Arma forma 100. yılı solladı


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Bu sezon satışa sunulan ve taraftarlar tarafından çok beğenilen Arma formalar satış rekoruna gidiyor..

[SIZE=+0][/SIZE]
Fenerium Genel Koordinatörü Aydın Kirman, üç model arasında en çok ilgiyi Arma formanın gördüğünü ifade ederek, “Arma’nın, forma satışları içindeki payı yüzde 50 seviyesinde. Bu da, 100. yılda bile görülmemiş bir performans. Taraftarlarımız bu formayı adeta kapışıyor” dedi. Forma satışının toplam cironun yüzde 38’ini oluşturduğunu dile getiren Kirman, yaz döneminde 168 ürünün piyasaya sunulmasının satışlara ciddi bir hareketlilik getirdiğini sözlerine ekledi.
 
Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Allah izin verirse bende almak istiyorum.
 
Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Çok güzel forma..
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

greenmile
Cevap
0
Görüntüleme
460
greenmile
India
Cevap
0
Görüntüleme
371
India
Muhammet DEDE
Cevap
2
Görüntüleme
661
Muhammet DEDE


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt