Arkadaşlar Sizinle Güzel (Belki) ! Bir Şey Paylaşmak İstiyorum ...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bbounce

bbounce

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar Sizinle Güzel (Belki) ! Bir Şey Paylaşmak İstiyorum ...

1 Sıradaki nedemek ? ilk önce beta hemen sonra kiestenmi update edeceğiz,bizimle kafamı buluyorlar anlamış değilim ...

kajal3636

kajal3636

Üye

1 Sıradaki nedemek ? ilk önce beta hemen sonra kiestenmi update edeceğiz,bizimle kafamı buluyorlar anlamış değilim ...

benım anladıgın yazıı model için bada 2.0 kiesden update e acılmış bunların ıngılızcesı bi garip :) cok acemı gıbı yazıyorlar.

furkanosman

furkanosman

Üye
oha :) iyi bişey bu gliba

bbounce

bbounce

Üye
    Konu Sahibi
Bende öle düşünüyorum artık bakacaz ... :))

msnnk

Üye
arkadaşlar galiba bundan sonra bada 2.0 haberlerini samkiesupdates den takip etmemizi istiyolar :oke:

ceycey111

ceycey111

Üye
Arkadaşlar facebooktürkiye iletişim bölümünden bada 2.0 çıkışı için kesin bir tarih varmı diye sormuştum
bugün beni aradılar ve hem genel müdürlükten hemde koreden aldığımız bilgiye göre kesin bir tarih yok diyor.
biz aralık ayında bekliyoruz fakat kesin birşey yok 2012 yede kalabilir dedi.

werem

werem

Üye
Bugün bana gelen mailde , yazılım tamam türkçeleştirme işlemi başladı. bu ay çıkmayacağı kesin vs... diyorlar.

mustafa1071

Üye
yaw bada 2.0 ada baslayacam smdi gelecekse gelsin yaw :(

nidforspid

nidforspid

Üye
arkadaşlar kasım sonu aralık başı gelmezse aralıkta kesin gelir

o değilde geçen sene şubatta alfa sürümünden beri bada 2.0 yi bekliyoz

bbounce

bbounce

Üye
    Konu Sahibi
tmm artık bada 2.0 ı rahat bırakın arkadaşlar, :D bakın bada 3.0 diyorlar bada 3.0 için adamların başını şişirelim belki samsungu piyasadan kaldırırlar :ehe

serhat737

Üye
Orada kies'e gelicek güncellemeler için SamKiesUpdates'i takip edin diyor, beta gibi ara sürümler SamUpdates'den devam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt