Tavsiye Asüs zenfone 5

Sponsorlu Bağlantılar

BAZUKACIenes38

Üye
    Konu Sahibi
Asüs zenfone 5
Beyler bu aralar telefon alcam asüs zenfoneyi bayağı gözüme kestirdim fakat markasının asüs olması ve çevremde hiç kullananın olmaması beni tedirgin ediyor sizce nasıl alayımmı? bide çift çekirdek miş modern combat 4 aspalt 8 gibi oyunlarda kasma yaparmı?

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
asüs değil asus bu arada o oyunlarda kasma yapar ama ayarları düşürürsen yapmaz herhalde

Fenomenon

Fenomenon

Üye
internetten inceleme videolarını izleyebilirsin, kasma yapmaz.
ayrıca asus sağlam bir markadır.

3017

3017

Üye
ben kullanıyorum.memnunum.oyun denemedim ama interneti iyi.
arayüzü de kolay,kullanışlı.
tavsiye ederim.

mali6334

mali6334

Üye
Ben aldım kullanıyorum oyunlarda kasma sıfır tavsıye ederim

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Fevkalade muthiş

Bystone

Bystone

Üye
Ben discoveryi sattim.Zenfone 5 almayı düşünüyorum fakat bu telefon çift çekirdek işlemci olarakta daha hızlı.Çift çekirdek olması soru işareti bıraktı.Telefon note 2 ile 4g harici ayni özellikte..

axpe

axpe

Üye
kardeşim bende önce çift çekirdek diye emin değildim ama sonra öğrendim 2 fiziki 2 sanal çekirdek var 4 çekirdek intel kalitesi asus teknik servisi kalitesinide arkasına alınca bu telefonun fiyatı inanılmaz nisan ayında android 5 de geliceği açıklandı. yani aryüz falen general mobile bin basar ve discovery2 ye 8 çekirdek dio markası ne belli değil işlemcinin 65 dereceye çıkıo telefon bakın Asus Zenfone 5/6 yı bir mağzada deneyin görün bu fiyata süper telefon hangi arkadaşıma gösterdiysem çok hoşuna gitdi mükkemel bu fiyata alın derim.