Asüs zenfone 5

 • 25 Ağustos 2014
 • 1669 Okunma
 • 7 Cevap

 1. Beyler bu aralar telefon alcam asüs zenfoneyi bayağı gözüme kestirdim fakat markasının asüs olması ve çevremde hiç kullananın olmaması beni tedirgin ediyor sizce nasıl alayımmı? bide çift çekirdek miş modern combat 4 aspalt 8 gibi oyunlarda kasma yaparmı?
   


  Yazan: BAZUKACIenes38
 2. asüs değil asus bu arada o oyunlarda kasma yapar ama ayarları düşürürsen yapmaz herhalde
   
 3. internetten inceleme videolarını izleyebilirsin, kasma yapmaz.
  ayrıca asus sağlam bir markadır.
   
 4. ben kullanıyorum.memnunum.oyun denemedim ama interneti iyi.
  arayüzü de kolay,kullanışlı.
  tavsiye ederim.
   
 5. Ben aldım kullanıyorum oyunlarda kasma sıfır tavsıye ederim
   
 6. Fevkalade muthiş
   
  Mobil cihaz ile gönderdi
 7. Ben discoveryi sattim.Zenfone 5 almayı düşünüyorum fakat bu telefon çift çekirdek işlemci olarakta daha hızlı.Çift çekirdek olması soru işareti bıraktı.Telefon note 2 ile 4g harici ayni özellikte..
   
 8. kardeşim bende önce çift çekirdek diye emin değildim ama sonra öğrendim 2 fiziki 2 sanal çekirdek var 4 çekirdek intel kalitesi asus teknik servisi kalitesinide arkasına alınca bu telefonun fiyatı inanılmaz nisan ayında android 5 de geliceği açıklandı. yani aryüz falen general mobile bin basar ve discovery2 ye 8 çekirdek dio markası ne belli değil işlemcinin 65 dereceye çıkıo telefon bakın Asus Zenfone 5/6 yı bir mağzada deneyin görün bu fiyata süper telefon hangi arkadaşıma gösterdiysem çok hoşuna gitdi mükkemel bu fiyata alın derim.
   
Yüklüyor...
15/12/2018 - 01:52