arkadaşlar samsung monte S-5620 wifi bagLanamıyorum

Sponsorlu Bağlantılar

extorcist

extorcist

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar samsung monte S-5620 wifi bagLanamıyorum
arkadaşlar telefonu yeni aldım çok hoşuma gidiyo ama wifi bağlanamıyorum ve iyice sogudum bi yardım edrmisiniz

crazy_orhan_91

Üye
benim arkadaşımında aynı telfondan ve giremiyordu öncelikle wi fiyi etkinleştireceksin kendi modemini bulup düzenleye basıp ağ şifreni gireceksin pc den denetim masasına girip ağ bağlantılarına girip kendi ip ile ilgili noları yazıcaksın dns bölümünde ise modemin hangi modelse o modemin sitesine gireceksin dns sunucu 1 ve 2 yi oraya yazıcaksın arkadaş böyle girdi.inşallah çözersin sorunu :oke:

leke_bunyooo

Üye
aynen denedım ama oluyo sankı bende baglanamıyorum :((

metal95ozi

Üye
monte bendede var kullanma kılavuzunu oku :D ben anlatayım wifi ı aç düğmeye bas modeme tıkla ekle de şifre gir kaydet de sonra menüdeki internet yazan yere tıkla ayarlara ve sonra internet profillerine tıkla eklediğin modemi seç sonra wifi a tekrar git bağlan de olur :D

aly6161

Üye
yk arkadasm bnde de aynı sıkntı war modem şifremi kaldırdım qiriyorum baqlantı kuruldu diyo sonra interneti açtıqımda "Kablosuz ağınızda şifrelemeyi etkinleştirmeden Internet'e ulaşamazsınız. Modem Web Arabirim sayfasından modeminize login olup kablosuz şifrelemeyi ayarlayabilirsiniz." diyor. Ve qiriyorum şifre istiyor . modemimin markası airties RT 201 . yardımcı olursanız sevinirim .

volkanik42

Üye
arkadaşlar s5620 var wıarles e girmeye çalışıyorum ama şifre uzun olduğu için şifreyi tam yazamıyorum ve şifreyi kısaltma imkanımda yok ne yapab,ilirim şimdiden tşk

musemx

Üye
arkadaşlar bende aynı sorun oldu format attım ve düzeldi bilgiler gitisn sorun değil der iseniz bir deneyin... aklımda yok ama netten nasıl olacağını bulablrsiniz

batubaba

Üye
arklar bnde bağlanıyorm hizmete ulaşılamıor dio sora tekrar dene diom dns başarısız dio yardım pls!!!

farukharita

Üye
arkadaşlar ben de 5620 aldım wifi de sorun çıktı sonra başka kablosuz ağlara da bağlandım sorun ortadan kalktı
genelde dns başarısız hatası veriyor zaten
tavsiyem birden çok wifi ağına bağlanın sorun çözülecektir

jayistic

Üye
jtjl yükle geçer

1f53b1

Üye
telefona yüklediğin bir oyun veya uygulama yüzünden başına gelmiştir bu şu kodu arama yerine yaz *2767*3855# ve bekle telefondaki her şey silinir telefonu sıfırlar tek çözüm bu

muratena

muratena

Üye
bende hiç boyle sorun yok wifi tıklıyorum arıyor buluyor sifreyi giriyorum tamam.
bence gozden kacırdıgnız birsey var güzel telefon

vincente

vincente

Üye
arkadaşlar aynı sorundan kafayı yemek üzereydim
ama artık çözdüm
bazen giriyor mesela dışarda ama evde girmiyordu
bi sürü şey anlatmışlar ama çözüm çok basitmiş

aynen yazıyorum umarım bir teşekkürü çok görmezsiniz

telefondan wi-fi seçiyoruz
bağlantı ara diyoruz
bulduğumuz bağlantının ayarlarına giriyoruz
en sonda gelişmiş ayarlar varr seçiyoruz

bilgisayarımızda başlat/çalıştır/cmd yapıp
çıkan ekranda ipconfig yazıyoruz

telefonumuzda statik ip yazan yere tıklayıp ip adreslerini giriyoruz
örneğin ben 192.168.1.35 kullandım
varsayılan ağ geçidi hepsinde 255.255.255.0 dır
en sonada ana bilgisayarınkini yazıyoruz 192.168.1.1

benimki böyle bazı ip ler farklı olabilir ana bilgisayara göre sondaki rakamı değiştirin işte 192.168.1.1 i ben 192.168.1.35 yaptım mesela

artık bağlantı kuruldu diyecektir ama tarayıcıya girdiğinizde dns hatası verir
bunu gidermek içinde statik ip ayarları yaptığımız yerin altında statik dns var
onuda düzenliyoruz ben 208.67.222.222 ve 208.67.220.220 yi kullanıyorum istediğiniz dns yi google dan aratarak ta bulabilirsiniz

emeğe saygı pls

nhlysf

Üye
arkadaslar dns basarısız dıyıp duruyor bu zamana kadar yapıyordum her yerden gırıyordum sımdı bır turlu duzeltemedım ne yapabılırım....

Üst Alt