Arkadaşlar Telefon alacyım tavsiye edermisiniz

• 4 Mayıs 2011
  • 866 Okunma
  • 16 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Arkadaşlar nokia cep telefonu almak istiyorum (0.800 TL) olcak yardım edermisiniz

< Resmi açmak için tıklayın >

Yazan: emre9509
  2. C6-01 var ise o fiyata önerebilirim

3. Nokia c6-01 ve C7 önerim.

4. c7! kesinlikle öneririm..

5. arkadaşım sadece görüntü olsan diosan C7 tavsiye ederim...ama sesi kamerası berbat...onun yerine sana tavsiyem 200 tl daha koy N8 al...arkadaşımda c7 var sürekli sesinden ve kamerasından şikayetci...

6. nokia c7 samsung düşünürsen biraz pahalı gelebilir galaxy ace veya wawe 2 derim

7. birak ya wave 2 yi felan önermeyin git arkadasim paşalar gibi c7 ni al sen. kullananlar cok mutlu mesud bahtiyar sende git katil onlara :d samsung bildigin samsungdur yani çin mali kivaminda bosver size göre deil bu markalar :d tüm dünya symbiani birakiyor nokia bile symbiana tekmeyi koymuş durumda ama sen git bi symbian al en mantiklisi

8. son cümlen düşündürücü (tüm dünya symbiani birakiyor nokia bile symbiana tekmeyi koymuş durumda ama sen git bi symbian al en mantiklisi) :hmmm:hmmm

9. kingmor buna tecahüli arif diolar usta :d emin olki herkes neyin ne oldugunu yazdiklarimdan okuyup anlamistir. cok düşûnme :p

61semih bunu beğendi.
  10. :oke::oke::oke::oke::oke:

11. ya ne c7 si ya telefonda autofocus bile yok 8 megapiksel olsa ne yazar emin ol wawe 2 c7 den daha iyi fotograf çekiyo ayrıca wawe 2 nin ekranı c7 den büyük ekran kalitesinde c7 yi ezer c7 de 680 MHz işlemci var wave 2 de 1GHz işlemci en belirgin özellik :oke:

12. Aha başladılar yine :ehe

13. c7 yada biraz daha zorla n8 olsun temız olsun :D

14. Wave2 iyi tercih olur

15. Ben'de çok sayarım. O belirgin özelliklerden.. :D

16. Uruloki nin taktiği bu ! :D

yok bişey yok arkadaş bizden :D

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
21/09/2018 - 08:42