Artık Root' lanmayan Cihaz Kalmasın:) Ayrıca İmei Sorunu olanda... :P

Sponsorlu Bağlantılar

sontur

Üye
    Konu Sahibi
Artık Root' lanmayan Cihaz Kalmasın:) Ayrıca İmei Sorunu olanda... :P
Sevgili arkadaşlar biliyorum bir çoğunuzun telefonunda root sorunu var. Bunu aşmanız için sizlere güel bir program öneriyorum. Yine Sı-ontur farkıyla. Baştan söyliyim kullanmayı bilmeyenler hiç ellemesin sonra yok efendim telefonum kafayı yedi felan demeyin.

Aşağıda linkini verdiğim proğramla bir çok android telefonun Özelliklede MT65XX Serisi Root İmei Dil gibi birçok problemin çözülmesinde yardımcı olmaktadır. Ben bizzat kendi telime denedim ve 100%100 sonuç aldım. Herkese tavsiye ederim. Özellikle imeisi silinen arkadaşlarımız için ilaç gibi proğramdır. İyi günlerde kullanınız. Bir kez daha diyorum imei için (((uçuk))) fiyat çeken esnaf müsvettelerine kapak olsun....

DNS lerinizi 8.8.8.8
8.8.4.4
YAPMANIZ GEREKMEKTEDİR.

Buyurun Linkimiz...

• h t t p : / / w w w . 4shared.com/zip/EySw4iNF/ALP_097B.html?

kapakli511

kapakli511

Üye
biraz açıklasaydın keşke

-Emre

-Emre

Üye
IMEI için kullanılabilir sağolasın =)

kelkarizma

Üye
arkadaşlar bende xperia neo v var bir türlü root yapamadım kullanmadığım program kalmadı ama superuser bir türlü kurulmadı program çalıştığı zaman telefonum yeni başlat yapıyor ama işlem olmuyor lütfen yardım edin

bigtolga

Üye
üstadım benim telefonu pc görüyor okuyor fakat değiştirmek istediğimde işlem yapmıyor yanlış yaptığım birşey mi var yoksa oluyormu telefonum ı8190

Derin_karayel

Derin_karayel

Üye
link ölmüş :(

PrınceOfPersia

PrınceOfPersia

Üye
Nexus 5 e ımeı atmz snrm

Üst Alt