Astral seyahat yardım

Sponsorlu Bağlantılar

serifmstf

serifmstf

Üye
    Konu Sahibi
Astral seyahat yardım
Selamlar :) bir haftadır astral seyahat denemesi yapıyorum ama başarısız.bir haftadır uykum sürekli bölünüyor sabaha kadar 7-8 defa uyanıyorum normal midir?

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Afbuyur :hmmm

BelaMonte

BelaMonte

Üye
Uyku duzenin bozulmasi normaldir belki ama niye yapamiyorsun onu anlamadim :D

Bülent872

Bülent872

Üye
Yaparsan yaz kardeş bilinçlenelim

serifmstf

serifmstf

Üye
    Konu Sahibi
Uyku duzenin bozulmasi normaldir belki ama niye yapamiyorsun onu anlamadim :D
bi şey daha var ilk iki gun denedim başarısız oldu 3. Gün yorgundum,denemedim sonra uyurken korkarak titredim ve herkezin anlattığı gibi oldu.duvarın içinden geçerek odamdan dışarı çıktım ve biraz gezdim sonrasını hatırlamıyorum...acaba bu astral seyahat mıdır yoksa psikolojik olarak etkilenip rüya mı görmüşûmdür ?

BelaMonte

BelaMonte

Üye
bi şey daha var ilk iki gun denedim başarısız oldu 3. Gün yorgundum,denemedim sonra uyurken korkarak titredim ve herkezin anlattığı gibi oldu.duvarın içinden geçerek odamdan dışarı çıktım ve biraz gezdim sonrasını hatırlamıyorum...acaba bu astral seyahat mıdır yoksa psikolojik olarak etkilenip rüya mı görmüşûmdür ?
İkisi arasında ki farkı ayırt edebilmen gerekiyor. Çok gerçekçi hissettiysen olabilir bence. Ama lücid rüya da olabilir

serifmstf

serifmstf

Üye
    Konu Sahibi
İkisi arasında ki farkı ayırt edebilmen gerekiyor. Çok gerçekçi hissettiysen olabilir bence. Ama lücid rüya da olabilir
az önce tekrar denedim (self trans yöntemiyle).bu sefer olacaktı galiba vücudumu hissetmez oldum,titreme başladı,kapalı olan gözlerim yeşilimsi bir renk görmeye başladı,kafamda bir baskı oluşmaya başladı,göz kapaklarım çok hızlı şekilde titremeye başladı ve çok heyecanlandım o sırada abi'min telefonu çaldı ve tüm konsantrasyonum dağıldı yapamadım :)

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
Son durum nedir?

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
  • Beğen
Tepkiler: PALA.

Üst Alt