aşk mesajları 2

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
red_dragon_70

red_dragon_70

Üye
    Konu Sahibi
aşk mesajları 2
Bir Gun Melekler Seni Cagirdigi Zaman Bunun Erken Oldugunu Hissedersen Bil Ki Boyle Dusunmenin Tek Nedeni Benimle Cok Az Sey Paylasmis Olmandir...

Dostlugumuz Icin Kan Akit Dersen Dunyanin Atar Damarini Keserim Ille De Senin Kanin Dersen Ben Seni Kara Toprakta Da Severim...

Hic Yalan Yoktur Sozumde Dogrudur Fikrimde Ozumde Burcu Burcu Tutersin Gozumde Sensiz Yasanmiyor Yeryuzunde...

Can O Guzel Yuzune Vurgun Neyleyim ,gonul Tatli Diline Tutkun Neyleyim Can Da Gonul De Sir Incileriyle Dolu Ama Dile Kilit Vurmusum Neyleyim...

Sana Dokulen Dillerle Zalim Bile Yola Gelirdi Sen De Duy Artik Sesimi Ardina Doktugum Gozyaslarina Ne Can Dayaniyor Ne De Toprak Gel De Dindir Aska Susamis Gozlerimi...

Buruk Bir Duygu Yuklenirse Yuregine Gozlerin Zamansiz Daliverirse Uzaklara,hele Kulaklarin Deli Gibi Cinlarsa Bil Ki Bir Yerlerde Ozlenmissindir...

Maziyi Animsadiginda,icli Bir Sarki Duydugunda Ozlem Duydugun Aski Aradiginda Gece Yatarken Kulagina Seni Hala Seviyorumlar Fisildandiginda Bulursun Beni Hayasiz Diyarlarda...

Paramparca Duygularimla Su Damlasi Kadar Ufak Bir Umitle De Olsa Sensiz Yasiyorum Adina Yasamak Denirse Urkek,gizlenmis Duygularimi Nasil Da Yiktin...

Delice Seven Bendim Seni, Terk Edip Giden Sendin Beni, Ardina Hic Baktin Mi Ki ? Iste Sevgi Ismini Kazidigim Masalarda Heyyy Saki Bir Sise Daha Ac, Sevdigim Artik Cok Uzaklarda...

Seninle Ogrendim Sevmesini Askinla Tattim Aci Cekmesini Caresizim Kalbimin Derinliklerine Gomdum Seni Ve Guzel Gozlerini...

Bitmek Bilmeyen Duygularla Sevdim Seni Askin Kalbimde Sonmeyen Kor Gibi Sarmasikvari Sariyor Bedenimi Yalvariyorum Sana Ilk Askimsin Unuttum Desem De Unutamam Seni...

Su Karanlik Gecede Herkes Sevdigiyle Birlikte Bense Yalnizligimla Bas Basayim Yastigimin Altindaki Resmini Bile Coktan Kaldirdim Tavan Arasina...

Yollarima Dokulen Gullerden Yillarimi Verdigim Acilardan Ve Senden Kurtuluyorum Mutluluga Dair Ne Varsa Hepsinden Bir Damla Da Ben Istiyorum Belki Inanmayacaksin Ama Artik Seni Hic Sevmiyorum...

Ben Bu Sozleri Yaziyorum Ama Sair Degilim Bir Kiz Sevdim Ama Emin Degilim Seni Dusunmekten Pervaneyim Bu Kizlar Yuzunden Hep Avareyim...

Son Olsun Artik Bu Acilar Kalbime Bicak Gibi Saplanan Kor Sancilar Bir Gun Gelir Unutulur Tum Yasananlar Hatirlarsan Burda Ugrunda Olmeye Hazir Biri Var...

Gecelerim Uzun Gunduzum Yok Arkamda Bir Aglayanim Yok Masamda Iki Kadeh Var Biri Benim Biri Senin Icin Bir Ondan Bir Bundan Iciyorum Seni Cok Ama Cok Seviyorum...

Usudugumde Hep Sen Ol Isterdim Yanimda,hastalandigimda Soguk Terlemelerim Gibi,kirk Derece Sicakta Terleyen Tenim Gibi Meger Sendeymis Dunyanin Tum Guzellikleri...

Sanmistin Divane Olur,pesimde Doner Benim Gonlum Tasi Bile Deler ,sanma Ki Sadece Seni Sever Gun Olur Beni De Benim Gibi Biri Sever...

Her Bakista Aklimi Basimdan Aliyor Dunyadan Uzaklara Daliyor,alemde Bir Tek Bana Bakiyor Yildizlara Odaklasip Akiyor,kara Delikleri Delen Gozlerin...

Uzanmis Yatagima Seni Yaziyorum Bakma Bana Belli Ki Agliyorum Kalbim Ask Atesinden Agliyor Hani Erkekler Aglamazdi Iste Agliyor...

Bulbul Bile Hasret Tomurcuk Gule Yanik Sarkilar Getirdi Bizi Dile,seni Bulmak Icin Dolastim Tum Caddelerde Seninle Olan Askim Butun Dillerde...

Kizgin Collerde Yalin Ayak Gezmek Gibi Lapa Lapa Karin Altinda Yurumek Gibi Senin Varliginda Kaldirimdir Ucurumun Dibi Yoklugunda Hayata Sarilmak Daragacinda Cirpinarak Olmek Gibi...

Mahallenin Arka Sokaginda Baslayan Kovalamaca Biter Sabahin Ezaninda Gelirsem Kapinizin Onune Kursun Yagmurlari Altinda Can Verirsem Kollarinin Arasinda Omrumun En Guzel Caglarinda Doyamadan Sana Omrumun Baharinda Hatirlar Misin? Nefes Aldigin Her Aninda.

Bakmayin Yasim Belki Kucuk,dogdugumdan Beri Gordugum Dertlerin Hepsi Buyuk,omuzlarimda Her Zaman Agir Bir Yuk ,asktan Yana Aldim Payimi,kalbim Hep Paramparca Kirik Dokuk...

Bir Duam Var Insallah Olur Haktan,kurtuldum Kurdugun Kahpe Tuzaktan,unutmadim Sanma Unuttum Seni Coktan Hayalin Acitsa Da Canimi Omrumu Harcayamam ,yaptiklarindan Ben Degil Sen Utan...
Erkekler Mi Daha Akilli Yoksa Kadinlar Mi , Cevap Vermek Cok Zor Ama Siz Hic Bacaklari Guzel Diye Bir Erkegin Arkasindan Kosan Kadin Gordunuz Mu?

Sokakta Bir Kiz Gordum Takildi Gozlerim Gozlerine, Asigim Zannetti Beni Kendine, Halbuki Ne Bilsin, Benziyordu Gozleri Gozlerine

Seni Seviyorum Derken Hic Yalan Soylemedim, Yalan Soylerken Hic Seni Seviyorum Demedim!!!

Ansizin Uyanirsam Gecenin Bir Yaisinda,gozlerin Dalarsa Sonsuz Karanliga,bir Sicaklik Duyarsan Usuyen Avuclarinda,bilki Seni Dusunuyorum

Sakin Sevmekten Korkma,kursun Sesi Kadar Hizli Gecer Yasamak,ama Oyle Zorki Kursunu Havada,sevdayi Sicacik Yurekte Tutmak...

Seni Sevdigimi Kimse Bilmiyor Yanliz Kalbim Oda Dilsiz

Baska Bir Rengi Sevmeyen Renk Olur,ben Seni Seviyorum Kalbim Gok Kusagi

Aramizdaki Mesafeler Ne Kadar Uzak Olursa Olsun Sonsuzluga Giden Tum Yollara Adini Yazdim. Hangi Yoldan Gecersen Gec Seni Sevdigimi Okuyacaksin.

Hic Asik Olmamis Kadinlar Bulunabilir Ama,hayatinda Bir Kez Asik Olmus Kadin Pek Azdir..

Bir Gun Bana Gulen Gozlerle Soracaksin,ben Mi, Dunya Mi Diye,ben Dunya Diyecegim Ve Sen Cekip Gideceksin Ama Bilmeyeceksin Ki Tum Dunyanin Sen Oldugunu...

Bugun Dunyayi Istedigin Renge Boyayip Bu Rengi Insanlara Tum Sevginle Dagit...kendini Sevginin Bir Rengi Diye Tanit...cunku Senin Varligin Sevgiye En Guzel Tanik...

Nasilki Uzaktaki Yildiz Parlak Gelir Ya Insana Uzakta Oldugun Icin Tutkunum Sana Hani En Guzel Ask Imkansiz Gelir Ya Insana Imkansiz Oldugun Icin Asigim Sana Seni Cok Seviyorum Hemde Istemedigin Kadar Cok Seviyorum...

Sana Olan Sevgim Istanbul Kadar Buyuk Ankara Kadar Anlamli Antalya Kadar Egzotik Bursa Kadar Cekici Diyarbakir Kadar Kabadayi Batman Kadar Vazgecilmezdir,bitanem...

Sen Benim Icin Vazgecilmezsin.cunku Seni Sevmek Nefes Almak Gibidir...

Safak Vakti Yagan Bir Cig Tanesi Kadar Masum Gun Batiminda Denizlerden Esen Ruzgar Kadar Cilgin Ve Okyanusun Derinliklerindeki Bir Inci Tanesi Kadar Ozelsin.

Bataryasi Zayiflamis Hayellerimin Kapsama Alani Disinda Kalan Kesimlerine Sebeke Hatasi Yuzunden Ulasamadim Oysa Simdi Yuregimde Full Ceken Hattimla Seninleyim.

Elimde Denizden Cikardigim Bir Midye Kabugu Var.denizden O Kadar Uzakki.tibki Benim Sana Uzak Kaldigim Gibi.

Senden Sevgi Diledigimde Yalvardigimi Sanma. Benim Kitabimda Olesiye Sevmek Var, Ama Yalvarmak Asla.

Seni Gordugum Ilk Ani Hatirliyorum. Ve Hic Durmadan Agliyorum.

O Kestane Renkli Gozlerin, Seni Hep Severim, Eger Istesem Bana Bir Opucuk Verirmisin, Verirsen Sevinirim.

Bal Deyip Versende Zehiri Gulum Seven Ceker Bunca Kahiri Gulum Gelsede Omrumun Ahiri Gulum Sana Asik Olan Yanim Var Benim Ardimsira Bir Damla Yas Akmasa Ahirette Kimse Sahip Cikmasa Tanimasa Yuzume De Bakmasa Sen Gibi Sultanim Hanim Var Benim...

Carsida Kaybolan Cocugun Elinde Soguyan Anne Sicakligi Hiziyla Ayrildin Benden, Oysa Ben Cay Bardaginda Birakilan Dudak Payi Kadar Bile Ayri Kalamam Senden!

Sevgi Yurek Ister Sen Yalancisin Sevgiden Anlamayan Bir Zavallisin,

Seni Icimden Atiyorum Hergun Biraz Biraz, Ayriliga Da Alisilir Unutma.insaniz Neler Gorecegiz Daha, Senin Sevgin Nedir Ki Koca Dunyada!

Bazan Kar Nasil Hazin Yagar Bilirsin Kursuni Bir Gokyuzunden Aglamakli Iste Oyleyim, Kapkarayim Bu Gun Gel En Huzunlu Sesinle, En Dokunakli,

Dalgalarca Dalgalandim Ruzgarca Estim Yuregimi Sana Getirdim Sen Can Istemissin Candan Da Ote Dostum Yuregimi Sana Getirdim

Belki Yuzum Gulecek Donecegim Saskina Belki Mahkum Olacak Omur Boyu Askina Bu Karari Verirken Sakin Bana Deme Toy Sensiz Ben Yasayamam Elini Kalbime Koy...

Yurek Vermez Yurekliye Darildim Kustum Yuregimi Sana Getirdim Bir Guvercin Kanadinin Ucuna Denizlerde Tuz Koymadim Yarama Bastim Yuregimi Sana Getirdim Sesimin Ibresi Az Konus Dedi.

Sen Son Cumle, Ben Noktayim Bitme Bensiz Bitme Sakin Bana Benden Uzaktayim, Sana Senden Fazla Yakin. Sen Kor Ebe, Ben Yoktayim Azligini Bildim Cok'un Hem Karada Hem Ayaktayim Gozsuz Gorup, Elsiz Dokun,

Sen Gelipte Pismanim Desen Bana Ceza Ver Raziyim Cezama Desen Sana Tek Bir Ceza Verirdim Seninde Benim Gibi Sevmeni Isterdim

Bir Deli Asik Olmusum Ne Gunum Ne Gecem Belli Bir Deli Hasrete Vurulmusum Ne Dunum Ne Yarinim Belli Gidiyorsun Diyorum Surekli Bende Ask Sahi Sevgilim Sen Geldin Mi Ki?

Bende Hasret, Hasrette Sen Bildim Sende, Bensiz Ben Var Deprem Yikmaz, Yakmaz Ates Ask Olayim, Askin Kadar

Bir Cember Cizilse.merkezinde Ben,kenarinda Sen.sen Dondukce Beni,ben Dondukce Seni Gorsem.oyle Bir An Gelseki,yaricap Sifir Olsa...

Sen Deprem Gibi Girdin Gonlume Fay Hatti Cizdin Yuregime Enkazlar Biraktin Uzerimde Kalbimde Artcilar Devam Etmekte Ozlenmektesin Gulum 8.4 Siddetinde.
Hayatta Iki Kor Taniyorum Birincisi Senden Baskasini Gormeyen Ben,ikincisi Beni Goremeyen Sen....

Sen Hic Denizlerin Dibine Bakinca Yemyesil Ormanlari Gordun Mu?imkansiz Deme!cunku Ben Senin Gozlerine Bakinca Olulerin Bile Sahit Olmadigi O Cenneti Gordum.

Bir Gece Ay Bana Sordu 'neden Seni Aglatan Bir Kizla Berabersin? Aya Baktim Ve Dedimki' Sen Hic Gokyuzunden Vazgecebilirmisin...

Birine Verilecek Deger,ugruna Feda Edilebileceklerle Olculebiliyorsa Ac Gozlerini Etrafina Bak.gordugun Herseyi Feda Edebilirim.ama Sakin Aynaya Bakma...

Seni Cok Ozledim. Seni Her Ozledigimde Kalbime Bir Yildiz Cizdim. Seni Ne Kadar Ozledigimi Bilmek Istermisin? Sayende Bir Gokyuzune Sahibim Canim!!

Korkma Sakin Gecelerden Pencerende Yildiz Gibi Parlayacagim, Uzaklarda Yalnizsin Sanma Sakin,nefes Gibi Icinde,golgen Gibi Arkanda, Can Gibi Canindayim Bebegim...

Ne Olur Gitme Elveda Deme Ben Sensiz Kaderimle Ne Yaparim Soyle Eriyorum Sessizce Oluyorum Gitgide Ozlem Var Ama Care Yok Sevgime

Asla Sevme,seversen Ihanet Etmeihanet Edeni De Asla Affetme!!

Gulu Bir Gun, Seni Hergun, Gulu Soluncaya, Seni Olunceye Dek Seveceyim...

Alip Kirsalar Kalemimi Kanimla Yazarim Seni Sevdigimi...

Su Dinmeyen Arzuya Karsi Koysada Daglar,umitsizce Gozlerim Sanmaki Herdem Aglarvarsinda Hasret Ile Geciversin Seneler,bizi Ayiran Yollar Birgun Yeniden Baglar...

Birlikte Yasabilecegin Biriyle Degil Onsuz Yasayamayacagin Biriyle Ol.geldiginde Bosluk Dolduranla Degil Gittiginde Yeri Dolmayanlardan Olsun...

Yasiyorsam, Icimde Hala Bir Umut Varsa Seni Ozledigim Icin ...

Geceye Inat Seninle Sabahlayacagim,gunes Kiskansin Seninle Isinacagim,yastiklar Aglasin Gogsunde Uyuyacagim,bundan Sonra Hep Sana Bagli Kalacagim...

Sen Gittin Saclarima Erimez Karlar Yagdi Mevsimlerin Tadi Yok Baharim Sende Kaldi...

Allahim Beni Oyle Bir Son Bahar Ayazinda Oldur Ki, Sevdigim Mezarima Koyacak Tek Bir Gul Bile Bulamasin...

Sana Son Yalanimi Son Nefesimde Soyleyecegim, Sirf Sana Inat Olsun Diye Seni Sevmiyorum Diyecegim...

Mutlu Olmak Istiyorsan Asla Bekleme Cunkuo Hic Bir Zaman Gelmez...

Kalbim Seni Sevmeyecek Kadar Adi Ise Ellerim Onu Parcalacak Kadal Asil Dir...

Her Hatirlayis Evvelinde Unutmayi Saklar Bilir Misin?ve Bilir Misin Ben Seni Bir Dem Olsun Unutmadim!...

Yagmurlu Bir Gunde Yatagina Uzanip Hayalini Kurdugun Ve Keske Dedigin Butun Guzellikler Senin Olsun...

Dunyan Oyle Bir Kararsin Ki, Seni Aydinlatan Tek Isik Gozlerim Olsun...

Sevgi, Lapa Lapa Kar Yagan Bir Gunde Bir Cati Sacagi Altina Saklanan Bir Sercenin Kopan Tuyunun Asagiya Dususunu Farkedebilmektir...

Sevgicurumeye Yuz Tutmus Teneke Uygarliginin Kirik Aynasindan Bir Gulucuk Kivilcimi Gorebilmektir..

Gercekten Sevgi Insanin Dunyadaki En Degerli Ve En Guclu Seyiymis. Oyleki Insana Herseyi Yapabiliyor, Olume Bile Goturebiliyor.

Tatli Biri Vardi Sevilmeye Deger Guzel Biri Vardi, Gorulmeye Deger, Iyi Dostlar Vardi Ozlemeye Deger. Ama Biri Vardi Ki Can Vermeye Deger Tabii Ki Anlarsa Eger!

Beni Kalbinde Kursun Yarasi Degil,avucunda Mutluluk, Gozbebeginde Sevinc Olarak Tasi, Cunku Biz Unutmak Icin Sevmeyiz Bir Tanriyi Bir De Sevdamizi Asla Unutmayiz!

Dun Cicekcinin Onunde Bir Gul Gordum, Dunyanin En Guzel Gulu Benim Diye Haykiriyordu.o Gulu Aldim, Ama En Guzel Gul Oldugu Icin Degil...seni Gorup Utansin Diye!...

Hatirina Daglar Diz Coksun Sen Egilme Sakin, Ayrilik, Huzun Nedir Sen Bilme Sakin, Bu Gonul Bahcesinden Kim Giderse Gitsin Sen Gitme Sakin!

Ruhumu Yere Vurup Hasret Cektiren Olsanda,ne Sevgine Bedduam, Ne Sana Kinim Var.deryaya Akar Gibi Binbir Dertle Olsamda, Seni Mahsere Kadar Sevmeye Yeminim Var...

Denizlerden Kagit, Daglardan Kalem Yaptim. Sana Bin Defa "seni Seviyorum" Yazdim. Aptalsin Bana Inandin. Ben Seni Sevmedim, Sana Taptim...

Ellerrin Ucurum Kenarinda Acan Cicek Gibi. Dokunmak Istesem Dusserim Diye Degil. Duserken Elimi Birakamam Diye Korkarim.

Ho ! Icimin Guzel Ati Seni Hep Ucurumlara Surdum Olanaksiz Arayisa, Cilgin Sulara, Zaman Kayalarina Ho! Benim Kara, Evrensel Isiltim Seni Sana Benzeyen Firtinaya Surdum.

Sende Yureginde Isit Siirlerini Yureginin Irmaklarin Da Yesert Birak Orada Kalsinlar "bir Gun Mutlaka" Seninde Haykiracak Cigliklarinda Siirlerin Tasacak Yasam Denen Uzantida

Bilirmisin Geceler Nekadar Uzun Gelir Bekleyenlere Hele O Beklenenler Vaz Gecilmezlerdense...

Seviyorum Ama Kimi En Tatli Birisini Nasil Anlatsam Sana Ilk Harfine Aksana (seni)...

@slantürk

@slantürk

Üye
vay be

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...