Arkadaşlar Yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

NeoNitro

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar Yardım
Arkadaslar benım su anda elımde 6630 var aslında telefonumu sevıyorum ama yaklasık 15 gun once bır sorun cıktı :'( ""vıdeo cekmek ıstıyorum ama o kısıma gldıgınde telefon ozellık desteklenmıyor dıyor :( anlamayamadım butun yolları denedım ama olmadı olmadı format attım tık yok hard format attım tık yok sızce ne yapmayıyım en sonunda bır telefoncuya gosterdım adamlar dedıkı :ah: buna yenıden symbıan yuklememız gerekıyor adam benden 30 mılyon ıstedı ama sadece yapacagı pcden program atmak nedır bu yaw adam mı kazıklıyorlar malıyet yok bırsey yok lutfen bana bır yol gosterın ben hayatta 30 mılyon verıpte enayı olmam ya da symbıan yuklemeyı gosterın(sadece telefoncularda olur dıyorsunuz ama bence bızde yapabılırız symbıan yuklemeyı) yardım edın :vur: :vur: :vur:

Konu Başlığında Büyük Harf Kullanmak Yasaktır.
Mesaj İçinde Büyük Harf Kullanmak Yasaktır
.

katibim

katibim

Üye
kardeş aynı sorun bendede oluyordu hafıza kartına format at geçer o.k. ;;)

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
para verip symbian ı yeniden yükletmek istemiyorsan sitemizin dosyalar bölümünden philips camcoder programını yükleyip sınırsız video kaydı yapabilirsin saygılar.....

NeoNitro

Üye
    Konu Sahibi
abi ben sana diyorum ki video ozaell1g1 s1l1nm1s sen bana kamera program1 oner1yorsun yaww

katibim

katibim

Üye
ya bilader önce telefon ve kartın yedeğini al bilgisayara,ondan sonra hem kart hemde telefona format at %100 düzelecektir.anlatıyoruz burada ama dinlemiyorsun

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Ardarda mesaj atmak YASAKTIR.!
Konu Başlığında Büyük Harf Kullanmak da YASAKTIR.!
Mesaj İçinde Büyük Harf KUllanmak da YASAKTIR.!

Bir daha yazmak zor geliyorsa , Mesajdaki Düzenle butonuna kullanarak , eksik gördüğünüz yazılrı , aynı mesaja ekleyebilirsiniz.

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Telefona herhangi bir video çekme programı yükledin mi daha önce?

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Hafıza Katına ve Telefona Soft Format atınca geçmesi gerek.

metintekin

Üye
format atmanı öneririmmm.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt