arkadaşlar size bir soru


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mostwanted 2

Üye
    Konu Sahibi
bu sitede moderatör alımı yapıldımı yoqsa daha alım yapılacakmı :vur
 
yasirarslan

yasirarslan

Üye
kardeşim cevabını adminden önce ben vereyim daha ilk mesajın ve gelir gelmez moderator alımını soruyorsun kendini paylaşımlarınla gösterirsen zaten admınlerimiz bunun farkına varacak ve kendileri sana görev vermeyi teklif edeceklerdir!!!
 
leiche

leiche

Emekli Yönetici
töbe töbe :locked:
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

Ozerf04
Cevap
3
Görüntüleme
58
Fatih BaKeR
maskelialbay
Cevap
9
Görüntüleme
136
maskelialbay
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt