Püf Noktası ARTIK WHATSAPP'TA KENDİ STİCKER'INIZI PAYLAŞABİLİRSİNİZ

Mamicuk

Mamicuk

Üye
    Konu Sahibi
Sticker Maker for WhatsApp isimli uygulama ile kendi çıkartmalarınızı yapabilirsiniz.

Kendi WhatsApp Çıkartmalarınızı Nasıl Yaparsınız?
- Google’a gidip “Sticker Maker for WhatsApp” uygulamasını indirin.


- Öncelikle paketinizin kapak fotoğrafını oluşturmalısınız. En üstteki kareye tıklayarak fotoğraf çekebilir ya da galerinizde bulunan bir fotoğrafı seçebilirsiniz.- Bir fotoğraf seçtikten sonra istemediğiniz yerleri kesin ve “Yes, Save Sticker” tuşuna basın.- Paketinizin kapak fotoğrafını oluşturduğumuza göre devam edebiliriz. Bir önceki adımı diğer karelere tıklayarak tekrar edin. Kendi çıkartma paketinizi oluşturmuş olacaksınız. Son olarak “Publish Sticker Pack” seçeneğine basın.Uyarı: Bir çıkartma paketi oluşturup WhatsApp’a eklemek için en az 3 adet çıkartma yapmalısınız.

- Paketinizi de paylaştığınıza göre yapmanız gereken tek şey aşağıdaki “Add to WhatsApp” seçeneğine tıklayarak çıkartmalarınızı WhatsApp’a eklemek. İşlem tamamdır.
- Son olarak WhatsApp’ı açtıktan sonra soldaki gülen yüz işaretine basın ve çıkartma sekmesine gelin. Artık kendi yaptığınız çıkartmaları arkadaşlarınıza yollayabilirsiniz.KAYNAK:
 
  • Beğen
Tepkiler: Darqos
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt