Assassin Creed Oyunu Osmanlı'nın Bir İlinde Geçiyormuş Doğru mu?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
BigSmoke15

BigSmoke15

Üye
    Konu Sahibi
Assassin Creed Oyunu Osmanlı'nın Bir İlinde Geçiyormuş Doğru mu?
Assassin Creed Oyunu Osmanlı'nın Bir İlinde Geçiyormuş Doğru mu? Videolarını izledim oyunun bazı bölümlerinde Türk bayrağı var.Ve yorumlarda Osmanlı İmparatorluğu yazıyor doğru mu acaba?

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
:hmmm

Türe

Türe

Üye
Istanbulda gecıyor dostum revelatıon ben bıtırdım oyunu galata kulesı manzarası mukemmel ozellıkle :)

India

India

Üye
Türk bayrağını bırak adamlar türkçe konuşuyor kesinlikle oynamalısın müthiş oyundur

ali_63kal

Üye
Assassin's Creed was actually developed by "a multicultural team of various religious faiths and beliefs

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
evet istanbulda geçiyor hatta bir arkadaşımın söylediğine göre bir padişahla konuşuyomış kanuni sultan süleymanlaymış sanırım

Türe

Türe

Üye
hem kanuni hem prens ahmet hem de yavuz selim geciyor ve turkce konsmalar da mevcut ;) (kufur dahil)

ByOttOmAn28

ByOttOmAn28

Üye
Arkadaşlar Revalation da turkce oldugunu herkes bılıyor ama serının eskı oyunlarda bazı bolumler Turk bayraklarını topladıgımı hatırlıyorum...Ilk oyunda olması lazım...

BigSmoke15

BigSmoke15

Üye
    Konu Sahibi
İnternetten videolarını izledim.Gerçekten süper bir oyun ama ne yazık ki Ram yetmiyor :( Oynayamayacağım ben en iyisi Gta San Andreas'a devam edeyim (online) olanına.Bu arada yorumlar için teşekkürler

cengizx1

cengizx1

Üye
:hmmm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt