahmin edilebilir.

PureFood

PureFood

Üye
İstediği gelsin değiştirmem ben telefonumu. Daha doğrusu değiştiremem taksitleri yıl sonunda bitecek ondan sonra 1 sene daha kullanırım yeter. Her zaman iki yılda bir telefon değiştirmişimdir :D o zamana yeni wp ve yeni lumialar olursa düşünebilirim tekrar. Hem sistem oturmuş olur iyice 2 seneye.

drangela61

drangela61

Üye
Aynen öyle zaten bu telefonlar -hangisi gelecekse artık- L920yi değiştirmeye değecek gibi gözükmüyor fakat tabii ki hangi sebepten olursa olsun L920 alamamış ve artık telefonu değişme zamanı gelmiş diyen kişiler için çok güzel alternatifler olacaktır..acaba gerçek anlamda amiral gemi ne zaman gelecek :Sçünkü bu telefonlar sgs4 sony z htc one lg g Pro ile yarışacak güçte değil her ne kadar platformlar farklı da olsa bunu millete anlatmak zor bilmem yanlış mı düşünüyorum Saygılar

ardacumhur

ardacumhur

Üye
    Konu Sahibi
Bence NL920 bir efsane olma yolunda ilerliyor:hmmm

• Beğen
Tepkiler: PureFood
_JacKoLovsKi_

_JacKoLovsKi_

Üye
lumia 920 çok iyi telefon ama samsung galaxy s4 le yarışamaz bence nokia daha güçlü telefonlar yapmalı böyle şeyleri yapabilecekken neden yapmıyorlar anlamıyorum inşallah beklediğim şekilde bi lumia çıkarır nokia yoksa s4 almayı düşüüyorum

drangela61

drangela61

Üye
Eminim çıkaracaktır dediğim gibi bu telefonlar gerçek manada amiral gemisi değil L920ye alternatif üst seviye cihazlar ama ne zaman çıkar bilemiyorum L920nin Kasım ayında çıktığını düşünürsek o da öyle olacaktır belki değişen şartlar bir iki ay öne almasına sebep olabilir tabii bunlar sadece benim düşüncelerimSaygılar

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
lumia 920 çok iyi telefon ama samsung galaxy s4 le yarışamaz bence nokia daha güçlü telefonlar yapmalı böyle şeyleri yapabilecekken neden yapmıyorlar anlamıyorum inşallah beklediğim şekilde bi lumia çıkarır nokia yoksa s4 almayı düşüüyorum

Galaxy S4 kağıtta işlemci ve birkaç yönden lumia 920 den iyi olabilir ama yakın zamanda gördük kamerası bakımından(video çekimi karşılaştırılması yapılmıştı) 6-7 ay önce çıkan lumia'dan kötü olduğunu ortaya koydu.

erdgnblt

erdgnblt

Üye
41 Mp gelsin, gerisi L920 donanımı olsa bile bunu satar onu alırım :)

PureFood

PureFood

Üye
Göz var izan var tasarım olarak bile karşılaştırılsa S4, Lumia serisinin yanından geçemez.. :nono: İstediği donanımı versin hepsi fantazi onların.. Bize çift çekirdek var bugüne kadar kimsenin şikayeti olmadı.

alical33

alical33

Üye
512mb ramlı wp8 lerde bile donma takılma yok hala androidi savunuyor millet iki uygulaması var diye

drangela61

drangela61

Üye
evet göz var nizam var fakat biraz da mantık çerçevesinde düşünmek lazım siz 2012 yılında çıkan telefonla 2013 yılındaki telefonlarla nasıl yarışacaksınız bakın burada ben yarışamaz demiyorum sadece gerçeği belirtiyorum evet platformlar farklı evet bunun çift çekirdeği androidin 4 çekirdeğine bedel fakat algı farklı bunu siz biliyorsunuz ben biliyorum ama %90ı bilmez ve L920 mi s4 mu deseniz sizce cevap ne olur bir duşunun
yani anlatmak istediğim Nokia L920ye makyaj yapıp bu yılki telefonlarla nasıl yarışacak
ayrıca kimsenin androidi savunduğu yok hatta hiç haz etmem ki evden s3 almak için çıkan birisine L920 aldırmış biriyim
umarım anlaşılmışımdır
Saygılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt