Arkadaslar yardımlarınızı beklıyorum (sensor)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bgdesperado

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaslar yardımlarınızı beklıyorum (sensor)
2-3 GUN ONCE YENI BIR T.KLIFI ALDIM.FAKAT ARKADASIM ARADIGINDA ACILMIS TELEFON CEBIMDEYDI HALBUKI (HERNEYSE BUNU GECELIM) DEDIM KLIF YENI BIRSEYLER MI YOLUNDA GITMIYOR DIYE DUSUNDUM ILK ONCE SONRA BULDUM PROBLEMI..

TELEFONUN SENSORU SIYAH RENGI YOK SAYIYOR (dusununcede normal orn.geceleri isigi yanmazdi en azindan klif disinda dururken) orj klifi yiprandigi icin deistirme gereksinimi duydum.sonra denedim gercektende siyah birsey koyunca sensorun onune arayan belli yani cvp vs tuslari aktif :(

YARDIMLARINIZI BEKLIYORUM ARKADASLAR program falan ile halledebilecegim birseydir ins (yoksa t,klifin icini boyamaktan baska sansim yok :))

abdülhey25

abdülhey25

Üye
kılıfınız mıknasılı mı

bgdesperado

Üye
    Konu Sahibi
hayir sade deri klif ici siyah . orj klifinin ici beyaz :(

abdülhey25

abdülhey25

Üye
[video=youtube;ID0qd0zLAIQ]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=ID0qd0zLAIQ[/video]

ilk aklıma gelen üstteki videodaki durumdu n900ün mıknatısla tuşkilidinin devre dışı kalması olayıydı ama benimde bilgim yok diğer konuda kusura bakma ya...

bgdesperado

Üye
    Konu Sahibi
ılgılendıgın ıcın tesekkur ederım arkadasım t.kılıfının tam sensorun gordugu yere bırazcık oje ıle boyayarak halletım sımdılık bır skıntı yok oje t.kılıfından cıkana kadar :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt