Arkadaşlar yeni bir cep telefonu alacağım ama kararsızım

Sponsorlu Bağlantılar

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Arkadaşlar yeni bir cep telefonu alacağım ama kararsızım
Arkadaşlar yeni bir cep telefonu alacağım ama kararsızım. Herkes tavsiye ettiği telefon modelini özellileri ile birlikte buraya yazsın ona göre bende tercih yapacağım. Fiyatı ortalama 250 ile 650 arasında ve mümkünse nokia olsun. Size güveniyorum. Unutmadan mümkünse tavsiye edeceğiniz telefonun resminide koyarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Kimse Ilkilenmiyor Anlaşılan

artexerxes

Üye
herkezin sahip olmak istediği telefonda istediği özellikler farklıdır.senin istediğin özellikler nedir? bn nokia n73 kullandım kamerası vb birsürü özellikler güzel ancak en sevmedğim özellik çok hantal bir telefon oldugu için sattım ve 5610 aldım.sanada öneririm..

yusufucan

yusufucan

Üye

Kardeşim 6300 350 Ytl Civarı 300ede bulursun.
N73 İse 549 Ytl Dahada Ucuza Bulabilirsin.ses Ve Görüntü Kalitesi İkisindede Var ama N73 de Daha Çok dijital Fotograf Makinası Diyebiliriz..Zarif Kibar İnce Diyorsan 6300 Öneririm SaygıLAr ;)))

safakk

safakk

Üye
Arkadaşlar yeni bir cep telefonu alacağım ama kararsızım. Herkes tavsiye ettiği telefon modelini özellileri ile birlikte buraya yazsın ona göre bende tercih yapacağım. Fiyatı ortalama 250 ile 650 arasında ve mümkünse nokia olsun. Size güveniyorum. Unutmadan mümkünse tavsiye edeceğiniz telefonun resminide koyarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

arkadaşım keşe konunu cep telefonları genel kısmına koysaydın orada sana daha çok yardımcı olurlardı neyse önemli değil :oke:

seçenek1: 2. el düşünüyorsan n95 i 600 ytl civarına bulabilirsin ayrıca n93,n93i,n73,n91,n91 8gb gibi modellerin 2 elide 0 fiyatına göre gayet makul seviyede ama yok dersen ben 0 isterim diye seçenek 2 ye bak derim:)

seçenek2: nokia 6500 slide hoş bir telefon ancak bildiğim kadarıyla symbian yok (eğer varsa affola)
6120classic herşeyi ile tam bir orta sınıf telefon ses seviyesi orta düzeyde symbian olması büyük avantaj
n70 bana göre alınası bir telefon değil artık neden dersen daha iyi modeller var bence:)
6233 de var ancak java telefon ama 2 tane hoperlör olduğundan n73 kadar hatta daha fazla ses verir
n73 ve n73 me ikiside aşağı yukarı aynı ama dersen ben düz n73 alıp sonradan me yaparım daha ucuza gelirdersen o da olur aralarında fark yok ortalama 500 ile 600 ytl arasında değişir 0 fiyatları ve özellik bakımından seni kesinlikle tatmin eder
wireless istersen e51 i de düşün çünki dışarıda wireless olan yerlerde beleşe msne girebilir web sitelerini ziyaret edebilirsin :) diğer özellikleri açısından orta sınıf bir telefon
5310 da symbian yok ancak ses özellikleri hele hele de müzikde verdiği bas tam bir harika ve inca tasarımı ile yazın rahat kullanılabilecek bir telefon:)
eğer 700 750 civarına çıkabilirsen n81 öneriyorum o da herşeyi tam ve iyi bir telefon:)
e65 de var onda da yine wireless var ancak radyo olmaması ve kameranın 2mp olması videoda isteneni vermemesi ve arka derisinin çabuk soyulması büyük eksiklik ancak ince bir telefon
n76 tam bir orta sınıf telefon ancak ince olması ile ön plana çıkıyor:oke:
5700 da tam bir müzik telefonu ancak alttaki dönen tuş takımı mekanizması uzun kullanımda sorun olabilir
not:bu kadar telefonun resmini koymadım kusura bakma :) ama yararlı olduysam ne mutlu bana:)

technoman34

technoman34

Üye

burayı ıncele

rap_man

Üye
bn de 5610 kullanıorum yeni aldım çok güsel fiyatıda 600 YTL falan sadeceee işletim sistemi smbiyan diil pek program yüklenmior ama oyun falan yüklenioo öneririm.hem kamerası 3.2 mp çok güsel.
bi mavi bi de kırmızı renklisi warr:D

i.dem32

i.dem32

Üye
bn de 5610 kullanıorum yeni aldım çok güsel fiyatıda 600 YTL falan sadeceee işletim sistemi smbiyan diil pek program yüklenmior ama oyun falan yüklenioo öneririm.hem kamerası 3.2 mp çok güsel.
bi mavi bi de kırmızı renklisi warr:D

arkadaşa katılıyorum bende kullanıyorum çok şık bir tel memnunum..... tavsiye ederim

zalim0612

Üye
dıgıphone almada ne alırsan al

kapan70

kapan70

Üye
en iyisi N73

zahid12

zahid12

Üye
bence superfone 9090i al

XXPOXX

XXPOXX

Üye
6500 slide alabilirsin s60 istemiyorsan ses ve kamera dehşet

erdalgs

erdalgs

Üye
en ıyısı 6233 kardes

hakancoban

hakancoban

Üye
Eğer multimedya özelliklerini yoğun olarak kullanacaksan Nokia N serisini öneririm.N73te 3.2 mpixel kamera var fakat özellikle resim ve mesajlarda ağır çalışıyor.Ama 2 mpixel kamera kafi diyorsan Nokia 6300 yada Sony Ericsson w810 u öneririrm.Ses konusunda W810 bir adım daha önde fakat satarken Nokia kadar avantajlı değil..

guest49

Üye
valla kardeş ne alırsan al 6300 alma

LeqendKiLLer

LeqendKiLLer

Üye
N95 Al :D (Biraz Geç Oldu Ama ) :D

ahmet743

Üye
nokia 3310 super birsey