Arkadaslar telin uygulama ve temalarynyn ismini degistiren program buldum..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Penci Hoca

Penci Hoca

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaslar telin uygulama ve temalarynyn ismini degistiren program buldum..
Name ok uygulamasy.
Python ile calisir. Bu proram size tel uygulamalarynyn ve temalarynyn ismini degistirmege yarar. Uygulama kody program acildygynda gozukecektir. Ordaki kody girin gule gule kullanyn... Link burda:
http://www.maxicep.com/attachments/117608d1337952315/

xqz5

Üye
hiçbirşey anlamadi ben:)

yunus5055

yunus5055

Üye
hiçbirşey anlamadi ben:)

Anlamayacak birşey yok ... Program python ile çalışıyor .. Temaların oyunların vs uygulamaların isimlerini değiştiriyor ... Ilk açılışta ekrana çıkan kodu yazacakmisiz .. Hepsi bu ...

---------- Eklendi @ 14:08:50 ---------- Yazıldı @ 14:08:17 ----------

Name ok uygulamasy.
Python ile calisir. Bu proram size tel uygulamalarynyn ve temalarynyn ismini degistirmege yarar. Uygulama kody program acildygynda gozukecektir. Ordaki kody girin gule gule kullanyn... Link burda:
http://spaces.ru/files/?sid=1047865544562970&read=8699341

:tşk:

xqz5

Üye
phytonuda onunla' çalışan programları hiç kullanmadım o yüzden daha açık olsun istedim :) benimde böyle bir sorunum var. Ttpod müzik çalar ismi yanlis yazıyor hatta hiç yazmıyor onu düzeltmek istiyordum:) da bunu yapmayi beceremem ben kalsın direk program olsaydı iyiydi:)

femtv

Üye
linki düzeltirsen sevinirim. Http:// sil www. Koy

Penci Hoca

Penci Hoca

Üye
    Konu Sahibi
linki düzeltirsen sevinirim. Http:// sil www. Koy

neden boyle dedin? Linkde hata varmi? Dosya inmeyormi? Artik bu konu s60 uygulamalar boluminde koyulmusdir!! Sizi uygulamalar boluminde daha fazla programlar ile bekleyorum!!
Saygilarla Penjihoja.!

yunus5055

yunus5055

Üye
neden boyle dedin? Linkde hata varmi? Dosya inmeyormi? Artik bu konu s60 uygulamalar boluminde koyulmusdir!! Sizi uygulamalar boluminde daha fazla programlar ile bekleyorum!!
Saygilarla Penjihoja.!

Yok kardeş arkadaşın dediği şey yazdığın adresin link haline dönüşmemesi .. Hala adres olarak duruyo ... Tıklanmıyo yani ...

Penci Hoca

Penci Hoca

Üye
    Konu Sahibi

Yok kardeş arkadaşın dediği şey yazdığın adresin link haline dönüşmemesi .. Hala adres olarak duruyo ... Tıklanmıyo yani ...

simdi deneyin oldumu? Olmadiysa tekrar deneycem.!
www.maxicep.com/attachments/117608d1337952315/

serinaga

serinaga

Üye
Benzer bir pro. vardı galiba ...

yunus5055

yunus5055

Üye
Olmuş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt