Haber Assassin's Creed 1 ve 2 deki Bazı Buglar

007emin

007emin

Üye
    Konu Sahibi
Başlıktada belirttiğim gibi Assassin's Creed 1 ve 2 deki bazı buglardan eğlenceli bir video oluşturulmuş ve gerçektende güzel ve komik olmuş :D.
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
 
DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
hocam bu ac 2 oynamak için internet bağlantısı şartmı bir bilgin varmı
 
007emin

007emin

Üye
    Konu Sahibi
Yok, hiç bir ac oyunu için internet şart değil, şahsen ben internetsiz oynadım
 
007emin

007emin

Üye
    Konu Sahibi
Şimdi sende oyun var yani ama sen ***** istiyorsun değil mi?
 
DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
Şimdi sende oyun var yani ama sen cra ck istiyorsun değil mi?
Evet oyunun kendisi var kurdum c r a C k klasörunde anlatılanları yaptım update falan vardı heralde ubisoft sunucularına bağlanıyor onlar üzerinden kayıt yapıyormuş internet zorunluymus sanırsam ancak bende internet yok
 
007emin

007emin

Üye
    Konu Sahibi
Öyle bişey yok, internetsiz girebilirsin, sana ilk başta ***** sayfaları verecem ve sende onların hepsini indir teker teker dene, olmazsa eğer sende kurumlum varsa tekrar kur ve dene yoksa sana link gönderirim, birazdan sana ***** linkleri gönderecem onları indir ve oyunun içine atBide senin ac 2 hangi sürüm yani blackbox mı, skidrow mu, bilmiyorsan bana ne kadar gb kapladığını yaz ona göre sana link gönderecem
 
DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
kurulum blackbox değil full kuruluyor 6 gb küsür yer kaplıyor valla kardeşim yardımcı olursan çok mutlu edersin beni
 

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt