Artık Oyun Yüklemek Sorun Olmasın... Muzhiwan

Konu Sahibi
Artık Oyun Yüklemek Sorun Olmasın... Muzhiwan
Arkdaslar sıze bır market ısmı solıcem artık ne sd dosyası nede apk kovalamanıza gerek kalmıcak muzhıwan ındırın bu marketı dılı ıngılızce deıl ama oyunlar genelde ole ınıyor ve eger destegı varsa turkce oluyor acılan markette sadece oyunu begenın tıklayın acılan kısımda en altta dbı buton var basın ınsın sd dosyası apk dosyası otomatık ıner ayarlanır sonra sızın tek yapmanız gereken uygulama kurulsunmu dendıgınde evet demek beklemek .DD Yarım kalırsa sonra devam etme ozellıgıde var ayrıca pıyasadakı en ıyı markettır oyunlar telefonunuza ozel yuklenır uyum sorunu olmaz . dua eksık etmeyın kolay gelsınnn

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

Yönetici tarafından düzenlendi:
Tepkiler: kangb, TeaMTurkeR, salegoz ve 20 diğerleri
Eyvallah kardeş bu site süper her şey var bütün paralı parasız uygulamalar on numara site

Crixus07

Üye
Kardesım o sıteden ındırdıgın oyunları .gpk uzantılı.Gpk uzantılı oyunları acman ıcın ayrı bı programı var onun.

aosman61

Üye
keşke resimde koyssaymışsın

Market bu mu
link:

Tepkiler: soyupakhasan ve GHOST_O.R.J
    Konu Sahibi
Kardesım o sıteden ındırdıgın oyunları .gpk uzantılı.Gpk uzantılı oyunları acman ıcın ayrı bı programı var onun.
Yok dostum kendi hallediyor ilkonce indiriyor sonra netle bağlantısı bitiyor kendi çıkarmasını yapiyo oda braz duryo sonra sana yuklensinmi die seçenek sunuyo marketi kurdunmu o ayarlıyor bütün dalgaları ben 3 yıldır kullanıyorum .DTelden giriyorum çoğu zaman oyuzden ekleyemedim yeşil bi market .D en kısa zamanda daha detaylı ilgilencem ama çok kolay yazinca google dan ulaşabilirsiniz.D yarıda kalsa bile dewam imkanı super bde hızlı çekiyor ayrıca herşey var gunceller ana sayfada oluyor sanırım normalde googleplay den ücretsiz bazı oyunlari kurunca telefon hafızasına alıyor tasinmiyor root yoksa bu galiba o oyunlarida drek hafıza kartna atyo angrybirds un son çıkan oyununu deniyen varsa atsın.D şu yarisli olan play de tel hafızasına atyo drek bu market sanırım hafıza kartına atyo bu yonunede dikkat edelim.d

ishak388

Üye
Aptoideti tavsiye ederim tüm oyunların en son sürümlerini bedava indirirsiniz

Tepkiler: kukican ve Serhan

hospiti

Üye
Kardeşim eyvallahEyvallah

eXTreMe_

Üye
arkadaşım güzel ama hiçbişey anlamadık eger anlayan varsa o arkadaş bilmiyosa yardımcı olsun ne apk yi indirip marketi bulduk ne bulduk dediğimiz marketten oyun indirebiliyoz çincemi Japoncamı ne resimli anlatım ve apk yi yüklersen bilelim ne olduğunu

hospiti

Üye
Hiç bir şey anlamadım yahu bu marketten

Iyi olur kardes super olur sagol tipki iphonede 25pp,installous gibi olacak sanirim sagol .peki rootsuz tele olurmu programa telden girip indirebilcez mi ....

denicem,inşallah iyidir site.şimdiden teşekkürler

Tepkiler: GHOST_O.R.J

FeLonieS

Üye
Bilgi için teşekkürler hocam.