Askerlik Bitti Geride Hayat Var....Deniz Piyade Bahriyeli Soner(soneday)

Sponsorlu Bağlantılar

Soneday

Soneday

Üye
    Konu Sahibi
Askerlik Bitti Geride Hayat Var....Deniz Piyade Bahriyeli Soner(soneday)
Belki beni geçen yıllardan tanıyan vardır,ben soneday'ım...Geçen yıldan kimler kaldı bilmiyorum ama ben iyi hatırlıyorum,ben askere giderken nick'imi antika hayaller olarak değiştittirdim...Ve şimdi askerlik bitti size ufak bir sunu yapmak istiyorum...

Evet arkadaşlar ben burada askerlik yaptım;

Deniz kuvvetleri karargahı,birçok törene katıldım.Deniz Piyade olduğum için pek eşi olmayan bir sınıfım vardı..Çok törenlere katıldım. 2009 30 ağostos zafer bayramına katılmıştım,TRT1'de canlı olarak yayınlanan,ve bizim takım tsk onur taburu olarak gazetelere çoktı,deniz kuvvetleri komutanının devir teslim törenine çoktım ,gazetelerde resimler çıktı ..;
bu resimlerdeki törenlerde ben varım

Ben askerdeyken deniz kuvvetlerine birçok saldırı yapıldı bunların hepsini derinden yaşadım çünkü ben oramiral Eşref Uğur Yiğit ile aynı yerde askerlik yaptım,deniz piyade olduğum için istihbarat bilgilerine erişebiliyordum ve gördüğüm her haber beni üzüyordu..Çok ihtişamlı anlar gördüm,genel kurmay başkanı,cumhurbaşkanı,başbakan,kuvvet komutanları vs hepsi etrafımda çok dolaştı diyebilirim...

Biraz haraketli bir askerlik süreci geçirdim,ve bitti.!

Birkaç resimim... :oke: :oke:

Yeni resimler;
Soldaki benim;

Sağdaki benim;

Sigaraya sansürmü koysaydık,rütk kızmasın

Sağdaki benim

Soldaki benim;

mcnpl4

mcnpl4

Üye
seni tanımıyorum ama olsun...hoşgeldinn. askerliğin güzel geçmiş anlaşılan. ortam çok güzel görünüo.darısı bizim başımıza...

-Crazy Girl-

-Crazy Girl-

Üye
abime bak beeee:D
şafak 7 bitio:ehe

Onur Saka

Onur Saka

Üye
hoşgeldin kardeş :)

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Kutlarım Soner :)
Darısı başıma :D

Sen yokken tabii birkaç değişim oldu... Bunlardan biri de kutlamalar bölümünün açılması :D
Güzel geçmiş askerliğin...
Hoşgeldin tekrar aramıza...

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
hosgeldın...

Paranoya

Paranoya

Üye
Hoşgeldin :)

Aziz™

Aziz™

Üye
hayırlı uğurlu olsun kardeşim hoşgeldin..:)

Soneday

Soneday

Üye
    Konu Sahibi
Hoşbulduk arkadaşlar,hepinize tekrar merhaba....

Şafak doğan güneş...:aha:

Yeni resimler eklendi...
abime bak beeee:D
şafak 7 bitio:ehe

Mecbur bitecek,ömür bitiyor,,,ama nasıl bittiğini birde bana sor...3 gün hiç uyumadığım ve oramiral asfalta adım atacak diye sabahlara kadar kar kürediğimi biliririm ...

Bu resimi az önce aldım;

Pure Life

Pure Life

Üye
Hoş geldin soner :op: Gurur duyulacak gençler arasındasın. Malum her vatan evladı senin gibi vatan borcunu ödemiyor.

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
albüm gıbı oldu burası tekrar hosgeldın :D

Soneday

Soneday

Üye
    Konu Sahibi
albüm gıbı oldu burası tekrar hosgeldın :D

Hoşbulduk :D evet albüme benzedi,ama anlatılacak ve gösterilecek okadar çok fazla şey varki,bukadarını göstermek istedim size %1 kadarını :P

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
Hoşbulduk :D evet albüme benzedi,ama anlatılacak ve gösterilecek okadar çok fazla şey varki,bukadarını göstermek istedim size %1 kadarını :P
o 1 olan kısmıysa 99u kalsın :D şaka bı yana paylastıgın ıcın tesekkürler

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Bu resimi az önce aldım;

Soner Fotoğrafın sağ alt köşesindeki bu ikili askerliğin erkeklerle dolu yalnız günlerine dayanamamışlar sanki :d:

Soneday

Soneday

Üye
    Konu Sahibi

Soner Fotoğrafın sağ alt köşesindeki bu ikili askerliğin erkeklerle dolu yalnız günlerine dayanamamışlar sanki :d:

:kop: :d: Öldüm gülmekten,demek sende fark ettin... Soldaki Ayhan sağdaki Özgür Çavuş ... Onlar çok samimi arkadaşlar ve sivilden tanışıyorlar o samimiyet oradan geliyordur :d:

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Her şeyin bir sınırı var canım :d:

arslansem

arslansem

Üye
O ne la :kop: :kop: :kop:
Biz de mi öyle olmayalım askerde :d:
Tebrik ederim bu arada

Soneday

Soneday

Üye
    Konu Sahibi
Güzel bir video hazırladım arkadaşlar,sizde izleyin...Yorumlarıda eksik etmeyin...

facebook'u olmayanlar için dailymotion linki

tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
Soner Kardeş Hoş Geldin Başarılar

Üst Alt