Telefon Tavsiyesi ASUS Zenfone 6 alınır mı ?

Konu Sahibi
ASUS Zenfone 6 alınır mı ?
Arkadaşlar telefon teknosa da 799 tl fiyat etiketine sahip.Sizce alınabilecek bir cihaz mı ?
İlgilenenler için şimdiden teşekkürler

SuxQQ

Üye
Aynı klasmanda olduğu telefonlara göre gayet üstün bence. Bataryasıda ekranın büyüklüğünü kurtarabilecek kadar büyük bence düşünmeden alınabilir.

Not : Teknolojiye Atarlanan Adam bugün veya yarın incelemesini yayınlayacak ordan bir bakın kafanıza yatan yada yatmayan özellikleri olabilir.

alınabilir hatta fiyatı da özelliklerine göre çok iyi bnce

fiyat . özellikler fln iyi ama intel chipset olması bazı oyunlarda uyumsuz yada donmalara yol açabilir,oyun oynayan biri isen alma derim moto g daha ucuz ve kaliteli

Ben zen 5 aldım tasarım müthiş. Kasa uzun ve Çerçeve geniş ekran kalite düşük gibi . Gerisi müthiş .

Konu Sahibi
Peki teşekkürler arkadaşlar.

Son düzenleme:

fk555897

Üye
Bence o fiyata çok güzel bir telefon.

minoo

Üye
Ben de iphone'u satıp ciddi ciddi zenfone 6 alıcam. Asus'ta çalışıyorum, eğitimini aldık zenfone'ların. Asus cep telefonu piyasasına yeni girdiği için %0'a yakın kâr ile satış fiyatları. Amaç reklam yani. Telefonlar gerçekten çok iyi.

Tepkiler: 0MG90, ByKatre, Nextman ve 1 kişi daha

SuxQQ

Üye

Hocam kâr %0 a yakın demişsiniz ama bence eğitimde size biraz abartmışlar 600-700 liraya mâl edilen telefon olması mantıklımı sizce Zenfone un ?

minoo

Üye
Hocam kâr %0 a yakın demişsiniz ama bence eğitimde size biraz abartmışlar 600-700 liraya mâl edilen telefon olması mantıklımı sizce Zenfone un ?

Bu özelliklere sahip diğer telefonların fiyatları uçuk ama farkındasın değil mi? Zenfone 4 fiyatı 400 lira mesela.

Bence de ekran hd ama 860p den düşük hele hd note 2 ile ayni video yu oynat zen yerlerde sanki akşam olmuş . Ama kalite ve hız müthiş

SuxQQ

Üye
Bu özelliklere sahip diğer telefonların fiyatları uçuk ama farkındasın değil mi? Zenfone 4 fiyatı 400 lira mesela.

Hocam telefonun satış fiyatından değil üretim fiyatından bahsediyorum ben sizce bir telefonun seri üretimde satıldığı fiyata mâl olması mümkün mü ?

Hocam telefon tam hakettiği fiyat altı üstü olmaz 2gb ram var diye iyi cihaz denmez . O eğitim verenler bunun farkında değil fiyat yükselişe geçerse kazık başlar

Sucrofe

Üye
Alınabilir ama şarj konusunda sıkıntı çıkarabilir .

Tepkiler: B.A.R.O.N
O fiyatta daha alınası bir telefon göremiyorum.

Tepkiler: minoo
Artık herkesi kandırmak çok zor . Ama bu fiyata da başka cihaz bu tarzda bulunmaz . Bir nebze olsa uygun fiyat .

minoo

Üye
Hocam telefon tam hakettiği fiyat altı üstü olmaz 2gb ram var diye iyi cihaz denmez . O eğitim verenler bunun farkında değil fiyat yükselişe geçerse kazık başlar

Ben hiç bi telefonun piyasaya çıktıktan sonra fiyatının arttığını görmedim. Zaten muhtemelen bundan sonra çıkacak telefonların fiyatı yüksek olur.