AşK HiÇ bİtMeZZ

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Solamente

Üye
    Konu Sahibi
AşK HiÇ bİtMeZZ
mkljhklhjkl

mAd_girL

mAd_girL

Üye
:agla: :agla: :agla:

Solamente

Üye
    Konu Sahibi
ay canım yaa hüzünlenme lütfen :)

mAd_girL

mAd_girL

Üye
:)) tamam :mahcup:

tuba.dmn

Üye
çokk güzelmişş elinize sağlık:)

Solamente

Üye
    Konu Sahibi
Saol canım benim seninde yüreğine sağlık:oke:

"The Patriot"

"The Patriot"

Üye
işte kadın milleti böyle

Solamente

Üye
    Konu Sahibi
Nasıl yaaaa pes bundan bunumu çıkardın yani

mAd_girL

mAd_girL

Üye
[quote="the patriot";1034402]işte kadın milleti böyle[/quote]

:d :d :d :d

Solamente

Üye
    Konu Sahibi
ne olur sanki sevdiğini belli etse illa kadının isyan etmesimi gerek

Solamente

Üye
    Konu Sahibi
göstersin sevgisini neden içinden geçeni anlaması gerekiyor

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Güzel bir yazıydı gerçekten, teşekkürler...

Aşk diye diretmek doğru mu diye düşünüyorum bazen... Aşk acaba iyi bir duygu mu diye... Gerçek olan bir durum varsa aşkla ilgili er ya da geç bittiği... Aslında yazıda söylenen aşkın sessiz ve sakince devam etmesi aslında aşkla başlayan ve aşk biterken yavaş yavak kuvvetli bir sevgiye dönen ilişkilerin ifadesi...

Aşk size karşınızdakini tanıma fırsatı veriyor, ona güvenme, sadakatini görme, onu yaşama ve onunla yaşama, istikrarınızı görüyorsunuz zamanla ve derin bir sevgi ortaya çıkıyor... Doğru insanı bulduysanız...

Yoksa aşk denilen o heyecan fırtınasını hayat boyu yaşamak insan bünyesine aykırı... Yeni olan heyecanlandırır... Bu yüzden aşkı araç değil amaç edinmiş insanlar sadakatsiz, heyecan düşkünü, güvenilmez kişiler oluyorlar; aşkın peşinden koştukça...

Halbuki aşk bence bir araç! Gerçek sevgiyi bulmaya yarayan!..

Solamente

Üye
    Konu Sahibi
Güzel bir yazıydı gerçekten, teşekkürler...

Aşk diye diretmek doğru mu diye düşünüyorum bazen... Aşk acaba iyi bir duygu mu diye... Gerçek olan bir durum varsa aşkla ilgili er ya da geç bittiği... Aslında yazıda söylenen aşkın sessiz ve sakince devam etmesi aslında aşkla başlayan ve aşk biterken yavaş yavak kuvvetli bir sevgiye dönen ilişkilerin ifadesi...

Aşk size karşınızdakini tanıma fırsatı veriyor, ona güvenme, sadakatini görme, onu yaşama ve onunla yaşama, istikrarınızı görüyorsunuz zamanla ve derin bir sevgi ortaya çıkıyor... Doğru insanı bulduysanız...

Yoksa aşk denilen o heyecan fırtınasını hayat boyu yaşamak insan bünyesine aykırı... Yeni olan heyecanlandırır... Bu yüzden aşkı araç değil amaç edinmiş insanlar sadakatsiz, heyecan düşkünü, güvenilmez kişiler oluyorlar; aşkın peşinden koştukça...

Halbuki aşk bence bir araç! Gerçek sevgiyi bulmaya yarayan!..

Buldun mu ???

fazla profesyönelsin merak ettim o yüzden yanlış anlama ne olur

Romantik Prens

Romantik Prens

Üye
:agla:agla:(:(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt