Askeri Lise [HAYATİ BİR KARAR ! ]

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fatihcan85

Üye
    Konu Sahibi
Askeri Lise [HAYATİ BİR KARAR ! ]
Arkadaşlar malum benim amacım askeri liseyi kazanmak bursada oturuyorum Allah'a şukur hıc saglık problemım yok tek sorunum ön 3 diş yamuk o kadar. Çizik yara bere yok astım flanda yok 63 kıloyum 1.60 boyum var Büyük bi göbeğim var yanı o kadarda buyuk degıl ortayla büyük arası birşey dediğim gibi derslerim Matematik dışında güzel yanı matematıgı yapabılırım çalıssamki bu yıl feci çalışmam lazım Arkadaşlar Yargı yayınlarının Askeri Lise adlı kitabını onerdıler calıs flan dıye ve benm Kız arkadaşım var (Kankam :kop:) oda askeri liseyi kazanmak ıstıyo onun ıcınde kızları alıyorlarmı ve bu spor mulakat flan bunları bırı bana duzgunce acıklıyabılırmı Bu karar Hayatı bı karar olucak..!

EDİT : Boyum 1.70 Kilo 63

nazlican

Üye
evet gidebiliyor 1.65 üstü olacak boyu kızlarda mülakata tabi..

Dumbledore

Dumbledore

Üye
Spor,koşu mekik top fırlatma gibi aktivitelerden oluşuyor.Tanıdığım kişiler hep bu sporlara çalışıp gidiyorlar ama yapamadan eleniyorlar sözlü mülakatlarda veya sağlık taramasında.Bunları söyleyebilirim.Soruların varsa yazabilirsin.Bilen birileri cevaplayabilir.

nazlican

Üye

- - - Eklendi - - -

kilo endeksini bile hesaplıyrlar çok zor.erkeklerde 23 ken 24 olsa hemen elenyrsun..benim kardeşim elendi malesef. dişini bile sorun edyrlar o derece ama yine yanıltmak istemem denemekde şans var.

fatihcan85

Üye
    Konu Sahibi
Spor,koşu mekik top fırlatma gibi aktivitelerden oluşuyor.Tanıdığım kişiler hep bu sporlara çalışıp gidiyorlar ama yapamadan eleniyorlar sözlü mülakatlarda veya sağlık taramasında.Bunları söyleyebilirim.Soruların varsa yazabilirsin.Bilen birileri cevaplayabilir.
Spor koşu mekik top fırtlatmayı bıraz açarmısın nasıl yanı ? kaç metre koşucagız..

Boyum 1.70 miş yanlıs yazmışım :D yeni öğrendim bende :D

Dumbledore

Dumbledore

Üye
Spor koşu mekik top fırtlatmayı bıraz açarmısın nasıl yanı ? kaç metre koşucagız..

Bildiğim kadarı ile bir süre veriyorlar o süre zarfı içerisinde verdikleri sayıya ulaşman gerekiyor.Bu sayı değerlerini sitelerinde veya sınav kitapçığında bulabilirsin.

MrTech

MrTech

Üye
40 sn aşağısı başarılı 4
Sn üstü başarısızdır sitede yazar.arkadaşım orayı kazandı.

zombaka

zombaka

Üye
en son erkekler için 1.67 bayanlar için 1.65 ama değiştiyse bilmem

Mert045

Mert045

Üye
Sınav kazanmak kolay ama mülakat çok zor. Sportif olman gerek. Hemde aşırı. Ve ailende pürüz olmayacak yüz kızartıcı suç.

fatihcan85

Üye
    Konu Sahibi
aılemızde oyle mukavat yok yanı durust vergısını veren bır aıleyız ıste babamın yanı %40 engelı var o kadar.. oda fazla etkı etmıyo ben saglamım

- - - Eklendi - - -

Birde beyler bu Işıkalar hava askeri lisesi Sadece hava askerliğimi eğitiyorlar Ben kara askeri olmak ıstıyorumda ? burda kara egıtımı verılmyıormu ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...