Aşk - Sevgi Sözleri ... 2012 ... Hasan İsra Yıldırım .... dan

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sade1sevgi

Üye
    Konu Sahibi
Aşk - Sevgi Sözleri ... 2012 ... Hasan İsra Yıldırım .... dan
BİRAŞK OLSAN BANA, HER SUSADIĞIMDA AŞKA, GÖZLERİN GÜLSE GÖZLERİME,DOYASIYA İÇSEM SENİ. Hasan İsrâ Yıldırım

SENDENAYRI KALSAM BİLE , DÜŞÜNCELERİMDE HEP SEN VARSIN , HEP SENLEZAMAN GEÇİRİYORUM…Hasan İsrâ Yıldırım

GİTMEKİSTİYORSAN GİT AMA; KENDİNDEN NEFRET ETTİRMEK İÇİN KÖTÜSÖZLER SÖYLEME YÜREĞİME, BİR GÜN DÖNMEK İSTERSEN AÇIK KAPIKALSIN. Hasan İsrâ Yıldırım

HAYAL,SENLE YAŞANILAN GEÇMİŞİN KENDİSİDİR. Hasan İsrâ Yıldırım

BEN SENİ ÖYLESEVDİM Kİ ; BUNU SANA ANLATMAYA BENİM AKLIM DAR GELİR. SENİNAKLIN İSE; ANLAMAYA KIT GELİR. HASAN İSRÂ YILDIRIM

GÖRÜLENEN GÜZEL RÜYADAN SEN DAHA GÜZELSİN. KURULAN EN GÜZEL HAYALDENSEN DAHA GERÇEKSİN . HASAN İSRÂ YILDIRIM

Sevgiyibilen emeğe saygı gösterir. Alıntı yaptığında yazarın adınısilmez…
BAŞKAYERLERE EKLEDİĞİNİZDE ALLAH(CC) RIZASI İÇİN İSMİMİSİLMEYİNİZ. Hakkımı Helal Etmiyorum

SEVMEK,HABERİN OLMADAN SENİ HAYAL ETMEKTİR. Hasan İsrâ Yıldırım

Bir gülücüğünedünyaları yakarım ama bir damla üzüntün için dünyalarıistemem. Çünkü sen zaten benim dünyamsın. Hasan İsrâ Yıldırım

Sigara, alkol bağımlılığım yok, tek bağımlılığım sensin. Hasanİsrâ Yıldırım

SEN GİTTİN YATADIM TUZUM KALMADI. GÜNEŞİN SICAKLIĞINI BİLE HİSSEDEMİYORUM.HERKES BENİM HALİMİ DÜŞÜNÜRKEN, BEN SADECE YİNE SENİDÜŞÜNÜYORUM. HASAN İSRÂ YILDIRIM

YALNIZLIKDEĞİLDİR SENDEN UZAK KALMAK, SANA DAHA FAZLA BAĞLANMAKTIR. Hasanİsrâ Yıldırım

HERKESBENİM GİBİ SEVEMEZ SENİ , SANMAKİ BULURSUN BENİM GİBİBİRİSİNİ , ELDEN ÇIKARDIĞINDA KALIRSIN ŞEREFSİZLERE … Hasanİsrâ Yıldırım

AKLIMDANÇIKMIYORSUN , DİLİMDEN DÜŞMÜYORSUN , ANLADIM Kİ SEN SEVGİSİN.
Hasanİsrâ Yıldırım

AĞLAMAKDEĞİLDİR BENİM Kİ; GÖZ YAŞLARIM, SENİ SEVMESİNİN BEDELİDİR.
Hasanİsrâ Yıldırım

BENSENİ ÖLÜM DİYE SEVDİM , İNSAN ÖLÜMDEN KAÇAMAZ , GÖNÜLSEVMEDEN EDEMEZ , BEN SENDEN AYRI KALAMAM . Hasan İsrâ Yıldırım

BENİMEN BÜYÜK HAZİNEM SEVDİĞİMDİR. O HAZİNEYİ BULMAK İÇİN NEKADAR GÖZ YAŞI DÖKTÜĞÜMÜ , NE KADAR ACI ÇEKTİĞİMİ SADECEBENİ YARATAN SEVGİLİ RABBİM BİLİR. Hasan İsrâ Yıldırım

BAŞKAYERLERE EKLEDİĞİNİZDE ALLAH(CC) RIZASI İÇİN İSMİMİSİLMEYİNİZ. Hakkımı Helal Etmiyorum

GÖZLERİMEBAKIP DURMA , SÖZLERİNLE KANDIRMA , BENİ BİR DE SEN AĞLATMA .HASAN İSRÂ YILDIRIM

EYSEVGİLİ ; BANA VEDA EDERKEN ÜZÜLME DİYORSUN … SENİSEVMESEYDİM ÜZÜLMEZDİM, AMA SENİ SEVDİM Kİ , GÖZ YAŞLARIMSENDEN BANA KALAN TEK TESELLİ. Hasan İsrâ Yıldırım

Senibir gün düşünüyorum, bir gün düşünmüyorum. Düşünmediğimgünde ise; seni düşündüğüm günü düşünüyorum. Hasan İsrâYıldırım

Nezaman birisini içten saf duygularla sevmek istesem; fırtınalıhavada direnme gücünü yitiren, bahçedeki gül gibi çaresizhissediyorum kendimi…
Hasanİsrâ Yıldırım…

***2012 sevgi sözleri ***

Yüreğimparam parça , Neler çektiğimi kim bilir ki , Beni yaratandanbaşkası... Hasan İsrâ Yıldırım....

Başkalarınınyerinde olmak isteyen insanlar; o kişilerin gizli kalmışşeytanlıklarını, dertlerini, sıkıntılarını, yaşamtarzlarını bilseler özenirler miydi ? İnsanların özeneceği eniyi kişi yine kendisidir. Hasan İsrâ Yıldırım (HİY)

BENİBIRAKIP GİDEN SEVGİLİ; bütün düşmanlarımın ömrüm boyuncabana veremediği zararı , sen bir saniyede verdin. Sen bütündüşmanlarımın toplamından daha tehlikelisin…Hasan İsrâYıldırım….

Benimyalnızlığım yanımda birilerinin olmaması değil ; içimdekiilgi sevginin karşılığını bulamamasıdır. Bir ağacıköklerinin güçlüğü hayata bağlarken , insanı da sevgi hayatabağlar. Hasan İsrâ Yıldırım (HİY)

Benimyaşadığım sevgiler o kadar içten tertemizdi ki ; aşk şeytangibi kıskandı durdu , ama o aşk sevgilerimin kölesi bileolamayacak kadar hep alçaktı.
Hasanİsrâ Yıldırım (HİY)

Çocuğunoyuncağını aldığınızda nasıl ağlarsa; sevende karşılıkbulamazsa çocuk gibi ağlar. Hasan İsrâ Yıldırım (HİY)

Enbüyük dilenci sevgi dileyendir. Dilendikçe en büyük acıyı buçeker :)Para dilenen herkesten isteyebilir , AMA SEVGİ DİLENENSADECE BİR KİŞİDEN DİLENİR , VEFASIZSA DİLENDİRDİKÇEDİLENDİRİR DİLENENİ. Hasan İsrâ Yıldırım (HİY)

Hemişler iyi gitmiyor diye çalıştırdığı işçisinin emeğiniçalıp bir de dansözlere para yediren patronlara gıcık olurum.Aslında dansöz niyetine bunları oynatacaksın. Hasan İsrâYıldırım

İnsanaverilecek en büyük hapis cezası, ona karşılığı olmayanbirisini sevmesini sağlamaktır. Hasan İsrâ Yıldırım (HİY)

İnsanlarınduyguları ile oynayan sahtekarlar yüzünden; bizim gibi safduygularla sevmek isteyenlere inanmıyorlar. Elbette ki SevgiliRabbimin de bir adaleti vardır. Onun adaletine kimsenin aklı ermez.Hasan İsrâ Yıldırım (HİY)

İnsanlarınyüzlerini gerçekleri söyleyemeyenler , her zaman şeytanlarlaberaberdir. Hasan İsrâ Yıldırım.

Kadınlarerkeklerden üstün varlıklardır. Ama ne yazık ki kendiüstünlüklerini kendileri yok ediyor. Oysa kendilerini kullanmakisteyenleri bir görebilseler o zaman toplumda bozulmamışolacaktır...Hasan İsrâ Yıldırım…

Kesinbildiğim bir şey varsa Hakkın Rahmetine Bir Gün Kavuşacağım,ama hayalimdeki sevgiliye kavuşacağım mı ? onu da yine bilecekolan kavuşacağım Rabbimdir….Hasan İsrâ Yıldırım…

KIZLARHİSSE SENETLERİ GİBİ ÇOK DEĞERLİ VARLIKLARDIR. Oysa hissesenetleri nasıl değer kaybederse kızlarda; kendi değerlerininaltında erkek tercih ettiklerinde değer kaybetmeye başlarlar.Sonra saçlarını yolarlar ben onu çok sevdim o bana bunu yaptıderler. ..Hasan İsrâ Yıldırım… İnşallah herkes kendideğerini anlayacak kişiyi bulur. Amin…

Nezaman birisini içten saf duygularla sevmek istesem; fırtınalıhavada direnme gücünü yitiren, bahçedeki gül gibi çaresizhissediyorum kendimi…
Hasanİsrâ Yıldırım…

Parakazanmak uğruna toplumların değerlerini çiğneyenler, toplumlardagörülen hiçbir ahlaksızlığı yadırgamamalıdır. Çünkü oyadırgadığı ahlaksızlıkların öncülüğünü yapmaktadır.Hasan İsrâ Yıldırım

SeniSevdiğimi Gözlerime Yazdım; Gözlerime Bakarsan Seni SevdiğimiGörürsün.
Hasanİsrâ Yıldırım-Haz.

Bebekleringözlerine baktığında bebeği güldürebiliyorsan demek ki benihissedebiliyorsun. Hasan İsrâ Yıldırım

İsminisağa sola değil kimse karalamasın diye, sevgi kelebekleri kalbiminderinliklerine yazdılar. Hasan İsrâ Yıldırım

Benimiçin en güzel kız yanında bulunduğum sürece şeytaniduygularını ön plana çıkarmayan kızdır. Hasan İsrâ Yıldırım

Benseni en çok gözlerimden kıskanıyorum, gözlerim seni görmediğizaman gözyaşlarına boğuluyor ve işte o an bende nefessizkalıyorum. Hasan İsrâ Yıldırım

Hayattapara ile satın alamayacağınız başka şey ise; içten, samimi,dürüst, sadık, inançlı bir hayat arkadaşı. Zengin olursamböyle bir arkadaş bulabilirim derseniz yanılıyorsunuz bu tipinsanları parayla değil sevgi ile satın alabilirsiniz. Para ilesatın aldığınızı düşündüğünüz arkadaş ise paranızbitince oda sizi bitirir. Hasan İsrâ Yıldırım

Birkimseye sevdiğinizi söyleyecekseniz “seni seviyorum” yerine“seni Allah ın izni ile seviyorum” deyiniz. Söylediğiniz sözdaha anlamlı ve daha değerli olur. Ama kandırmak için birisineböyle cümle kullanırsanız başınıza ne geleceğinibilemezsiniz. Hasan İsrâ Yıldırım

Büyüksevgilerin acıları da büyük olur. Dayanılmayacak dereceyegelirsiniz ki canınızı isterse al senin olsun dersiniz. Hasanİsrâ Yıldırım

Sanaolan sevgimi çocuklar duyunca anneleri için topladıkları kırçiçeklerini bana verdiler. Bunları ona ver diye. Çocuğunannesine olan sevgisinden bile sana olan sevgim yücedir. Hasan İsrâYıldırım

Annekarnındaki günahsız cana nasıl kıyayım ki; kalbimin sanabeslediği karşılıksız, günahsız sevgiye kıyayım. Belki busevgi bir gün büyür bana kıyar. Hasan İsrâ Yıldırım

Kimisevgiler insanlara sevap kazandırırken, kimi karşılıksızsevgiler de insanlara günah kazandırır. İnşallah, Rabbim sizesevap kazandıran sevgileri nasip eder. Hasan İsrâ Yıldırım

AŞKşeytan gibi insanın gözünü boyar, insana günah işletir. SEVGİise melekler gibi insanın içini mutlu eder, onu hayata bağlar,insana sevap kazandırır. Burada tertemiz içten sevgiyi kastettimbunu yaşayanlar bilir.
Hasanİsrâ Yıldırım -

Serçelerkarınlarını doyurmak için tehlikeli yerlere uçarak canlarındanolurken. İnsanda sevgiyi bulmak için kalpten kalbe gezerkenkalbinden vurulur. Serçe hayata veda ederken, insan ise o acısıile yaşamaya devam eder. Hasan İsrâ Yıldırım - 08.08.

Benseni beni sevmen için değil, mutlu olman için sevdim.
Hasanİsrâ Yıldırım.

Kızdediğin su gibi berrak olmalı, bahardaki güller gibi insanıngönlünü okşamalı, gökyüzündeki yıldızlar gibi makyajsızsade güzel olmalı, melekler gibi dürüst ( inançlı ) olmalı,bebeğin annesine bağlı olduğu gibi eşine sadık ve akıllıolmalı. Hasan İsrâ Yıldırım 06.08. - Böyle kızlar varama işte asıl sorun bunları bulmak güç. Bulursanız değerinibilin bir daha elinize böyle imkân gelmez.

• Beğen
Tepkiler: Reşwan

sade1sevgi

Üye
    Konu Sahibi
SENLE ŞU ANDA YENİ KARŞILAŞTIK, ben senden özür diliyorum. Beni bir kere affet bu affetmen beraberliğimize neden olsun. Bir daha beni ne sen affet, nede ben seni affet diyecek davranışta bulunayım Sevgili Rabbimin izni ile …Hasan İsrâ Yıldırım.. 10.09.

Yüreğim param parça , Neler çektiğimi kim bilir ki , Beni yaratandan başkası... Hasan İsrâ Yıldırım....

Sevgiyi bilen emeğe saygı gösterir. Alıntı yaptığında yazarın adını silmez…
BAŞKA YERLERE EKLEDİĞİNİZDE ALLAH(CC) RIZASI İÇİN İSMİMİ SİLMEYİNİZ. Hakkımı Helal Etmiyorum

Aşk ağaca çıkıp inmesini bilmeyen kediye benzer, herkes kediye yardım etmek ister ama kedi bunun farkında değildir. Aşık olanda kedi gibi yanlış yerlere tırmanabilmektedir ... Hasan İsrâ Yıldırım...

EŞEK KADAR ADAM OLDUNUZ DİYENLERE ŞUNU DİYORUM ; Kardeşim biz eşekleri bile geçtik. Eşek yük taşır yola devam eder, biz ise dert , sıkıntı taşır yolumuzu kaybederiz. Eğer ki sıkıntılarımızı eşekler çekseydi kesinlikle böyle bir düzen için Orhan Gencebay’ın “Batsın Bu Dünya” şarkısını söylerlerdi. Hasan İsrâ Yıldırım

ÖYLE BİR SEVGİLİ İSTERDİM Kİ ; BU GÜLLERİ , ÇİÇEKLERİ AL SENİN İÇİN TOPLADIM DEYİP ELİNE VERDİĞİMDE İÇTEN, SAMİMİ GÜLMESİ YETERDİ. AMA NEREDE KALDI O İÇTEN , TERTEMİZ SAF SEVGİLER. Hasan İsrâ Yıldırım

BAZEN KARŞIMIZA BEĞENMEDİĞİMİZ BİRİSİ ÇIKTIĞINDA ŞUNU DERİZ: “ Bu sevse ne olur? .“ Oysa hep unuturuz dışarıdan baktığımızda ağaç dediğimiz odun parçasından, Rabbimiz öyle meyveler vermiş ki tadına hayran kalırız ve bunun tam olarak nasıl meydana geldiğini anlamaya aklımız ermez. O sevse ne olur dediğiniz insanın içindeki duyguları bir yaşasanız, belki de kışın baharı yaşayacaksınız. Yeter ki ne aradığımızı , ne istediğimizi bilelim. …HİY…: Hasan İsrâ Yıldırım 02.09.

BAŞKA YERLERE EKLEDİĞİNİZDE ALLAH(CC) RIZASI İÇİN İSMİMİ SİLMEYİNİZ. Hakkımı Helal Etmiyorum

Bazıları dayak ile çocukların adam olacağına inanırlar, dayak ile çocuklar adam olsaydı eşeğe atılan dayaklar sayesinde eşek o insanlardan daha iyi adam olurdu. Çocuğu ile ilgilenmeyen, ona ilgi, sevgi göstermeyen zavallılar böyle konuştuklarında dayağı bunlara atacaksın ki bakalım dayakla adam olunuyor mu görsünler... Hasan İsrâ Yıldırım

Sigara , alkol bağımlılığım yok, tek bağımlılığım sensin. Hasan İsrâ Yıldırım

Müslüman kardeşinize “bu dünyada işin iş “ diye takılmayınız. O insanın neler çektiğini siz bilemezsiniz. O insanda sizin konuşmanıza karşılık, Allah benim başımdakileri sana versin derse ne yaparsınız? Gereği yokken başınıza sıkıntı almayınız. Hasan İsrâ Yıldırım

Bazı zavallılar , namaz kılan samimi insanlarla dalga geçmek için; spor için mi namaz kılıyorsun diye takılırlar. Ben o zavallılara şunu diyorum siz spor için mi günün belli saatlerinde tuvalete gidip öylece eğiliyorsunuz ve kalıyorsunuz Tuvalete gitmek nasıl bir fizyolojik ihtiyaçsa , namaz kılmakta insanın huzurlu, sağlıklı ve başarılı olması için bir fizyolojik ihtiyaç kadar gereklidir.
Hasan İsrâ Yıldırım

En güzel sevgileri yaşamak isterseniz; sevdiğiniz evindeki çiçeğe sizin için baksın, sizde evinizdeki çiçeğe sevdiğiniz için bakınız. Bunu iki tarafta alışkanlık haline getirdiğinde o çiçeklerle her ilgilenildiğinde sevdikleri akıllarına gelecektir. Çiçekler canlandıkça sevgileri de canlanacaktır Buda onları mutlu edecektir.
Hasan İsrâ Yıldırım…

Kızları giydikleri kıyafetler namuslu yapmaz, onları namuslu yapan ; dini görevlerini hakkı ile yerine getirmesi, aile terbiyesi almış ve güzel ahlaka sahip olmalarıdır. Hasan İsrâ Yıldırım 07.09.

*** 2012 sevgi sözleri ***

Para kazanmak uğruna toplumların değerlerini çiğneyenler, toplumlarda görülen hiçbir ahlaksızlığı yadırgamamalıdır. Çünkü o yadırgadığı ahlaksızlıkların öncülüğünü yapmaktadır. Hasan İsrâ Yıldırım

Kadınlar erkeklerden üstün varlıklardır. Ama ne yazık ki kendi üstünlüklerini kendileri yok ediyor. Oysa kendilerini kullanmak isteyenleri bir görebilseler o zaman toplumda bozulmamış olacaktır... Hasan İsrâ Yıldırım...

Bazıları dayak ile çocukların adam olacağına inanırlar, dayak ile çocuklar adam olsaydı eşeğe atılan dayaklar sayesinde eşek o insanlardan daha iyi adam olurdu. Çocuğu ile ilgilenmeyen, ona ilgi, sevgi göstermeyen zavallılar böyle konuştuklarında dayağı bunlara atacaksın ki bakalım dayakla adam olunuyor mu görsünler... … Hasan İsrâ Yıldırım …

Bazı bayanlar vardır eline aldığı o süs köpeğine verdiği değeri erkeğine verse Erkeği dünyanın en mutlu insanı olacaktır. Bazı erkekler vardır arabasına gösterdiği hassasiyeti eşine gösterse eşi dünyanın en mutlu insanı olacaktır… Hasan İsrâ Yıldırım …

BU KIZLAR BU İŞİ NASIL BECERİR?
Henüz 8,9 yaşlarında kızların ince topuklu ayakkabı ile nasıl yürüyebildiklerine hep hayret ederdim. Birisinde ablamın ayakkabısını giydiğimde bir yerimi az kaldı kırıyordum. Sonra aklıma şu soru geldi bu kızlar acaba cambaz mı?
--- Hasan İsrâ Yıldırım ---

HAYATTAN BEKLEDİĞİNİZ İNSAN KARŞINIZA MUTLAKA ÇIKAR…ÖNEMLİ OLAN ONUN FARKINA VARMAK DEĞİL… DEĞERİNİ BİLMEKTİR…DEĞERİNİ BİLMEZSENİZ MUTSUZLUĞA DOĞRU YOL ALIRSINIZ …HASAN İSRÂ YILDIRIM (26.09. )

KİMİ KIZLAR VARDIR DIŞ GÖRÜNÜŞÜ İLE ERKEĞİ BELLİ BİR SÜRELİĞİNE ELDE EDER ; KİMİ KIZLAR VARDIR İÇ GÜZELLİĞİ İLE ERKEĞİ BİR ÖMÜR BOYU ELDE EDER. HASAN İSRÂ YILDIRIM 26.09.

DİLENCİDEN BİLE DAHA AŞAĞIDA BULUNAN KİŞİ; DİLENEREK ELDE ETTİĞİ SEVDİĞİNİN DEĞERİNİ BİLMEYEREK ONU KAYBETMESİDİR. ARTIK NE KADAR DİLENSE KARŞI TARAF ONUN SAHTEKAR DİLENCİ OLDUĞUNA İNANIR. HASAN İSRÂ YILDIRIM . 26.09.

GÖRÜLEN EN GÜZEL RÜYADAN SEN DAHA GÜZELSİN. KURULAN EN GÜZEL HAYALDEN SEN DAHA GERÇEKSİN . HASAN İSRÂ YILDIRIM 27.09.

SEVGİLİ RABBİM BELKİ DE ÇEKTİĞİMİZ ACILARIN KARŞILIĞI OLARAK; BİZİ BİRBİRİMİZE BAĞIŞLADI. O ACILARI ÇEKMESEYDİK ŞİMDİ BİRBİRİMİZİ ANLAR MIYDIK?
Hasan İsrâ Yıldırım 27.09.

HERKES SEVEBİLDİĞİNİ SANIR; OYSA SEVMEK EN ZOR SANATLARIN BAŞINDA GELİR. BU SANAT; SABIR , DUA, İLGİ, SEVGİ, HOŞGÖRÜ , MERHAMET , ANLAYIŞ … İSTER.
HASAN İSRÂ YILDIRIM 26.09.

GÖZLERİME BAKIP DURMA , SÖZLERİNLE KANDIRMA , BENİ BİR DE SEN AĞLATMA . HASAN İSRÂ YILDIRIM 27.09.

HER KUŞUN ETİ YENMEZ.(Ata Sözü) HER GÜLEN KIZIN PEŞİNDEN GİDİLMEZ. HER “Seni Seviyorum” DİYEN ERKEĞE GÜVENİLMEZ… HASAN İSRÂ YILDIRIM… 27.09.

UNUTMAK YOKTUR BENDE; UNUTMAYA ÇALIŞTIKÇA ÖLMEK VARDIR .
Hasan İsrâ Yıldırım 12.09.

AĞLAMAK DEĞİLDİR BENİM Kİ; GÖZ YAŞLARIM, SENİ SEVMESİNİN BEDELİDİR.
Hasan İsrâ Yıldırım 12.09.

YALNIZLIK DEĞİLDİR SENDEN UZAK KALMAK, SANA DAHA FAZLA BAĞLANMAKTIR. Hasan İsrâ Yıldırım 12.09.

Benim en güzel yaptığım iş; yaptığım hiçbir şeyi beğenmemem. Her zaman kendimi geliştirmek istemem. Hasan İsrâ Yıldırım 10.09.

GÖNÜL BU DÜŞMANI TANIMAZ ; KATİLİ ADAM SANAR , DÜŞMANI DOST SANAR
…Hasan İsrâ Yıldırım…17.09. …

ADAM OLMAYANI, ADAM YERİNE KOYARSANIZ ODA SİZİ EŞEK YERİNE KOYAR .
HASAN İSRÂ YILDIRIM 17.09.

BİR SEVEN BULAMADIK , DERTLERİMİ SARACAK , GÖZLERİME GÜLECEK ,ELLERİMDEN TUTACAK. …Hasan İsrâ Yıldırım…

UNUTABİLDİĞİM HER ŞEYİ UNUTTUM. UNUTAMADIĞIM ŞEYLER İSE SENİN YAŞATTIKLARINDIR…. Hasan İsrâ Yıldırım 22.09.

SEVENİ OLMAYAN İNSANLAR SUYU OLMAYAN MUSLUKLAR GİBİ KENDİLERİNİ GEREKSİZ HİSSEDERLER. Hasan İsrâ Yıldırım 21.09.

HERKES BENİM GİBİ SEVEMEZ SENİ , SANMAKİ BULURSUN BENİM GİBİ BİRİSİNİ , ELDEN ÇIKARDIĞINDA KALIRSIN ŞEREFSİZLERE … Hasan İsrâ Yıldırım 23.09.

SENDEN AYRI KALSAM BİLE , DÜŞÜNCELERİMDE HEP SEN VARSIN , HEP SENLE ZAMAN GEÇİRİYORUM…Hasan İsrâ Yıldırım

- - - Eklendi - - -

AKLIMDAN ÇIKMIYORSUN , DİLİMDEN DÜŞMÜYORSUN , ANLADIM Kİ SEN SEVGİSİN.
Hasan İsrâ Yıldırım 01.10.

BEN SENİ ÖLÜM DİYE SEVDİM , İNSAN ÖLÜMDEN KAÇAMAZ , GÖNÜL SEVMEDEN EDEMEZ , BEN SENDEN AYRI KALAMAM . Hasan İsrâ Yıldırım 01.10.

BENİM EN BÜYÜK HAZİNEM SEVDİĞİMDİR. O HAZİNEYİ BULMAK İÇİN NE KADAR GÖZ YAŞI DÖKTÜĞÜMÜ , NE KADAR ACI ÇEKTİĞİMİ SADECE BENİ YARATAN SEVGİLİ RABBİM BİLİR. Hasan İsrâ Yıldırım

PARANIN ESİRİ OLAN İNSANLAR; ÖNCE PARAYI ELDE EDEREK PARAYI KULLANIRLAR. SONRADA PARA BU İNSANLARI KULLANIR. EN BÜYÜK ENAYİLİK İSE ; İNSANIN KULLANILDIĞININ FARKINDA OLMAMASIDIR. Hasan İsrâ Yıldırım 01.10.

HER NAMAZ KILAN DOĞRU ADAM DEĞİLDİR. HER NAMAZ KILMAYAN ADAM YANLIŞ ADAM DEĞİLDİR. ÖNEMLİ OLAN NAMAZIN HAKKINI VERMEKTİR. Hasan İsrâ Yıldırım

BENİM İÇİN EN BÜYÜK HAYAL ŞUANDA SENLE OLAN BERABERLİĞİMDİR…HASAN İSRÂ YILDIRIM…

SENİ SEVDİM ÇÜNKÜ SEN BENSİN . Hasan İsrâ Yıldırım 2008

ÖNEMLİ OLAN KARŞI TARAFI AZ YADA ÇOK SEVMENİZ DEĞİLDİR. ÖNEMLİ OLAN KARŞI TARAFA İLGİNİZİ, SEVGİNİZİ HİSSETTİREBİLMENİZDİR. BUNU YAPABİLİRSENİZ MUTLU OLURSUNUZ. YAPAMAZSANIZ MAĞDUR OLURSUNUZ…HASAN İSRÂ YILDIRIM

BEN SENİ SEVMEK İÇİN DEĞİL; SENİ YAŞAMAK İÇİN SEVDİM. Hasan İsrâ Yıldırım

SEVMEK, SADECE BEDENİNİZLE O İNSANIN YANINDA OLMAK DEĞİLDİR. O İNSANIN YANINDA OLMADIĞINIZ ZAMANLARDA BİLE ONU DÜŞÜNEREK, ONUN MUTLU OLMASI İÇİN NELER YAPMANIZ GEREKTİĞİNİ ARAŞTIRIP, O İNSANIN İÇİNDEKİ DUYGULARINI HAREKETE GEÇİRMEKTİR. BUNLARI YAPABİLİRSENİZ SEVGİ, TADINDAN VAZGEÇEMEYECEĞİNİZ EN GÜZEL MEYVE OLACAKTIR. Hasan İsrâ Yıldırım

YA BEN SEVDİM, YA SEN. YA DA İKİMİZ DE SEVDİK. BELKİ DE İKİMİZ DE SEVMEDİK. TEK BİLDİĞİM GERÇEK İSE; SENİN İÇİN DÖKTÜĞÜM GÖZ YAŞLARINDA BİLE, HEP SANA DUA ETTİM. Hasan İsrâ Yıldırım

Seni görmesem bile, yanım da olman güzel.
Sesini duymasam bile, bana dua etmen güzel.
Beni tanımasan bile, bana üzülmen güzel.
Beni bilmesen bile, aklına gelmem güzel.
Hasan İsrâ Yıldırım-21.08.

AKLIN BAŞINA GELİR BİR GÜN, BULAMAZSIN BENİ O GÜN , KALIRSIN BEĞENMEDİKLERİNE … Hasan İsrâ Yıldırım - Haziran

BEN SENİ ÖYLE SEVDİM Kİ ; BUNU SANA ANLATMAYA BENİM AKLIM DAR GELİR. SENİN AKLIN İSE; ANLAMAYA KIT GELİR. HASAN İSRÂ YILDIRIM 17.08.

Bence en güzel sevgi; bir kimsenin sevdiğine tam “seni seviyorum” derken bunu söyleyemeden hayata veda ederken, ne söyleyeceğini hisseden karşısındaki sevdiğinin de bu duruma dayanamayarak onun da hayata veda etmesidir. Böylesine içten temiz sevgiden daha güzel nasıl sevgi olabilir ki. Hasan İsrâ Yıldırım

BİRİSİ SİZE TEŞEKKÜR ETTİĞİNDE , ONU MUTLU ETMEK İSTİYORSANIZ “bir şey değil” , ”değmez” yerine " BENDE İÇTENLİĞİNİZ VE SICAKLIĞINIZ İÇİN SİZE TEŞEKKÜR EDERİM DEYİNİZ." Teşekkürler ilgi , sevgi göstermektir. Teşekkürler değerli olduğuna göre, karşı tarafa teşekkür edelim ki değerli olduğunu hissederek bize daha fazla değer vermesine neden olalım…Hasan İsrâ Yıldırım… 01.08.

KIZLARDA ROMAN GİBİDİR, BAZI KIZLARI OKUDUĞUNUZDA 1 GÜNLÜK ETKİ YAPAR, BAZI KIZLAR ÖMÜR BOYU ETKİ YAPAR. HASAN İSRÂ YILDIRIM 17.09.

İnsanlarda meyvelere benzer. Dışarıdan bakıldığında dışı güzel görünen meyvenin bakımı yapılmadığında, nasıl içinde kurtlar varsa ; dışarıdan bakıldığında güzel görünen insan kısaca İslam’ın savunduğu değerleri almadıysa kendisini ve çevresindekileri rahatsız eder. Hasan İsrâ Yıldırım 13.09.

Zamanın değerini bilmeyenler , başlarına gelecekleri bilmeyenlerdir. Hasan İsrâ Yıldırım

ELLERİN TUTSUN ELLERİMİ, GÖZLERİN GÜLSÜN GÖZLERİME, ŞARKILAR SÖYLEYELİM BİRBİRİMİZE , SONRADA SARILALIM HASRET KALMIŞÇASINA … HASAN İSRÂ YILDIRIM

BEN HİÇBİR ŞEYE SİTEM ETMİYORUM Kİ , HAYAT BANA SİTEM EDİYOR , ÖNCE ALIŞTIRIYOR BİRİSİNE , SONRA ONU BENDEN ALIYOR , GÖZ YAŞLARIMI DÖKTÜRÜYOR , YÜREĞİMİ SIZLATIYOR, HAYATA KÜSTÜRÜYOR . HASAN İSRÂ YILDIRIM

EY SEVGİLİ ; BANA VEDA EDERKEN ÜZÜLME DİYORSUN … SENİ SEVMESEYDİM ÜZÜLMEZDİM, AMA SENİ SEVDİM Kİ , GÖZ YAŞLARIM SENDEN BANA KALAN TEK TESELLİ. Hasan İsrâ Yıldırım

YAŞADIĞIM HER AYRILIKLAR BANA HAYATIMA GİREN İNSANA DAHA FAZLA İLGİ, SEVGİ GÖSTERMEME NEDEN OLDU. BELKİ DEĞERİMİ BİLİR DİYE, OYSAKİ GÖSTERDİĞİM İLGİ, SEVGİNİN KARŞILIĞINDA BANA KALAN GÖZYAŞLARI OLDU. BEN İSE ÜMİDİMİ KAYBETMEDEN İLGİNİN, SEVGİNİN DEĞERİNİ BİLEN BENİ BEKLEYEN O SEVGİLİYİ ARIYORUM. İŞTE O ZAMAN BU ÇEKTİĞİM ACILARIN HEPSİNE DEĞECEK ALLAH IN İZNİ İLE. Hasan İsrâ Yıldırım

BEN HAYATIN GERÇEKLERİNE ALIŞTIM AMA GÖZ YAŞLARIM ALIŞMADI … HAYATIMIZI DEĞİŞTİREMEDİĞİMİZ SÜRECE; HAYATIN KÖLESİ OLMAKTAN BAŞKA ÇAREMİZ YOK. Hasan İsrâ Yıldırım

SEVDİĞİNİZ KADAR ACI ÇEKERSİNİZ. FAZLA BAĞLANMA DERLER AMA BU ARABA DEĞİL Kİ HIZINA BİZ KARAR VERELİM. BAĞLANMAMIZA YAŞADIKLARIMIZ, BEKLENTİLERİMİ KARAR VERİYOR. Hasan İsrâ Yıldırım

DÖKTÜĞÜM GÖZ YAŞLARIMIN AĞIRLIĞI KADAR ALTINIM OLSAYDI; ŞUANDA DÜNYANIN EN ZENGİN İNSANIYDIM. Hasan İsrâ Yıldırım

HAYAT; YOLDA KALMIŞ BOZUK ARABA GİBİ İNSANI DELİ ETMEK İÇİN HER ŞEYİ YAPAR. Hasan İsrâ Yıldırım

Seni bir gün düşünüyorum, bir gün düşünmüyorum. Düşünmediğim günde ise; seni düşündüğüm günü düşünüyorum. Hasan İsrâ Yıldırım 05.09.

Döktüğüm göz yaşlarında sonra kötü olmak istesem de kötü olamadım. Belki karşıma ilgiyi, sevgiyi bilen birisi çıktığında onu da hayata ben küstürmeyim dedim. Hasan İsrâ Yıldırım

BEN SENİ, ONLAR ÇOK SEVİYOR DİYE SEVMİŞTİM. ÇÜNKÜ ÇOCUKLAR GÜNAHSIZLARI SEVER. Hasan İsrâ Yıldırım

YALNIZLIK, SENİ DÜŞÜNEMEDİĞİM ZAMANLARDIR. Hasan İsrâ Yıldırım

SEVMEK, HABERİN OLMADAN SENİ HAYAL ETMEKTİR. Hasan İsrâ Yıldırım

HAYAL, SENLE YAŞANILAN GEÇMİŞİN KENDİSİDİR. Hasan İsrâ Yıldırım

BİLMEM FARKINDA MISIN? SENİ DÜŞÜNÜYORUM HEP
BİLMEM BİLİYOR MUSUN? SANA AĞLIYORUM HEP
BİLMEM SEVİYOR MUSUN ? SENİ SEVİYORUM HEP
BİLMEM HİSSEDEBİLİYOR MUSUN? SENİ HİSSEDİYORUM HEP
Hasan İsrâ Yıldırım 30.09.

ELLERİN TUTSUN ELLERİMİ, GÖZLERİN GÜLSÜN GÖZLERİME, ŞARKILAR SÖYLEYELİM BİRBİRİMİZE , SONRADA SARILALIM HASRET KALMIŞÇASINA … HASAN İSRÂ YILDIRIM

Benim gibi sevgi uğramaz her zaman , kalbine gelmişken değerimi bil, bilmezsen; kalırsın sevgisiz tek başına… Hasan İsrâ Yıldırım 06.10.

DÜNYA DÖNDÜKÇE SANA AĞLAYACAĞIM, KALBİM ATTIKÇA SENİ YAŞAYACAĞIM, YALNIZ KALDIKÇA SENİ DÜŞÜNECEĞİM, SON NEFESİME KADAR HEP SENİ SEVECEĞİM, ETTİĞİM HER DUADA ALLAH’IMDAN HAYIRLISIYLA SENİ İSTEYECEĞİM. Hasan İsrâ Yıldırım

SİZ BİRİSİNİ ÇARESİZ BIRAKIRSANIZ , BİRİSİDE SİZİ ÇARESİZ BIRAKICAKTIR. SONRA ACILARLA BAŞBAŞA KALACAKSINIZ. SONRA BEN NE YAPTIM DİYECEKSENİZ? OYSA GEÇMİŞTE ÇARESİZ BIRAKTIĞINIZ AKLINIZA DAHİ GELMEYECEK KADAR İNSAFSIZ OLDUĞUNUZU BİLMEYECEKSİNİZ.
Hasan İsrâ Yıldırım 18.10.

GÜL DALINDA GÜZEL DERLER OYSA GÜL DALINDA DEĞİL; KİM O GÜLE GEREKEN İLGİ VE SEVGİYİ GÖSTEREREK BAKIMINI YAPARSA ONUN YANINDA GÜZELDİR. BAKIMI YAPILMAYAN GÜL SOLMAYA MAHKUMDUR. KIZLARDA BÖYLEDİR, KİM SEVDİĞİNE GEREKEN İLGİ VE SEVGİYİ GÖSTERİRSE , ONU ANLAMAYA ÇALIŞIRSA, O KIZ , KENDİNİ EN GÜZEL KIZ HİSSEDEREK MUTLU OLUR. OYSA AYNI KIZ BAŞKA ERKEĞİN ELİNDE İSE KENDİSİNİ DEĞERSİZ HİSSEDER. ÖNEMLİ OLAN GERÇEKTEN DEĞER VERENİ BULMAK. HERKESİN AYAĞINA DEĞER VEREN MUTLAKA GELİR, AMA GÖZLER BAŞKA YERDE OLUNCA BU DEĞER VERENİ GÖREMEZLER , SONRA BAŞI EĞİK GÖZ YAŞLARIYLA BAŞBAŞA KALIR. 19.10. Hasan İsrâ Yıldırım

SEN GİTTİN YA TADIM TUZUM KALMADI. GÜNEŞİN SICAKLIĞINI BİLE HİSSEDEMİYORUM. HERKES BENİM HALİMİ DÜŞÜNÜRKEN, BEN SADECE YİNE SENİ DÜŞÜNÜYORUM. HASAN İSRÂ YILDIRIM 20.10.

- - - Eklendi - - -

SEN GELSEYDİN BANA SEVGİLİ; BİR SABAH UYANDIRIRKEN SEVERDİM YANAKLARINI, GÜNAYDIN DERDİM GÜLEN GÖZLERİNE , O ANDA ANNE DİYE AĞLAYAN BEBEĞİMİZİ VERİRDİM KOLLARINA. BEBEĞİMİZ GÜLMEYE BAŞLAYINCA BİRBİRİMİZE SARILIRDIK. BUGÜNDE KAHVALTIYI HAZIRLAMAK BENDEN OLSUN DERDİM. YETER Kİ GÖZLERİN GÜLSÜN SEVGİLİ... HASAN İSRÂ YILDIRIM 20.10.

SENİ SENDEN DEĞİL; SEVGİLİ RABBİMDEN İSTİYORUM. SENİ NE KADAR İÇTEN, TERTEMİZ
DUYGULARLA SEVDİĞİMİ BİLEN SEVGİLİ RABBİMDİR…20.10.

Terk ettiğin akşam sahile indim. Bir yandan yağmur yağıyor , bir yandan yokluğun içimi üşütürken elimi ceketimin yırtık cebine soktum. Öylece denizi seyrediyorum. Bazen deniz sen oluyorsun ve beni çağırıyorsun. Herkes benim çaresizliğimi düşünürken ben yine sadece seni düşünüyorum. Çünkü aklımdan hiç çıkmıyorsun, ölümü bile bu kadar düşünemezken şimdi ölüm diye seni düşünüyorum….Hasan İsrâ Yıldırım

SEVMEYİ BİLEN SEVDİĞİNİN HER DAVRANIŞI İLE MUTLU OLMASINI BİLENDİR. Hasan İsrâ Yıldırım

KIZLARI GÜZEL VE DEĞERLİ YAPAN; ERKEĞİNİN VERDİĞİ DEĞERDİR. Erkek değerini bilmezse en güzel kız bile kendisini çirkin ve değersiz hisseder. Hasan İsrâ Yıldırım

NEREDE YASADIGIMI SORUYORLAR BENDE KALBİNDE DİYORUM.
Hasan İsrâ Yıldırım

Sevdiğinize Öyle İçten Duygular Yaşatınız Ki, Her Şeyde Sizi Hatırlasın, Ayrılsanız Bile Hep Sizi Hissetsin , Bir Gün Karşısına Kendisinden Faydalanmak İsteyen Birisi Çıktığında Değerinizi Daha İyi Anlasın Ve Hep Size Dönmek İstesin. Hasan İsrâ Yıldırım

Herkes benim gibi değer vermez sana, benim yokluğumu yanındayken değil, beni kaybettiğinde hissedersin. Hasan İsrâ Yıldırım

En kötü hastalık insanın terk ettiği sevdiğini unutamamasıdır. Bu onu yer , bitirir, hayata küstürür, ölümü bekler. Hasan İsrâ Yıldırım.

Sevmeyi hep başardım ama sevilmeyi bir türlü başaramadım. Demek ki karşıma çıkanlar sevmeyi başaramamışlar. Hasan İsrâ Yıldırım

Bir gece yarısı yatağına gül koymak isterdim. Uyandığında o gözlerinin gülümsemesi için . Gülümsemen için neler yapmam ki… Seni ne kadar sevdiğimi bilseydin bana köle olurdun, bilmediğin için bana ayrılık oldun. Hasan İsrâ Yıldırım

Hiç aldatmadım ama aldatıldım, beni aldatanlarda aldatıldıklarını hiç anlayamayacak kadar kördüler. Hasan İsrâ Yıldırım

Parasal değeri olmayan en büyük hazine sevgidir. Hasan İsrâ Yıldırım

Ben güzele güzel demem; güzel sevmesini bilmezse
Ben güzele güzel demem; güzel sevilmenin hakkını vermezse
Ben güzele güzel demem; güzelin kalbi temiz değilse....
Hasan İsrâ Yıldırım 24.10.

Bu dertler biter mi bir gün
Kalbim sevilir mi yarın
Döner mi vefasız bugün
Yoksa ağlatır mı her an
Hasan İsrâ Yıldırım

Seni düşünemediğim zaman; uykuya daldığım ve uykudan uyandığım zamana kadar seni düşünemiyorum. O zamanda zaten benim uykum oluyorsun. Hasan İsrâ Yıldırım 24.10.

Bugünkü dostunuzun yarın düşmanınız olacağını, dünkü düşmanınızın bugün dostunuz olacağını unutmayınız. Ona göre hareket ediniz ki sonra düşmanınıza yem olmayınız. Hasan İsrâ Yıldırım 25.10.

SEVGİLİ ŞİMDİ BİR BEBEĞİN OLSAYDI ONU NE KADAR SEVERDİN? İŞTE BENDE SENİ EN AZ O KADAR SEVİYORUM . Hasan İsrâ Yıldırım 25.10.

Sevgili sen benim için hep Aydın ve tektin. Sen Ayken, yıldızlar benim dikkatimi hiç çekemezdi. Çünkü hep senin ışığınla aydınlanıyorum ben. Hasan İsrâ Yıldırım 26.10.

Sen Benim İçin Hep Güneştin Ve Tektin. Sen Güneşken, Yıldızlar Benim Neyime, Sen Dünyamı Aydınlatıp, Isıtırken Başkası Bana Ne, Yeter Ki Baharı Müjdeleyen Gözlerini Ayırma Gözlerimden Gül Güzeli. Hasan İsrâ Yıldırım 27.10.

Bir gülücüğüne dünyaları yakarım ama bir damla üzüntün için dünyaları istemem. Çünkü sen zaten benim dünyamsın. Hasan İsrâ Yıldırım 30.10.

Terk eden sevdiğinize hiçbir zaman kızmayınız. Gerekirse bir gül vererek uğurlayınız. Kızarak kendinizden nefret ettirirsiniz, ama gül vererek kendinizi düşündürürsünüz. Faydası ne mi olur derseniz bir düşününüz
Hasan İsrâ Yıldırım 12.11.

Seni özlüyorsam demek ki özlenmeyi hak ediyorsun.
Seni düşünüyorsam demek ki düşünülmeyi hak ediyorsun.
Seni seviyorsam demek ki sevilmeyi hak ediyorsun.
PEKİ SEN BUNLARI HAK EDERKEN, BEN NEYİ HAK EDİYORUM?
- Bende sensiz kalmayı hak ediyorum. Çünkü ben seni SENSİZ sevdim.
Hasan İsrâ Yıldırım 08.11.

Ben hep seni aramıştım senin haberin olmadan.
Sen hep beni aramışsın benim haberim olmadan.
Kader buldu bizi uzaklardan.
İnşallah Sevgili Rabbimde bizi bir birimize bağışlar. Amin.
Hasan İsrâ Yıldırım . 07.11.

Kimileri insanlarla alay ederek mutlu olurlar, kimileri insanlara ilgi, sevgi göstererek mutlu olurlar. Hasan İsrâ Yıldırım 13.11.

Gece gündüz olur, dost düşman olur, dost diye güvendikleriniz terk sizi eder, ama yalnızlık her şeye rağmen terk etmez. Benim sevdiğim yalnızlıktır. Hasan İsrâ Yıldırım 07.11.

BEN AŞKI GÖZLERİNDE, SEVGİYİ SÖZLERİNDE, MUTLULUĞU YANINDA BULDUM KELEBEK GÜLÜ . Hasan İsrâ Yıldırım 14.11.

Kendini mükemmel zannetme. Seni mükemmel yapan benim duygularımdı. Çünkü hayatıma giren herkesi duygularım öyle mükemmel yapar ki , benim ona bağlılığım kat kat artar. Hasan İsrâ Yıldırım 13.11.

Ağlıyorsam sebebi senin ayrılığın,
Gülüyorsam sebebi senin yaşadığın.

SEVMEYİ; DUYGULARINI KONTROL EDEBİLEN, SADIK, DÜRÜST, SAMİMİ İNSANLAR BAŞARIRLAR. Diğerleri de sevgiye ihanet etmeyi başarırlar. Hasan İsrâ Yıldırım 12.11.

O GÖZLERİN ÖYLE ETKİLEYİCİ Kİ; ATEŞ OLSAM BİLE SÖNERDİM. KÜLE DÖNERDİM O GÜZEL BAKIŞLARINLA. Hasan İsrâ Yıldırım 11.11.

Yerleri kirlettiklerinde nasıl ki çöpçüler temizliyorsa, keşke gönülleri kirlettiklerinde de temizleyen birileri olsaydı. Hasan İsrâ Yıldırım 09.11.
Hayatım sanki olumsuzluklar üzerine kurulmuş.Bu kadar olumsuzluğa rağmen, tek olumlu olan şey, olumsuzluklara karşı hazır olmam. Hasan İsrâ Yıldırım 09.11. * Allahım bulunduğum duruma şükürler olsun. Ben söz olsun diye yazdım.

Seni unutamıyorsam bu suç benim değil. Bu suç senin bana yaşattığın güzelliklerdir. Hasan İsrâ Yıldırım 15.11.

Çocuklarla konuşsam, Bahçedeki gülleri görsem, Yüreğimin sesini dinlesem,
Aklıma hemen sen gelirsin. Hasan İsrâ Yıldırım 11.11.

Sevmek güzeldir sevilen kıymet bilirse, özlemek güzeldir özlenene değerse,
Sahiplenmek güzeldir, sahiplenilen sahipleneni sahiplenirse. Hasan İsrâ Yıldırım 13.11.

Ben hep seni düşünürüm, hep sana ağlarım, hep seni beklerim, hep seni severim. Kısaca bende hep sen varsın. Hasan İsrâ Yıldırım 13.11.

Herkes sevebilir ama herkes sevgisini hissettiremez. Sevginizi hissettirebilmeniz için öncelikle karşınızdakinin duygularını kontrol altına almalısınız. Hasan İsrâ Yıldırım 01.11.

Seni unutamadım. Her unutmak istediğimde sana daha fazla bağlanmaya başlayınca seni unutmaktan vazgeçtim nar tanesi. Hasan İsrâ Yıldırım 13.11.

Unutmak cümlenin sonuna nokta koymak kadar kolay değil.
Hasan İsrâ Yıldırım 13.11.

Ben ne yapayım dertler bitmiyorsa
Gönlüm ne etsin sevgiye değer verilmiyorsa
Ben ne yapayım deli gönlüm seni seviyorsa
Gönlün ne yapsın deli gönlümü anlamıyorsa
Hasan İsrâ Yıldırım 01.10.

Akan göz yaşlarım kalbime düşman oldu böyle birisi sevilir mi diye

BEN SENİ YALNIZLIK DİYE SEVDİM, SEN GİTSENDE HEP BENİMLESİN . Hasan İsrâ Yıldırım 30.10.

Kime inansam, kime güvensem, kimi sevsem ayrılık oldu bana, demek ki güvenilecek sevgili kalmadı. Hasan İsrâ Yıldırım 12.11.

AĞLIYORUM GECENİN BU SAATİNDE , SENİ DÜŞÜNÜYORUM SEVGİSİZLİĞİN BU VAKTİNDE , SENİ SEVİYORUM KALBİMİN DERİNLİKLERİNDE . Hasan İsrâ Yıldırım 30.10.

Sen yanımdayken hayalmişsin, sen gittin hayal bitti, göz yaşları başladı.
Sen yanımdayken rüyaymışsın, sen gittin rüya bitti, acılar başladı.
Sen yanımdayken yalanmışsın, sen gittin yalan bitti, gerçekler başladı.

Sana olan bağlılığımdan dolayı aşk kıskandı durdu. Bana düşman oldu. Seni her an düşünmemden dolayı sevgi sana imrendi durdu. Bana yoldaş oldu. Demek ki sen aşk ve sevgiden daha ötesin bebecik. Hasan İsrâ Yıldırım 05.11.

Sen yanımdayken rüya sen,
Sen yanımdayken hayal sen,
Sen yanımdayken aşk sen,
Sen yanımdayken sevgi sen,
Sen yanımdayken ben sen
Hasan İsrâ Yıldırım 09.11.

GİTMEK İSTİYORSAN GİT AMA; KENDİNDEN NEFRET ETTİRMEK İÇİN KÖTÜ SÖZLER SÖYLEME YÜREĞİME, BİR GÜN DÖNMEK İSTERSEN AÇIK KAPI KALSIN. Hasan İsrâ Yıldırım 09.11.

HER DÜŞEN KAR TANESİNİ YAKALAMAYA ÇALIŞIYORUM. ÇÜNKÜ ONLAR BANA SENİN BEYAZ GELİNLİĞİNİ ANIMSATIYOR. Yanımda olsan da, olmasan da hep seni yaşamak istiyorum. Çünkü sende kendimi buldum Prenses Gülü. Hasan İsrâ Yıldırım 02.11.

Ben seni unutmak için değil ki hayatımı sana feda etmek için sevdim.

SEVGİYİ GÖZLERİNDE BULDUM, AŞKI SÖZLERİNDE TATTIM, MUTLULUĞU SENDE YAŞADIM, GÜLÜ DE SENDEN İSTİYORUM. İSTER BİR GÜL VER İSTER ÇOK GÜL VER. Hasan İsrâ Yıldırım 31.10.

DÜNYA DÖNDÜKÇE SENİ SEVECEĞİM. UNUTTUĞUMU SANDIKÇA SENİN İÇİN ÖLECEĞİM . Hasan İsrâ Yıldırım 08.

TARİF EDİLEMEYECEK KADAR GÜZELSİN. KİMSEYE BENZEMEYECEK KADAR FARKLISIN KELEBEK GÜLÜ. Hasan İsrâ Yıldırım 02.11.

Sevmek Hakkımsa, Kıskanmakta Hakkımdır. Kıskanmak Sevgiliyi Sahiplenmektir. Hasan İsrâ Yıldırım 04.11.

Bir şarkı olsan bana, gece gündüz dinlesem seni, dinledikçe dalsam hayallere , kimse uyandırmasa beni. Hasan İsrâ Yıldırım 03.11.

Bir güneş olsan bana, her üşüdüğüm vakitte, doyasıya ısıtsan beni, hissetsem kendimi rüyalarda. Hasan İsrâ Yıldırım 05.11.

BİR AŞK OLSAN BANA, HER SUSADIĞIMDA AŞKA, GÖZLERİN GÜLSE GÖZLERİME, DOYASIYA İÇSEM SENİ. HASAN İSRÂ YILDIRIM 05.11.

SENİ NEDEN KISKANMAYIM Kİ; KISKANILACAK KADAR ÇOK GÜZELSİN. DÜŞÜNÜLMEDEN DURULMAYACAK KADAR DA AKLIMA VE KALBİME HÜKMEDİYORSUN KELEBEK ÇİÇEĞİ. Hasan İsra Yıldırım 06.11.

Bu zamanda dürüst, içten, samimi, sadık bir seven bulmak, okyanustaki tek balığı olta ile tutmaktan daha zordur. Hasan İsra Yıldırım 23.11.

Hatırlamadığım birisi bana “Allah belanı versin” demişti. Şimdi anlıyorum ki; sen gerçekten çok büyük bir belaymışsın. Hasan İsra Yıldırım 22.11.

Önce seviyorum diye yüreğimi kandırıyorlar. Sonra ise hiçbir şey olmamış gibi kurşun gibi kalbimi parçalayarak gidiyorlar. Ne zaman sevmek, sevilmek istesem vicdansızlar sıraya girmişler beni bekliyorlar. Hasan İsra Yıldırım 22.11.

Kaderim ayrılıklarla doluysa elimden ne gelsin.
Karşıma çıkanlar sevgi düşmanıysa gönlüm ne etsin.
Hasan İsra Yıldırım 22.11.

Hiç sevilmesem bile gece gündüz döktüğüm göz yaşlarım onun yerine beni seviyor ya buna bile şükürler olsun. Hasan İsra Yıldırım 17.11.

BENİM GÖZÜMDE EN BÜYÜK DÜŞMAN; sevilirken, sevdiği halde sevgisini saklayandır. Bu düşman vakti gelince en büyük acıyı çekeceğini bilmeyecek kadar, olayların farkında değildir. Burada içten, tertemiz sevgileri bahsediyorum. Hasan İsra Yıldırım 17.11.

Ben seni sevdim, senin haberin olmadan
Sen beni sevdin, benim haberim olmadan
İkimizde söylemedik, ikimizde yalanmışız.
Hasan İsra Yıldırım 22.11.

- - - Eklendi - - -

Benim adım sevgi
Var mıyım, yok muyum ?
Hayal miyim, gerçek miyim ?
Herkes beni merak eder
Bilmezler ki varlığımı
Ben uzak değilim kimseye
Yeter ki hissetmesini bilsinler beni….
Hasan İsra Yıldırım 18.11.

BENCE YAŞAMAK HEP SENİ DÜŞÜNMEKTİ. Artık seni düşünemeyecek kadar kendimi yorgun ve bitkin hissediyorum, tıpkı bir ölü gibiyim. Belki tabutum eksik ama, senin yokluğunda benim tabutum zaten. Hasan İsra Yıldırım 19.11.

Ben güle, çiçeğe, bebeklere … her şeye senin adını verdim. İstesem de istemesem de her gördüklerim seni hatırlatıyor bana. Seni hatırladığım her vakitte, akan göz yaşlarım bana derman oluyor. Hasan İsra Yıldırım 19.11.

Bırakıp gidiyorsun ve sonra geri dönüp “nasılsın?” diyorsun. Ayrılık acısını yaşayanlar nasılsa bende öyleyim. Ya tamamen git toz ol. Yada tamamen içime güneş ol. SENİN KARARSIZLIĞIN BENİM ACI ÇEKMEMİN NEDENİDİR. Hasan İsra Yıldırım 20.11.

Ben seni sevdim, beni düşman bildin.
Düşmanın senden faydalanmak istedi onu dost bildin.
Gerçekleri öğrenirsin sandım gerçeklerden kaçtın.
Acı çekmemen için sana koştum, beni çaresiz bıraktın.
Hasan İsra Yıldırım 21.11.

Ben gidiyorum buralardan güneş, ay senin olsun. Karanlıklar, dertler benim olsun. Mutluluklar sana gelsin, Göz yaşları bana uğrasın.
Hasan İsra Yıldırım 21.11.

BANA EN ÇOK ACIYI VERENLER, YARDIM ETMEK İÇİN KENDİLERİNİN YERİNE ACI ÇEKTİĞİM İNSANLARDIR. Bu insanlara kötülük yapsaydım belki yaranırdım ama o zamanda karaktersizleşirdim. Karaktersizleşmektense acıları yaşamayı tercih ederim. Hasan İsra Yıldırım 19.11.

Bir gece yarısı aktı göz yaşlarım yanaklarına
Göz yaşlarım öyle tatlı gelmişti ki sana
Uykudan uyanıp gözlerin kaldı gözlerimde
Gülmeye başladı gözlerin gözlerime
Hasan İsra Yıldırım 10.11.

Gözlerime hüzünle bakar
Dertlerine ortak yapar
İşi bitince de beni ayrılığa satar… Hasan İsra Yıldırım 18.11.

Gül dalında güzeldir derler. Gülün, dalı dal olmadıktan sonra güzel olsa ne olur. Kız, kıymet bilen erkeğinin yanında değerlidir. Erkek kıymet bilmedikten sonra, kız eşsiz güzel olsa ne olur. Hasan İsra Yıldırım 19.11.

Sevgiyi yaşamak için öncelikle sevginin varlığına inanmak gerekir. Çünkü inanmadığınız bir şeyi gerçekleştiremezsiniz. Hasan İsra Yıldırım 19.11.

SENİ UNUTAMIYORUM ÇÜNKÜ KANIMA KARIŞMIŞSIN VE VÜCUDUMUN HER YERİNDE DOLAŞIYORSUN. Bana hem hayat veriyorsun, hem de acı veriyorsun. Yaşayarak senin acına mı katlanmalıyım? yoksa beni bekleyen toprağa mı karışmalıyım? Hasan İsra Yıldırım 15.11.

SENİ UNUTAMIYORUM SUÇ BENİM DEĞİL KALBİMİN. KALBİMDE ZATEN CEZASINI SENİN YOKLUĞUNLA ÇEKİYOR. Peki seni içten duygularla seven kalbime, bu cezayı verirken vicdanın sızlamadı mı? Hasan İsra Yıldırım 15.11.

En güzel aşk; yaşanılan en içten, tertemiz sevgidir. Aşk, sevgiden her zaman geridedir. Hasan İsra Yıldırım 28.11.

Birisine çok değer veriyorsanız çok dikkat ediniz. O her an şeytana dönüşebilir.
Hasan İsra Yıldırım

Gülü seven dikenine katlanır derler. Ben gülü bulamadım ki dikenine katlanayım. Her seferinde gülü bulduğumu sanıyorum. Benim bulduğum gül değil dikenmiş.
Hasan İsra Yıldırım 26.11.

Karşıma ilk çıktığında seni çok sevmiştim. Oysa seni tanıdıkça anladım ki sen işini en iyi şekilde yapan şeytanın kendisiymişsin. Çünkü şeytanlar, kimliklerini saklayan en iyi ajanlardır. Hasan İsra Yıldırım 24.11.

Zaman biter ama sana olan hasretim bitmez
Her şeye alışılır ama yokluğuna alışılmaz
Hasan İsra Yıldırım 26.11.

Her zaman yağmur yağmaz, kar tanesi düşmez. Ama bazı sevgililer vardır ki tıpkı yağmurlar, karlar gibi bazı zamanlarda sevenlerini hatırlarlar. Ben mevsimlik sevgi değil, her zaman sevenimi yanımda görmek isterim.
Hasan İsra Yıldırım 18.11.

Hayatıma o kadar yalancılar girdi ki… Şimdi düşünüyorum acaba onlar mı yalandı yoksa ben mi yalandım. Belki de ben hiç yaşamıyorum. Sadece yaşadığını sanan bir doğruyum. Hasan İsra Yıldırım 27.11.

Önemli olan, güller arasından en güzelini seçmek değil, sevginizin güzelliğini anlayabilecek, sizi mutlu edebilecek o gülü bulmanızdır.
Hasan İsra Yıldırım 27.11.

Size doğru gelen; her doğrunun içinde yanlışlar olabileceği gibi, size yanlış gelen; her yanlışın içinde de doğrular olabilir.

Sevgili senle bir doğru, bir yanlış yaşadım. Seni tanımakla yanlış yaptım.Senden ayrılmakla doğru yaptım. Hasan İsra Yıldırım

Ben mi istedim böyle hayatı ?
Herkes gülerken, ben ağlıyorum
Kimse bilmez neler çektiğimi
Gönüller sevdiğini düşünürken
Ben ise yalnızlığımı düşünüyorum
Çünkü benim sevdiğimin adı yalnızlıktır.
Hasan İsra Yıldırım 24.11.

Sevmesini bil, bilmezsen sevmesini dolanma sevgi sokağında, mutlu olacak sevgililere engel olma. Hasan İsra Yıldırım

Haydi yum gözlerini sevgiye , dal güzel uykuya , buluşalım büyülü dünyada.
Hasan İsra Yıldırım 10 Şubat 2012

NAZLARIM SENİ UYKUDA
Sen uyu kalbimin sağında
Nazlarım seni uykuda
Hissedersin kendini rüyada
Açma gözlerini bulutlarda
Ömrünca kal oralarda
Hasan İsra Yıldırım

Sen gittin uzaklara , bıraktın beni yalnızlıklara , içimi döküyorum mektuplara.
Hasan İsra Yıldırım

Ben güzele güzel demem; güzel aklını kullanmasını bilmezse Hasan İsra Yıldırım

Gözler aşkın simgesidir; sevdiğinizin gözlerine baktığınızda kendinizi alamıyorsanız Hasan İsra Yıldırım

Göz yaşı duadır; sevdiğinize kavuşmak için göz yaşı döküyorsanız. Hasan İsra Yıldırım

Sevmek güzeldir; sevginin hakkını verecek içten, samimi gülü bulursanız. Hasan İsra Yıldırım

Yağmur mutluluktur; kalpten sevenle yağmur altında ıslanırsanız
Hasan İsra Yıldırım

Sevgi diye sarılırım her güle, Her gül sevilmeyi hak etmezmiş , Ben gülleri kendime benzetirim , Sen gül değil, bir dikenmişsin. Hasan İsra Yıldırım 05.02.2012

Yağmurlu bir günde bırakıp gittin, yalvarsamda arkana bile dönmedin, senin için yaptıklarımı ne çabuk unuttun, demek ki sen kendini gizleyen şeytanın tekiymişsin, sevaplarımı sen aldın, günahlarını bana bıraktın. Hasan İsra Yıldırım

Bir şarkı gibi dilimden düşmezsin , aklımdan çıkmazsın , nereye gitsem benlesin .
Hasan İsra Yıldırım 10 Şubat 2012

Bu dünyada erkeklere güvenme,
Kızların süslü görünüşüne aldanma,
Geçmişi temiz, içten, samimi birisini bulursan kaçırma, yoksa kalırsın .....
Hasan İsra Yıldırım

Bana verilen en büyük ceza ; seviyorum deyip insanların duyguları ile oynayan sahtekarlarla aynı dünyada yer almaktır.Tercih imkanım olsaydı, sevmesini bilen, sevdiği için ölen, sevdiğinin gözlerinde yıldızlar gibi kayan sevgililerle aynı dünyada yer almak isterdim. Hasan İsra Yıldırım 10 Şubat 2012

Bir gece vakti geldin aklıma, duvardaki asılı resmine baktım göz yaşlarımla, penceremden ay vurmuş gözlerine, parıldıyordu gözlerin yıldızlar gibi, alamadım bir daha kendimi senden. Hasan İsra Yıldırım

Sevdim amma sevilmedim, ağlatmadım amma ağlatıldım , düşündüm amma düşünülmedim. Demek ki ben karşılıksız, içten, samimi sevgiymişim. Hasan İsra Yıldırım

Kimi bir dilim ekmek, kimi bir damla su ister ben ise biraz ilgi sevgi istiyorum.
Hasan İsra Yıldırım

El ele kırlarda gezerdik, yağmur damladığında göz göze gelirdik , ayrılmak yok diye yemin ederdik , iki bebeğimiz olsun isterdik , adlarını aşk ve sevgi koyacaktık , şimdi ne olduda senle ayrı düştük bebek çiçeği?
Hasan İsra Yıldırım 13.02.2012

Kızların güzellik derecesini bazı erkekler dış görünüşüne göre belirlerken, alıcı gözüyle bakan erkekler ise aklını kullanmasını bilen güzelleri tercih ederler. Aklını kullanmasını bilmeyen güzelleri ise alıcı gözüyle bakmayan erkekler kullanır. Hasan İsra Yıldırım. 10 Şubat 2012

Seni öylesine çok özledim ki, yaşlı gözlerimle her gördüğüm bebeğe sen diye sarılıyorum. Hasan İsra Yıldırım

Kalbimi, evin kapısına benzetip çıkıp durma. Ya tamamen git, hiç gelme, ya da bir daha hiç gitmeyecek şekilde kal orada. Hasan İsra Yıldırım

Danalar gibi içten ve sımsıcaksın. Ne olur beni danalar gibi yalama . Hasan İsra Yıldırım

Benim sevgim benzemez kimseninkine, ben sevince kendimide aşıyorum, sevgilinin peşine takılıyorum bir bebeğin annesinin peşine takılırcasına.... Hasan İsra Yıldırım 14.02.2012

Yeni doğmuş köpek yavruları gibi çok sevimli, bebekler gibi çok tatlı, serçeler gibi çok narin, güller gibi hoş kokulu, içten, cana yakın, akıllı bir sevgilim olmasını isterdim.... Hasan İsra Yıldırım 14.02.2012

Gözlerim kapalı, sağ elim kalbimin üzerinde, seni düşünüyorum yine bir gece yarısı, herkes uyumuş, aldım elime kalemi, çayımı koydum pencere kenarına, seni özlediğimi yazıyorum kağıda, göz yaşlarım ıslatıyor yazdıklarımı, pencereden bakıyorum karanlık sokaklara, içim üşüyor, yokluğun yakıyor beni, gelmeyeceğini bilsem bile seni bekliyorum, kalbimin sevgisine ihanet etmemek için. Hasan İsra Yıldırım 15.02.2012

- - - Eklendi - - -

Gözlerimden akan göz yaşlarımla, sana olan sevgimi yazıyorum yanaklarıma, yanaklarıma dokunan çocuklar sana olan sevgimle mutlu olsunlar diye. Hasan İsra Yıldırım 21.02.2012

Öyle bir sevgili isterdim ki ellerinden ilk ve son tutan olmak isterdim. Varsın güzel olmasın, içten, samimi, sadık, akıllı olsun yeter. Böyle bir sevdiğim olsaydı hep onunla ilgilenirdim , ilgisini , sevgisini eksik etmezdim ve haftanın bazı günlerinde kahvaltısını dahi hazırlardım ve süprizlerimide eksik etmezdim. Hasan İsra Yıldırım

Sevebildiğiniz ve sevilebildiğiniz sürece yaşarsınız. Sevgisiz geçen ömür yaprakları dökülmüş ağaçlara benzer. Hasan İsra Yıldırım

Günahlarımın sebebi sensin , Beni benden alan sensin , Senin gibi şeytanların , Allah belasını versin ... Hasan İsra Yıldırım

Çok güzel sevgidiğim olup, aşırı kıskanarak aklımın onda kalmasındansa, fazla güzel olmayan sevdiğim olmasını ve aklımın bir kısmının bende kalmasını tercih ederim. Hasan İsra Yıldırım 14.02.2012

Unutmak diye bir şey yok. Kalbin derinliklerine gömmek var. Unuttum diye düşünmeye başladığınız anda hatıralar tekrar canlanır ve hatırlamaya başlarsınız. Hasan İsra Yıldırım

Göz yaşlarımın akmasına neden olan yanımda olmaman değil, seni neden, niçin sevdiğimi bilememen. Seni neden, niçin sevdiğimi bilseydin koşa , koşa bana gelirdin çünkü aradığın o tertemiz içten sevgi bendeydi kelebek çiçeği. Hasan İsra YILDIRIM

İsmini verdim güllere, çiçeklere ... Bakışlar yalan söyler diye ... Seni sevdiğimi göz yaşlarıma yazdım... Göz yaşlarıma dokunursan sımsıcak , içten sevgimin sıcaklığını hissedersin gül kokusu bebeğim... Hasan İsra Yıldırım

Gün olur giderim buralardan, arkama bile bakmam, göz yaşlarım bana yağmur olur, sonra arama beni, bulamazsın bir daha benim gibi birisini , bilmezsen kalbindeyken değerimi , anlarsın kalbinde öldürdüğün zaman beni
Hasan İsra Yıldırım 01.03.2012

Sen sevseydin beni, pankarta seni seviyorum yazdırıp Azerbaycan'ın en güzel yerine asardım.... Sen sevmezsen beni , üzerine gelmemin bir anlamı yok, sonra yanlış anlarsın bendeki sana olan tertemiz sevgiyi bebecik
Hasan İsra Yıldırım 01.03.2012

Hangi dili bilirseniz bilin, en önemli dil sevgi dilidir... Hasan İsra Yıldırım 28.02.2012

Ben sana aşık oldum gül kokulu prensesim, ver ellerini ellerime , ayırma gözlerini gözlerimden bebek kokulu gülüm. Hasan İsra Yıldırım 28.02.2012

Gözlerin aşka giden bir yoldur, sözlerin sevgiye açılan bir kapıdır, gülüşlerin gül bahçesindeki güldür, mutluluk her an seni düşünebilmektir. Şuanda ben yine seni düşünüyorum benim tatlı bebeğim. Hasan İsra Yıldırım 28.02.2012

Aşk kavuşmak değildir...Aşkı yücelten kavuşamamaktır...Kavuşulsa zaten aşk değildir... Hasan İsra Yıldırım 27.02.2011

Sevgili Tatlı Bebeğim, senden bir kız bebek istiyorum oda senin gibi sevgi dolu olsun, onu da bir gün sevecek olan benim gibi, seni olduğun gibi seven birisi olsun. Dünyaya tertemiz sevgimiz yayılsın... Hasan İsra Yıldırım 27.02.2011

Karşıma çıktığın her anda, senle kavuşurum bahara, senle dönerim hayata...Hasan İsra Yıldırım

İşini her an doğru yapan tek şey zamandır. Zaman, herşeye rağmen hiç durmadan yoluna devam etmektedir.....Hasan İsra Yıldırım

Sen gül güzelim, sen gül ki sana bakan bebeklerde gülsün.
Sen gül güzelim, sen gül ki sana bakan gözlerimde gülsün. Hasan İsra Yıldırım

Her gelen gider bir gün, kalmaz dünya kimseye, güzel hatırlanırsak ne güzel bizlere
Hasan İsra Yıldırım 02.03.2012

Sevme gönlüm sen sevme...bana hep acı çektirme...Haydi ağla gözlerim, aksın göz yaşlarım , göz yaşlarımdaki mutluluğu yaşayım ... Hasan İsra Yıldırım 02.03.2012 . 06.08

Sende unut beni, ben zaten hiç yaşamadım, yaşasaydım gerçek olurdum, demek ki ben bir hayalmişim. Bugün beni sen hayal ettin senin yanındayım, yarın beni kim hayal ederse onun yanındayım...Hasan İsra Yıldırım 03.03.2012

Seni görmeyen gözlerim kördür. Sen benim dünyamsın, seni göremediğim zaman her taraf karanlık geliyor ve kayboluyorm. Hasan İsra Yıldırım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt