arkadaşlıktı bizimkisi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
arkadaşlıktı bizimkisi
arkadaşlık ve aşk,arkadaşlıktı bizimkisi hikayesi,arkadaşlık hakkında yazı,dosluk hakkında yazı,aşk ve arkadaşlık

Arkadaşım,
Bu kelimeyi söylerken yüreğim sızlıyorSen beni arkadaşın olarak görüyorsun bense seni hiçbir zamn kavuşamayacağım AŞKIM
Senin beni sevebileceğini düşünmüştümOysa senin kalbin başkası için çarpıyormuşSen bana sırdaşım diyordun aşkım,bitanem demek varken sırdaşımBeni en çok etkileyende buydu ya
Ne demiştin sen ; '' Hayatta her şey için roller değişir'' Benimde sana olan rolüm değiştiSevdim seniArkadaşımken sevdim
Seni görmemek için dışarı çıkamaz oldumSeni görmeden nefes almak zor geliyor bana
Yazdığım yazıları herzaman okuturdum sanaBu yazıyı okumayacaksınSen bunu okursan herşeyi öğrenirsinAma ben seni hayallerimde yaşayacaktım
Ne güzel bahsediyordun sevdiğindenBende seni anlatmak isterdim sanaAma!YapamazdımSeni unutmak zorundayım benSeninle her konuştuğumuzda kalbimin hızla çarpmasına,ellerimin terlemesine aldırmadan,unutmak zorundaydım
Ne kadar kolay olu bilemem
Affet beni sevdiğim affet
O kadar yakınımki sana pencereden baktığımda evini görebilecek kadar yakın
Sen sevdiğini söyleyemiyorsun onaBende sana
Sen onu seviyorsun ondan habersizBende seni seviyorum senden habersiz
Şimdi bu aşk,bu sevgi senden habersiz yaşayacakKimi zaman umutlarla büyüyecekAma benimle birlikte sonsuza dek sürecek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...