MSN Messenger arkadaslar yardıma ihtiyacım var

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
parson53

parson53

Üye
    Konu Sahibi
arkadaslar yardıma ihtiyacım var
arkadaslar büyük bir sorunum var msn e virüs bulaştı:( ve ne yaptıysam bu virüsü temizleyemedim pratik bir çözümü olan varsa şimdiden teşekkür ederim

looney

looney

Üye
virus bulaşmışsa bilgisayara bulaşmıştır msn ye nasıl bulaşsın ki sen en iyisi bilgisayara format at

parson53

parson53

Üye
    Konu Sahibi
virus bulaşmışsa bilgisayara bulaşmıştır msn ye nasıl bulaşsın ki sen en iyisi bilgisayara format at
iyi de kardeşim pc ye format atınca c'de o kadar programlarım yüklü onlar ne olacak hem virüs msn ye bulaştı çünkü herkese site yolluyo

emy.japon

emy.japon

Üye
allah yardımcın olsun

orsesko

orsesko

Üye
Bencede bilgisayara format atmalısın VİRÜS TEZLENMESİ ZORDUR HEMDE VİRÜSÜ TEMİZLEDİN SAY AMA BİLGİSAYARINDAN İSTEDİGİN PERFORMANSI ALAMASSIN

Doğan

Üye
arkadasım ben yardımcı olayım sana hmn hijack'i indir bendede vardı yaklasık 1 dk sürüyo pc ye bi reset atıyo ve sonra hersey düzeliyo FORMATA fln gerek yoq için rahat olsun bu programla halledebilirsin

Trend Micro HijackThis 2.0.2 programın adı
burda varsa burdan indir yoqsa işte linq

indirebilirsin kolay gelsin kardesim.:!

Doğan

Üye
format at tek çözm çnkü, banada oldu.. n yaplım programların silinmesinide göze alacaksn yada programları Dye gönder sadece Cye format at

--------------- Ekleme ---------------

hea bide bunu sölemeyi unuttum sistemi geri al arkadaşım bunu çok gzl annatmış.. :):)
http://www.maxicep.com/msn-ve-yardi...z-cozumu-hic-uzulmenize-gerek-yok-184408.html

hacı bende denemiştim geri yüklemeyi ama düzelmiyo tek çözüm ya format yada bnm önerdiğim program ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt