Asphalt Xtreme: Offroad Racing v1.2.0j [MOD]

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Asphalt Xtreme: Offroad Racing v1.2.0j [MOD]
Asphalt Xtreme: Offroad Racing v1.2.0j gameloft firması tarafından geliştirilen en son araba yarışı oyunudur. Yeni nesil grafikleri ve oyun mekaniği ile milyonlarca kişi tarafından indirilen bir oyun olmuştur. Çok fazla farklı araca ve haritaya sahip olan en popüler android oyunudur. Android 4.0 veya üzeri gerektirir. Oyunu önce marketten indirin ve bir kere çalıştırın ardından obb dosyasının yedeğini alarak oyunu silin ve verdiğim apk dosyasını yükleyin.

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Gameloft'un en sevdiğim yarış oyunu ancak hile olmadan ilerlenmiyor kaç tane modlu apk denedim uygulama yüklenmedi hatası verdi, anti ban var mı bu modda ban yemeyelim? Abi kaç yerden Asphalt apk sı indirdim hepsinde uygulama yüklenmedi hatası veriyor sd kartı da çıkartıyorum aynı sonuç diğer apk lar kuruluyor.

• Beğen
Tepkiler: Buğra
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Gameloft'un en sevdiğim yarış oyunu ancak hile olmadan ilerlenmiyor kaç tane modlu apk denedim uygulama yüklenmedi hatası verdi, anti ban var mı bu modda ban yemeyelim? Abi kaç yerden Asphalt apk sı indirdim hepsinde uygulama yüklenmedi hatası veriyor sd kartı da çıkartıyorum aynı sonuç diğer apk lar kuruluyor.
Bu konuda tam bilgim yok gameloft ban sistemini bilmiyorum ne yazık ki :)
Offline olarak oynamanızı tavsiye ederim ama yinede risk alıp online girebilirsiniz :D

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Bu oyun offline oynanmıyor ne yazık ki neyse real racing i kurdum onu oynuyorum.

• Beğen
Tepkiler: Buğra