Aşk oldum

• 28 Nisan 2011
  • 958 Okunma
  • 17 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Arkadaşlar ben birine aşık oldum ama aşık oldugum kızın sevgilisi var napmalıyım

Yazan: phasan
  2. Oda guzel bisey Hayatimda bir kiza asik oldum sadece ondada boyle bir durum yoktu allah kolaylik versin :aman2:

3. Sevgilisiyle aralarına girme derim belki çok mutludurlar hakkın yok bu mutluluğu bozmaya :)

4. bir kendini o çocuğun yerine koy; biri senin sevgilinle arana girmeye kalksa ne yaparsın diye bir düşün

şahsen ben o kişinin ağzını burnunu kırarım elimden sağ çıkması bile mucize olur

bide bu yönden düşün derim o kişi sensin ne yaparsın ?

5. Bilgileriniz için çok teşekkurler anlaşılan başka kızı sevecem dün başka birine aşık oldum ama açılamıyorum kıza

Tuba.Erva bunu beğendi.
  6. :ehe:ehe cok platonıkmıssın
    hadı bol şans :D

7. Saol tuba evra

Tuba.Erva bunu beğendi.
  8. bi gecede artık nasıl umutsuzluğa düştüysen başkasına yöneldin :ehe

9. Dogru diosun zaza

10. Zazanın dediği gibi, empati yap.
    Ayrılırsa ve sen hala onu seversen açılırsın ona. Hem denizde balık çok değil mi :)

phasan bunu beğendi.
  11. Tamam öyle yaparım bugün

12. Revengeful sevgilis olan kzı bıraktım ama başka kıza şık oldum ama nasıl açılacam ya beni sevmesse begenmesse

13. İlk önce kızın zevklerini öğren :) Onun müzik tarzını dinlersen, sevdiği sac/sakal seklini yaparsan dikkatini çekersin. Zaten kızlarda belli eder.

14. Revengeful dediklerini bi arkadaşım yaptı am pek işe yaramadı

15. seninkisi ask degil hoslanti sadece asik olmak bu kadar basit ve kolay olamaz

16. Hoss katiliyorum dostum sana asik olmak oyle biseydirki gece gunduzunu ayirt edemezsin yasiyormusun oldunmu ayirt edemezsin yemekten icmekten kesilirsin seninkisi sadece hoslanti :)

17. benimkisi hoşlantı degil sevmek

18. Ben bi kızı çok ama çok seviyorum

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
21/11/2018 - 08:44