Arkadaslar vodafone da Konusma dökümanını nasıl çıkarta biliriz ?

Sponsorlu Bağlantılar

twofaces

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaslar vodafone da Konusma dökümanını nasıl çıkarta biliriz ?
arkadaslar bnm acilen sevgilimin kimlerle konustugunu ögrenmem gerek yardıncı olur musunuz_?:ah

izmirligenc

izmirligenc

Üye
faturalimi faturasiz mi faturasiz da ogrenemezsiniz faturali olursa online islem sifresini bilmen lazim sanirim ordan dokumana ulasabilirsin

ayrica kuskular olmasin icinizde bitirir herseyi

• Beğen
Tepkiler: ruzgar500

serif0127

Üye
eğer hat faturalıysa my vodafoneden fatura işlemlerinden öğrenebilirsin

malentome

Üye
şu an itibariyle myvodafone da yapılabilen işlemdir.

myvodafone a giriş yapıp faturasız hat işlemlerim\detay görüntüleme butonlarına tıklayın
ve DETAYINI GÖRÜNTÜLEMEK İSTEDİĞİNİ AYI SEÇİN.

tufanaksoy

tufanaksoy

Üye
kontörlüysede alabilirsiniz.7048 den önce 5i sonra 2 yi tuşlayın.görüşme detayınız ücretsiz olarak adresinize gelir..denenmiştir..

mehmet bel

Üye
05413937925 nuaralı abonenin dökümanını istiyorum

yakup mala

Üye
05414887068 numaralı abonenin dökümanını istiyorum

wadegame

wadegame

Üye
ya millet açık açık numaraları yazıyor var bir ayak

NeFReT-i iLaN

NeFReT-i iLaN

Üye
vodafone sitesine üye olun faturalı faturasız bütün detayları görürsünüz numaranızı buraya yazmanıza gerek yok :D

volki20

Üye
0535 705 06 16 numaranın eylül 2010 dekümanını istiyrum yardımcı olursanız çok senirim

devecioglu

Üye
sıktır boktan seyler numayı yazdımmı vermesı lazım a g boyle işimnnn

wwwyildizwww

Üye
05424072945 dökümanını istiyorum

1oyun

1oyun

Üye
05424072945 dökümanını istiyorum
Bulabilirsin Fakat Vodafone sitesine girip üye ol'a tıkla sonra oradan üye ol verdiğin numaraya şifre gelecek eğer o şifreyi bi şekiklde alabilirsin numara ve şifreyi vodafone online işlemlerden girip detay görüntülemeye girerek istediğin ayın DÖKÜMANINI ÇIKARTIRSIN.

HATİCEM

Üye
döküman çıkartmak istiyorum

ruzgar500

Üye
05312862444 dökümanını istiyorum
|-)

butter-fly

Üye
varsa kusku yapılabilir.öncelikle sevgilinizin teline ihtiyac var.bir bahane üretilip örn; kontörüm yok kardesime msj atmam gerek telini verirmisin askım :op: sonrasında tel sessize alınır,vodafone hatlar için S yazıp 7048 msj gönderilir.my vodafone giris sifresi anında sevgilinizin sessize alınmıs telinde :ehe sonrası çok önemli 8 haneli sifreyi aklınızda tutmak yada caktırmadan bir yere kaydetmek ve sevgilinizin telefonundaki msjı yok etmek,kanıt bırakmamak :oke:sonrası çok daha kolay,yalnız kaldığınızda my vodafone sitesinden sevgilinizin nosu ile ele geçirmiş oldugunuz sifre girilir.güncel görüşme detayları günü gününe,saati saatine önünüzde.bu görüşmelerden sık görüştügü numaralar ele alınır,aranır :naughty: bundan sonrası karşı taraf için zordur :box unutmayın aldatan kendini aldatır :bye2:

• Beğen
Tepkiler: esra415