Haber Asus Zenfone 3 akıllı telefonun render görselleri ortaya çıktı

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Asus Zenfone 3 akıllı telefonun render görselleri ortaya çıktı
Asus’un yeni amiral gemisi Zenfone 3 çok yakında resmi olarak duyurulabilir…

Akıllı telefon pazarında 2016’da yeni modeller Ocak ayı itibari ile arka arkaya gelmeye başlarken, bu sene yeni modeller sunacak olan firmalardan bir tanesi de Asus olacak. Tayvan kökenli firma, geçtiğimiz sene bir çok model sunarken, özellikle Zenfone 2 ailesi büyük ilgi görmüştü.

Bu sene ise Asus’un Zenfone 3 modelleri ile karşımıa gelmesi bekleniyor. Geçtiğimiz sene Zenfone 2, Ocak ayında Amerika Birleşik Devletleri’nin Las Vegas şehrinde düzenlenen CES 2016, Tüketici Elektroniği Fuarı’nda gün yüzüne çıkmıştı ve bu sene ise Nisan ayına girmemize rağmen henüz Zenfone 3 duyurusu gelmedi.

Cihaz hakkında bilgiler gelmeye devam ederken, şimdi de yeni bir cihazın render görseli ortaya çıktı ve bu görselde yer alan akıllı telefonun Asus Zenfone 3 olduğu kaydediliyor. Eğer gerçekten de bu cihaz Asus Zenfone 3 ise akıllı telefonun oldukça başarılı bir tasarıma sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Tasarıma bakacak olursak eğer; ön yüzde fiziksel Home tuşu yer almazken, kapasitif tuşların yer aldığı görülüyor. Arkada ise üstte kare tasarım içeren kamera ve kameranın yanında da LED flaş ve Lazer AF görülmekte. Ayrıca parmak izi tarayıcısı da kameranın altında konumlandırılmış.

Henüz akıllı telefonun donanım özelliklerinin nasıl olacağına dair bilgi bulunmuyor. Ancak USB Type-C bağlantısı içereceği, metal kasa ve farklı donanım özellikleri ile farklı versiyonlar şeklinde sunulacağı kaydedilmekte.

Asus Zenfone 3 akıllı telefonun render görselleri ortaya çıktı - MaxiCep

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Çok Geç Kaldı

BRKTNL

BRKTNL

Üye
Tasarıma az daha ayar lazım. Arka biraz daha iyi ama ön yine aynı.

Sarangni

Sarangni

Üye
Zenphone 2 de insanların beklentilerini çok yükseltiler ama hiç de tanıtımı yapıldığı gibi olmadı. Türkiye fiyatları da yüksek geldi. Agresif fiyat ile gelip inteli bırakırsa belki iş yapar

Dj.Refoo

Dj.Refoo

Üye
sd 650 kullanacak diye okudum ama doğru mudur bilemem

Sarangni

Sarangni

Üye
sd 650 kullanacak diye okudum ama doğru mudur bilemem
İntelden vazgeçip Snapdragon ile yola devam edecekler galiba. Amiral gemisi yapacaksa SD 650 az olur ama orta seviye de fiyat/performans olarak iyidir.

Seglopsi

Seglopsi

Üye
İntelden vazgeçip Snapdragon ile yola devam edecekler galiba. Amiral gemisi yapacaksa SD 650 az olur ama orta seviye de fiyat/performans olarak iyidir.
intel işlemciler şarj sürelerine oldukça olumsuz yansıyor ancak ben asus un intel işlemcilerden vazgeçeceğini düşünmüyorum. zenfone serisinde performanstan şikayet eden de nadir görürsünüz.

Onur K.

Onur K.

Üye
Bence her zaman ki gibi ilkel tasarım :D

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
Arkasının Oval Değil de Düz Olması ; Basit Cihaz İzlenimini Çürütmüş Bence...

iPhone 6 İle Uygulamasından Gönderildi

Son düzenleme:

Üst Alt