asassins creed 2 3d bölüm geçme

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sevdimonu

Üye
    Konu Sahibi
asassins creed 2 3d bölüm geçme
arkadaşlar size birşey danışmak istiyorum ben bu oyunda 9 un 1 ine kadar geldim bu kısımda suları falan geçiyorum bi duvar geliyor atlıyorum oradada 2 asker ve 3 tane basılması gerekn yer var askerleri öldürüyorum olmuyor atlaması gerekn heryere atlıyorum ölüyor kutulara basıyorum yine kapılar açılmıyor anlamadım gitti. burayı geçen acaba bu konuda bana yardımcı olabilecek mi zahmet olmazsa

sevdimonu

Üye
    Konu Sahibi
hiç kimse burayı geçemedi mi ya

Cengiz_17

Cengiz_17

Üye
ben daha ilk bölümde çatıdan çatıya atlayamıyorum :ağlarım:

fatih_347

Kapalı Hesap
kardeş ben bu oyunu 3 kez bitirdim.toplam 12 bölüm hatırlarsam sana yardımcı olurum yada hatırlamam için bi screenshot lazım

fireman87

fireman87

Üye
Şöyle bi ss çekip göndersen anlicam hangi bölüm olduğunu.

fatih_347

Kapalı Hesap
ha kardeş şimdi hatırladım unutmamışım bak.ilk önce oradaki tüm askerleri temizle sonra 4 tane kutu olacak onları bul ve yerine koy problem çözüldü ama asıl zor yer nehri geçince ... Dene we gör

fatihcaner

Üye
o bölümü bende geçemedim bıraktım orda. Oynamadım bi daha ne yaptımsa bulamadım herşeyi denedim. Bi demir parmaklık var kapalı köprü var geçiyorsun 2 asker öldürdüm.yerde 3 bölme kutu gibi bişey var üstüne basınca yanıyor. Ama nasıl yapılacak ne yaptımsa bulamıyorum.

sevdimonu

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar kusura bakmayın uzun zaman oldu konuya bakmadım zaten o bölümü de geçemeyince oyunu bıraktım "ama şunu söyleyim fatihcaner arkadaşımızın dediği gibi Bi demir parmaklık var kapalı köprü var geçiyorsun 2 asker öldürdüm.yerde 3 bölme kutu gibi bişey var üstüne basınca yanıyor. Ama nasıl yapılacak ne yaptımsa bulamıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...