Aşka Veda Ölüme Anlar Kala

Sponsorlu Bağlantılar

tuba.dmn

Üye
    Konu Sahibi
Aşka Veda Ölüme Anlar Kala
Hani herşeyle vedalaşır da gidersin ya vedalaşmak için hiç bişeyin olmazsa ne yapıcaksın nerden bilceksin kimle vedalaşman gerektiğini senin için kimin ne düşündüğünü bilmek mümkün mü acaba gereksiz yere ızdırap çektirmek mi lazım kendine mutlu olmak nerde mümkün biliyomusunuz hani hayaller kurmak her mutluluğunu rüyanda tekrar yaşamak varya yaşamak istediğim bi gerçek varmı acaba hani bi kalpsiz bırakıp gitmişti ya bi ara ondan sonra kalpsiz olmak istemiştim uzun süre öyle oldum biliyomusunuz dayanamadım ama herkesi her güzelliği içimde yaşatabilcek kadar büyük bi kalbim var onu yoksayamadım yalanda olsa gerçekmiş gibi aşık oldum çok uzun süre seviyorum sandi herkes hani bi ışık varya ölürken görürmüş herkes ben ölmeden gördüm ona doğru gittim yeniden aşık olduğumu anladım uzun sürer sandım aşık sandım karşımdakini rol yaptığını anladım oda benim gibiydi ölürken görürmüşüz ya ışığı eet öyleymiş meğer mutluluk aşk die yanaştığım ölümmüş beni kendine çekmek için rol yapmış bana daha ölmedim ama bırakmıyorum kendimi bakarsınız ona yardımcı olurum bi gece gözlerimi kapatır bi daha açmam kim ağlarki arkamdan beni yalandan sevenmi yalandan aşkı yaşatıp üzen mi yanımda olduğunu söyleyip terkeden mi ki ağlar arkamdan benim arkamdan yine ben ağlarım ruhum ağlar bedenimden ayrıldığı için bırakın yalanı aşkmış üzülmek için ölmek için mi yaşamak lazım bırakın bunları beni görün nasıl eridiğimi üzülmemiş gibi yaşamaya çalıştığımı görün herşey yalan aslında ona göstermemek için yalandan yüzüm gülüyo siz yaşamadınız mı bu duyguyu bilmiyomusunuz öğrenin o zaman yaşadığınızda çok mutlu ama bitişinde sizinde bittiğiniz tek duygu yaşayarak mı görmek istiyosunuz buyrun hüzün sizin olsun kanlı gözyaşları sizin olsun hatta benim girdiğim daracık mezar alın sizin olsun ihtiyacım yok bu bitmiş bedenle yatmama gerek yok bakın yağmur oldum yağıyorum bakın bi kuş gibi uçuyorum alın sizin olsun dünya yaşayın sinsice yalan aşkınızı ben gidiyorum artık dayanamaz bu beden bu gözler sizi izlemeye yazık ki derdimi anlatamadım kimseye neyse sevmekte güzeldi içinizin sızladığı heran içinizdeyim gözleriniz yaşardığında bırakın ben silerim üzülmeyin bana bişey olmaz siz mutlu olun gerisi hikaye benim gibi olmayın.....

Hüseyin Okumuş