Arsenal’li Yıldız Geliyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
India

India

Üye
    Konu Sahibi
Arsenal’li Yıldız Geliyor

G.Saray, uzun zamandır gündeminde yer alan Arsenal’li Tomas Rosicky için artık gün saymaya başladı.
Gelecek sezon Şampiyonlar Ligi’ne katılmak ve başarılı olmak isteyen sarıkırmızılı ekip, bu nedenle Çek yıldızı renklerine katmak isterken, Milan Baros’un da menajerliğini yapan Pavel Paska ile prensipte anlaşıldığı ifade edildi. 31 yaşındaki 10 numaranın, Galatasaray’dan 2.5 milyon euro alacağı ve Arsenal’le de anlaşıldığı takdirde 3 yıllık sözleşme imzalanacağı dile getirildi.

KULÜPTEN İNDİRİM İSTEDİ
Sarı-kırmızılı ekibin, Arsenal’e ise 2 milyon euro teklif ettiği bildirildi. Baros’a “Çok yakında İstanbul’a geliyorum” diyerek haber yollayan Rosicky’nin transferin gerçekleşmesi için aktif rol oynadığı ve 3.5 milyon euro talep eden İngiliz kulübünden kolaylık sağlanmasını istediği öğrenildi. Baros ve Ujfalusi ile Çek Milli Takımı’ndan, Eboue ile Arsenal’den, Elmander ile ise Premier Lig’den arkadaş olan Rosicky’nin transferinin kısa bir sürede bitmesi bekleniyor.

• Beğen
Tepkiler: SHS

SHS

SHS

Üye
Rosicky gelsinde Riera'ya :bye2:

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
of süper olur rosıck müthiş bi oyuncu tecrübesi olsun pasları olsun harika

turker10

turker10

Üye
ben arshavin i istiyorum yaaaaaaa...bu adam çok kibar sakatlanıveriyo hemen....:ağlarım::ağlarım:

arslansem

arslansem

Üye
Zor

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
çok zor .

ssercan

Üye
Satılacak listesinde adı geçiyor diyorlar. Transferi hiç zor değil de bu saatten sonra birşey veremez diye düşünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...