asphalt 6 ve tintin bedava şimdiden alın koyun

Sponsorlu Bağlantılar

fati144

fati144

Üye
    Konu Sahibi
asphalt 6 ve tintin bedava şimdiden alın koyun
arkadaşlar bildiğiniz gibi wave 3 için asphalt 6 ve the adventures tintin çıktı hemde bedava.
kiesi açın ama telefonu bağlamayın üsten wave 3 seçin ve oyunları indirin yakında bada 2.0 bizim wavelere geldiğinde yükleyebiliriz.

• Beğen
Tepkiler: şakrak ve yutkun

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
hadi bakalım hayırlısı :)

fullwar

fullwar

Üye
Ben TinTin'i geçen gün indirdim. Asphalt'ıda atalım.

gizli99

Üye
çalışmaz ki öyle..
donanımlar farklı hacım..
o kadar kolay olsaydı galaxy s'in rom unu direk atardık bizim wave lere.. rahat ederdik..
ama adamlar rom u uyarlamak için uğraşıyorlar o kadar ama takıldılar herhalde bir yerde.. gerisi gelmedi...
bence wave 3 için indirilen yazılım eski wave lerde çalışmaz..

ACROPHO3i4

ACROPHO3i4

Üye

Android Cihazlarda'da destekliyor Bu Oyun...

furkey

Üye
çalışmaz ki öyle..
donanımlar farklı hacım..
o kadar kolay olsaydı galaxy s'in rom unu direk atardık bizim wave lere.. rahat ederdik..
ama adamlar rom u uyarlamak için uğraşıyorlar o kadar ama takıldılar herhalde bir yerde.. gerisi gelmedi...
bence wave 3 için indirilen yazılım eski wave lerde çalışmaz..

Bu iş öyle işlemiyor hocam. Rom atmak farklı oyun atmak farklı. Oyun sisteme ve ekran çözünürlüğüne göre hazırlanır. Sistem ikisi de bada. İkisinin de çözünürlüğü aynı. Yani oynanır bir problem yoktur...

fati144

fati144

Üye
    Konu Sahibi
Bu iş öyle işlemiyor hocam. Rom atmak farklı oyun atmak farklı. Oyun sisteme ve ekran çözünürlüğüne göre hazırlanır. Sistem ikisi de bada. İkisinin de çözünürlüğü aynı. Yani oynanır bir problem yoktur...

evet aynen öyle. ben şimdiden alın köşede dursun dedim alan alır. ayrıca turbofly hd de bedava .

gizli99

Üye
Bilgi için teşekkürler..
Ben de yüklüyorum o zaman..

fullwar

fullwar

Üye

Android Cihazlarda'da destekliyor Bu Oyun...

Android, Bada yada Symbian hepsinde kodlar ve teknik yapı farklıdır. Birinin oyunu diğerine yüklenmez, o platforma göre düzenleme yapılır. Aynı oyun hepsine farklı şekilde yapılmak zorundadır. Aynı PC, PS3, XBox farkı gibi. Tabi telefonlarda donanım farkı daha azdır.

nidforspid

nidforspid

Üye
la olum ne alıyosunuz dcf şifreli bu oyunlar samsung izin vermez yüklemeye

fullwar

fullwar

Üye
la olum ne alıyosunuz dcf şifreli bu oyunlar samsung izin vermez yüklemeye

Bedava zaten. Alınan birşey yok. Aldığınız ürünler hesabınızda kalıyor ve bir yıl boyunca yükleme hakkınız var. Yani eğer açıldığında Wave II'ye yükleyebilirsek bedava olarak kullanma şansına karşı şimdiden indiriliyor.

hakan190771

Üye
wave3 oyunları wave 1 yuklenıyor bıraz once denedım ucretsızlerın epsı calısıyor herkese ıyı oyunlar

kayhan53

Üye
arkadaslar bende wave 3 var yeni aldım hemen asphalt tintin vs vs nerde bedava var hepsını yukledım ama oyunlarda inanılmaz bir kasma söz konusu daha once wave 1 vardı ona yukleyıp tıkır tıkır oynadıgım oyunlarda bıle bazen wave 3 te takılma soz konusu ınanılmaz canım sıkıldı nerdeyse sogudum telden bıde 1.4 ghz dıolar ya bı sorun mu var acaba benmı bı yanlıs yapıorum bılen varsa yardımlarınızı beklıyorum..

fati144

fati144

Üye
    Konu Sahibi
arkadaslar bende wave 3 var yeni aldım hemen asphalt tintin vs vs nerde bedava var hepsını yukledım ama oyunlarda inanılmaz bir kasma söz konusu daha once wave 1 vardı ona yukleyıp tıkır tıkır oynadıgım oyunlarda bıle bazen wave 3 te takılma soz konusu ınanılmaz canım sıkıldı nerdeyse sogudum telden bıde 1.4 ghz dıolar ya bı sorun mu var acaba benmı bı yanlıs yapıorum bılen varsa yardımlarınızı beklıyorum..
telefonu kapatıp açtıǧındada aynı sorun varsa o zaman wave 3 te de ciddi sorun var demektir ram konusunda. ilginç bi durum!

ferhatozbek

Üye
ahni nerde

kayhan53

Üye
telefonu kapatıp açtıǧındada aynı sorun varsa o zaman wave 3 te de ciddi sorun var demektir ram konusunda. ilginç bi durum!

tabi ki acıp kapadım denedim ama hiç bir turlu fayda etmedi bi arkadas hafıza kartı 2 class ondan kaynaklanıyor dedı bugun class 10 alıp denıycem bakalım kasma devam edecekmı eger ederse servıse gondermeyı dusunuyorum ama oyun harıcı dıger uygulamalar sorunsuz ve super hızlıı ..

leventtuncerr

Üye
tsk

şakrak

Üye
çok saol

ysf_pnshr

Üye
Arkadaşlar Waveye Dün Badaa 2.0 Yükledim Asphalt 6 Yı İndirdim Oyunu Açıyor Tam Yarışa Girecegim Zaman Oyundan Çıkıyor Yardım Lütfen ...

altidor136

altidor136

Üye
teşekkürler

Üst Alt