Arkadaşlar telefon önerisi yardim .. ??

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
aliemreyetgin78

aliemreyetgin78

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar telefon önerisi yardim .. ??
Arkadaşlar maximum 700 tl ye hangi telefonu önerirsiniz

Kerim.

Kerim.

Üye
wonder:oke:

erdi_s

erdi_s

Üye
Galaxy wonder :-)

aliemreyetgin78

aliemreyetgin78

Üye
    Konu Sahibi
tmm da beyler bana wonder in sorunlarını artılarınıda söyleyinde bileyim bende vardı telefon tam bir fiyaskoydu şarjı gitmiyordu ısınıyodu vesayre sizinkiler böyle bir sorunu var mı yoksa bana özel bir sorun muydu ...

M.F.E

Üye
xperia neo v

cukuleaks

Üye
Motorola atrix hepsiburadada 940 dan 650 ye indi. Canavar gibi telefon kesinlikle kaçırma derim...

aldemirfatih

aldemirfatih

Üye
oo baya düşmüş fiyat..telefon arayanlar kaçırmamalı bence..

cukuleaks

Üye
oo baya düşmüş fiyat..telefon arayanlar kaçırmamalı bence..
atrixin fiyatı zaten 940 dayken bile çok iyiydi diğerlerine göre arkadaşla baktık 650 yazıyordu resmen kaçırılmayacak fırsat. Hemen alın derim kaçırmadan ...

Never_Back_Down

Never_Back_Down

Üye

atrixin fiyatı zaten 940 dayken bile çok iyiydi diğerlerine göre arkadaşla baktık 650 yazıyordu resmen kaçırılmayacak fırsat. Hemen alın derim kaçırmadan ...
650 tl o telefon için beleş nerdeyse harbiden kaçırılmayacak fırsat

Mufche

Mufche

Üye
konuyla ilgsi yok ama ace2 mi yoksa atrix mi ? harçlığımı biriktiriyorum , burs çıkarsa ordanda eklicem bi tel. alıcam ikisi arasında kaldım

-Emre

-Emre

Üye
Wonder iyidir hem motorolnin sar degeri yuksek olur genelde ama atrixin kac bilmiyom

SilentOne

SilentOne

Üye
atrix i 650 e bulduysan al kacirma al hatta 800 e geri sat kar yaparsin:-)

gokhannnn_taz

Üye
Hatta hb 100 lira hediye ceki ve %10 wp veriyordu bi ara 530 a geliyordu
Ama atrixlerin refurbished cihazlar oldugunu duydum

SilentOne

SilentOne

Üye
refurbished nedemek ?

Never_Back_Down

Never_Back_Down

Üye
refurbished nedemek ?
Refurburbished (Yenilenmiş, Sıfırlanmış) Ürün Nedir? Ne değildir?
"Refurbished" yani sıfırlanmış ürünler, kullanıldıktan sonra bir arızası yada eksikliği tespit edilip fabrikasına geri gönderilen, fabrikasında sorunları giderilip tekrar ucuz bir fiyattan satılan ürünlerdir.
1. Refurbished ürünle sıfır ürünleri nasıl ayırt edebiliriz?
Refurbished ürünler satılırken bilindiği gibi sıfırlanmış diye satılır. Genellikle orijinal kutusunda gelmediği gibi orijinal kutusu deforme olmuş kutularda da gelebilmektedir. Ancak sadece burasından anlamazsınız. Örneğin KODAK makinalarda batarya kısımında refurbished etiketi yapıştırılmıştır. Diğer markalarda da bu tarz etiketler mevcuttur.
2. Refurbished ürünle sıfır ürün arasındaki fark nedir?
Refurbished ürün sonuçta tamir görmüş en azından bir sorunu çıkmış bir üründür. ÜRÜN STOK FAZLASI İSE REFURBISHED OLMAZ. Sıfır diye satılır. Bunlara sezon sonu ürünler denir.
3. Refurbished'in dezavantajı nedir?
Ürünün kullanırken sıfırdan farkı yoktur. Sıfırın çıkarabileceği sorunlar ile aynı oranda sorun çıkarır.
4. Refurbished alırken neye dikkat etmeli?
Bu husus çok önemli çünkü eğer bir üründen çok fazla refurbished ürün varsa denilebilirki ki ÜRÜNÜN O SERİSİ HATALI ÜRETİLMİŞ OLABİLİR ve sıfırında da aynı sorunlar ortaya çıkabilir.
NOT: Ürünü almadan önce diğer kullanıcıların yorumlarına dikkat edin.

alaStar

alaStar

Üye
-Emre

-Emre

Üye
bi sorunu olmasa niye o kadar dussun ben wonderin hic o kadar dustugunu gormedim? ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...