arkadaşlarımın dolandırılması!!

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
arkadaşlarımın dolandırılması!!
arkadaşım ekran kartı alacaktı sahibinden sitesinden birini bulmuşlar. 350-300 civarı bi şey. elemanı arayınca askerde olduğunu öğrendik. onun kardeşi vercekmiş malı. ama durumlar değişti ve askerdeki elemanın kardeşinin arkadaşı mı ne malı buluşmaya gelecekmiş. belki de hepsi anlaştı, belki de anlaşmadı bilemem.

buluşma yerine 4 kişi gittik. zaten gezecektik. ama duvarın arkasında bir yerdeyiz. elemanı orda bekliyoz. eleman gelmiş esnafa malı bırakmış sıkıntı çıkmasın diye. sonra konuştular işte bizim arkadaşlar 2 kişi malı almaya gitti :D biz 2 kişi hala duruyoz orda. hatta 3 veya 4 kişi gidecektik belki de.

eleman belli ki sıkıntı çıkmasından korktu. ama bir şey yapmayacaktık, geziyorduk hem. bunlar malı alıp geldiler kutusu mutusu var. malı esnafa bıraktığını ve elemanla görüşmeleri bittiği zaman malı alacak olan arkadaşımın yanında ki arkadaşıma bakış atmış tip tip...

biz de günler önce telefonda konuşurken hayırlı teskereler filan diyorduk. :ehe

• Beğen
Tepkiler: PALA. ve Baydırman

Baydırman

Baydırman

Moderator
Anlamadım :zong:

• Beğen
  • Kahkaha
Tepkiler: PALA. ve Silinen Üye 2553318

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
arkadaşım ekran kartı alacaktı sahibinden sitesinden birini bulmuşlar. 350-300 civarı bi şey. elemanı arayınca askerde olduğunu öğrendik. onun kardeşi vercekmiş malı. ama durumlar değişti ve askerdeki elemanın kardeşinin arkadaşı mı ne malı buluşmaya gelecekmiş. belki de hepsi anlaştı, belki de anlaşmadı bilemem.

buluşma yerine 4 kişi gittik. zaten gezecektik. ama duvarın arkasında bir yerdeyiz. elemanı orda bekliyoz. eleman gelmiş esnafa malı bırakmış sıkıntı çıkmasın diye. sonra konuştular işte bizim arkadaşlar 2 kişi malı almaya gitti :D biz 2 kişi hala duruyoz orda. hatta 3 veya 4 kişi gidecektik belki de.

eleman belli ki sıkıntı çıkmasından korktu. ama bir şey yapmayacaktık, geziyorduk hem. bunlar malı alıp geldiler kutusu mutusu var. malı esnafa bıraktığını ve elemanla görüşmeleri bittiği zaman malı alacak olan arkadaşımın yanında ki arkadaşıma bakış atmış tip tip...

şimdi anladım mı :zong:

• Beğen
  • Kahkaha
Tepkiler: PALA. ve Baydırman
Baydırman

Baydırman

Moderator

şimdi anladım mı :zong:
Hah şöyle anlatacan işte :zong:

• Beğen
  • Kahkaha
Tepkiler: PALA. ve Silinen Üye 2553318
arslan3332

arslan3332

Üye
Bende anlamadım ortada bir teşkilat var ama size nasıl tezgah kurdular siz yedinizmi yemedinizmi onun sonucu yok :hmmm :D

• Beğen
Tepkiler: Baydırman ve Silinen Üye 2553318

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Bende anlamadım ortada bir teşkilat var ama size nasıl tezgah kurdular siz yedinizmi yemedinizmi onun sonucu yok :hmmm :D
ekran kartı çalışmadı. farklı bilgisayarlarda denediler. :ehe yani yedik. anlaşılmayacak gibi de değildi aslında, her şey çok şüpheliydi. şimdi adamı şikayet etsen asker mi,kardeşini mi, yoksa kardeşinin arkadaşını mı şikayet edicen?

• Beğen
  • Kızdım
Tepkiler: arslan3332, PALA. ve Baydırman

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
tezgah var mı yok mu anlamadım ben de. belki asker masker kardeş olayı doğrudur. ama buluşmaya başkasının gelmesi garip. o kadar konuştuğun kişiyle alakasız biri geliyor :D

• Beğen
Tepkiler: arslan3332 ve Baydırman
Baydırman

Baydırman

Moderator
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

• Kahkaha
  • Şaşırdım
  • Beğen
Tepkiler: arslan3332, PALA. ve Silinen Üye 2553318
Baydırman