Astral Seyahat Hakkında Yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
BrainHacker

BrainHacker

Üye
    Konu Sahibi
Astral Seyahat Hakkında Yardım
Son zamanlarda forumda astral seyahat konuları görüyom. Bende yapmak istiyorum. Ayrıntılı bicimde anlatırmısınız. Eğer yapıp,ruhumu dışarı cıkarıp bida sokamassam hakkınızı helal edin :)

Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
Bro Bak Actigim Bir Konu Var Akt Siralardaa .. Ona Bir Bakk .. Hersey Gayet Ayrintili Bir Sekilde Anlatilmiss .. Bende 3 Gecedir Deniyorum .. Bu Gece .. Yada Pazar Gunune Kadar Kesin Cikariim :]

Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
Benim Konu Daha Okunuur =P

Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
doğruyu söylemek gerekirse bu Astral Seyahat'i çok kafaya taktım ama sizin konuya girdim çok uzun geldi okumaya erindim beğenmekle yetindim malesef :(

Valla Bende Kafaya Takmisim Aslinda .. 4 Gecedir Deniyorum Fakat Tam Cikacak Gibi Olacakken Vazgeciyorumm ..
Korkacak Birsey Yokk .. Ama Reflex Oluyor, Ve Gozlerimi Aciyorumm .. Ama Cikcamm ..
Ve 5 KM Otedeki Sevdigim Kizin Evine Giderim Belkii =P

___kaptan___

___kaptan___

Üye

Valla Bende Kafaya Takmisim Aslinda .. 4 Gecedir Deniyorum Fakat Tam Cikacak Gibi Olacakken Vazgeciyorumm ..
Korkacak Birsey Yokk .. Ama Reflex Oluyor, Ve Gozlerimi Aciyorumm .. Ama Cikcamm ..
Ve 5 KM Otedeki Sevdigim Kizin Evine Giderim Belkii =P

hadi bakalım inşallah :) ben artık çıkış seviyesine bile gelemiyorum ilk dememde çok aceleci davrandım çıkarken korktum şimdi ise olmuyor biraz sonra deneyebilirim, çıkış yaparsam ilk olarak evde dolaşırım sonra mı ver elini Güney Kore :D :sirit:

Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
hadi bakalım inşallah :) ben artık çıkış seviyesine bile gelemiyorum ilk dememde çok aceleci davrandım çıkarken korktum şimdi ise olmuyor biraz sonra deneyebilirim, çıkış yaparsam ilk olarak evde dolaşırım sonra mı ver elini Güney Kore :D :sirit:

N'apcaksin Orda .? P.S.Y'i Mi Gormeye Gideceksiin .? =]

zombaka

zombaka

Üye
ben deniyiyim dedim yattım gittim jenifer lopez in yanına onla birlikte şarkı söyledim (bu arada sesim berbat ve ingilizce bilmiyorum) tam o kadınla yatcaktımki kalk oğlum kalk işe geç kalcan dedim sonra kalktım saat
2.30 hayallerim yıkıldı tabi bunun astral seyehatle bi alakası yok ama insanın siniri bozuluyo işte

BrainHacker

BrainHacker

Üye
    Konu Sahibi
Tesekkürler arkadaşlar...

Ben yapabilirsem önce bir keşif turuna çıkarım. Hatta Maxicep ailesinden yapanlarla biryerde buluşup eğlenelim :)

- - - Eklendi - - -

ben deniyiyim dedim yattım gittim jenifer lopez in yanına onla birlikte şarkı söyledim (bu arada sesim berbat ve ingilizce bilmiyorum) tam o kadınla yatcaktımki kalk oğlum kalk işe geç kalcan dedim sonra kalktım saat
2.30 hayallerim yıkıldı tabi bunun astral seyehatle bi alakası yok ama insanın siniri bozuluyo işte

:kop2: :kop2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt