Arnold Schwarzenegger Bütçe Krizi Yüzünden Grevde

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
    Konu Sahibi
ABD'nin batısındaki California eyaletinin valisi Arnold Schwarzenegger, eyalet parlamenterlerinin bütçeyi onaylamadığını, 1 aydan fazla bir zamandır bekleyen bütçe onaylanana kadar kanun çıkarmayacağını açıkladı.

Schwarzenegger, düzenlediği basın toplantısında, yeni mali yılın 1 Temmuz'da başladığını, ancak California'nın bütçesinin olmadığını belirterek, parlamenterlerin kendisine bütçe gönderememesinin kabul edilemez olduğunu kaydetti. Vali Schwarzenegger, ABD'nin en kalabalık ve zengin eyaletlerinden olan California'nın bu nakit para krizini protesto etmek için "Parlamenterler bütçeyi kabul edene kadar, masama gelen hiçbir kanunu parafe etmeyeceğim, hiçbir kanunu çıkarmayacağım" dedi.
 


Fatih[Sag0]HiphoP

Fatih[Sag0]HiphoP

Üye
:blink::blink:
 
qurbuz

qurbuz

Üye
:pro:
 
Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Arnold Schwarzenegger'i vali yaparsan, doğaldır ki isyankar olur :D
 
oTToMaNiAc

oTToMaNiAc

Üye
yaaaa bu butceyı onaylamıyanların arkasında hıcmı dusunduklerı yoq arnold bascak evlerını bunnarın gorcekler :kop::kop::kop:
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

ANIL
Cevap
0
Görüntüleme
408
ANIL
HeiLmasTer®
Cevap
0
Görüntüleme
432
HeiLmasTer®
Doğuş Pertez
Cevap
0
Görüntüleme
474
Doğuş Pertez
Doğuş Pertez
Cevap
0
Görüntüleme
477
Doğuş Pertez
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt