Asla Panda yemeyeceğini söyleme / Never say no to Panda.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
-Psygnosis-

-Psygnosis-

Üye
    Konu Sahibi
Asla Panda yemeyeceğini söyleme / Never say no to Panda.
Bu videomuzda ön planda olan öncelikle Panda, onun ürünleri, onun ürünlerini yemeyen insanları ve sonunda yaşanan komik görüntüler yer alıyor. Bu sırada Panda'nın yüz ifadesine dikkat edelim. Kısacası insanlar bu ürünü yemeyince ve bu ürünü satın almayınca, karşılarına Panda çıkıyor ve ortalığı yıkıyor. Mutlaka kendi ürününü aldırıp, yedirtmeye çalışıyor.

Eğer video açılmaz ise o zaman Watch on Youtube diyerek, bu şekilde izleyebilirsiniz.

[video=youtube;X21mJh6j9i4]http://www.youtube.com/watch?v=X21mJh6j9i4&feature=player_embedded[/video]

Videoya göre İngilizce alt yazılar ve Türkçesi sırası ile :

Hey, shall I make you a cheese sandwich? No, I'm not hungry. / Sana peynirli sandviç yapayım mı? Hayır ben aç değilim.

I got you Panda cheese for breakfast. No thanks, I don't feel well. / Kahvaltı için size panda peynirinden aldım. Hayır teşekkür ederim, kendimi iyi hissetmiyorum.

I got you some Panda cheese. This order is without cheese. / Sana biraz Panda peynirinden aldım. Bu sipariş peynirsiz.

Dad. Why don't we get some Panda cheese? Enough! That's too much already. / Dede, neden biraz panda peynirinden almıyoruz? Yeter! Zaten burada çok fazla.

Daddy, Why don't we get some Panda? Get one. Get one more. / Dede, neden biraz Panda almıyoruz? Bir tane alalım. Bir tane daha al.

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
bu videoya hastaym.psikopat panda.d fcemde ızldkce guldgm bi vıdeodur.d

fireman87

fireman87

Üye
Anarşist panda :oke:

Dampierre

Dampierre

Üye
Okulda arkadaşlarla defalarca izleyip defalarca koptuğumuz video :D:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt