Arkadaslar Telefon Açilmiyor Lutfen Yardim Overlock uygulamasi yuzunden

Sponsorlu Bağlantılar

sayreyvr55

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaslar Telefon Açilmiyor Lutfen Yardim Overlock uygulamasi yuzunden
Arkadaşlarforumda ggördüğüm ovetlock uygulamasini kurup açtimgim anda telefonun ekrani gitti arasira küçük mmavi şeyler geliyor bataryayi cikarip takiyorum aç tuşunabasiyorum açilmiyor lütfen yardim nnazil düzelir symbian s60v5 Nokia500 . İndirdigim uygulamabu bbölümde diye buraya actim yqnlis yerse söyleyin lütfen format ise yararmi. Buda uygulama Over Clock - Telefonunuzu 800 MHz'ye kadar Overclocklayın - MaxiCep telefon titriyor işik geliyor ama acilmiyor sonra kapaniyor otomatik az çok bilen varsa soylesin

Son düzenleme:

exp_l0it

exp_l0it

Üye
kardes bu telefonlarda OVERLOCK DIYE BIR SEY YOKTUR. sadece mhz bilgisi o sekilde gozukur.
ve bu islem her telefonda olmamaktadir.
mrcrab.net den orjinal yazilimini indir. jaf ile telefona flashla. telefon acilicak. bilgilere gule gule de

BRKTNL

BRKTNL

Üye
Ayrıca doğru yazmışsın herhalde kardeş, Nokia 500 S60 değil ki. Yanlış işlem yapmışsın telefonun 500 ise eğer. Bir de Nokia 500'de 1 GHz işlemci var overclockla 800 MHz ne alaka ki :allalla:

Mr.Sun

Mr.Sun

Üye
Hard format sorununu çözer

sayreyvr55

Üye
    Konu Sahibi
kardes bu telefonlarda OVERLOCK DIYE BIR SEY YOKTUR. sadece mhz bilgisi o sekilde gozukur.
ve bu islem her telefonda olmamaktadir.
mrcrab.net den orjinal yazilimini indir. jaf ile telefona flashla. telefon acilicak. bilgilere gule gule de
Ağa nasil jaf ile flaşlaniyor soylermisin allah rizasi için telefon hic acilmiyor
Ağa nasil jaf ile flaşlaniyor soylermisin allah rizasi için telefon hic acilmiyor
Ağa basiyom ac tuşuna titriyor ondan ssonra mavi kuçuk bisey gelip gidiyor kapaniyor tel nnasil jaf ile.flashlaniyir söyler misin
TE="sayreyvr55, post: 7832549, member: 2587713"]Ağa nasil jaf ile flaşlaniyor soylermisin allah rizasi için telefon hic acilmiyor

Ağa basiyom ac tuşuna titriyor ondan ssonra mavi kuçuk bisey gelip gidiyor kapaniyor tel nnasil jaf ile.flashlaniyir söyler misin[/QUOTE]. Ağa telefoncuya gotursem kaç tTL alit ttahmini yada yapilcak bisey varmi
Yardım edicek biri yokmuuu