arkadaşlar wave 2 telimde chaton uygulaması yok ????


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
boroborox

boroborox

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar telin sürümü 1.2 güncelleştirme yok diyo nasıl yüklerim chaton u??
 
xavxmaxi

xavxmaxi

Emekli Yönetici
Sitemizden Orijinal Bada 2.0 sürümünü veya özel yazılımları (CFW) indirip telefonun sürümünü güncelleştirebilirsin. Sonra ChatOn uygulamasına sahip olursun :oke:
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt