Arkadaşlar Samsung Galaxy S3 Telefondan Anlayanlar Bakabilirlermi Acil!!

 • 28 Eylül 2013
 • 389 Okunma
 • 6 Cevap

 1. Arkadaşlar Telefonum Samsung Galaxy S3 Telefonumun android sürümü 4.0.4 idi güncellemek istedim güncellemeyi indrip telefon yeniden başlatılıyordu bi yükleme çıkıyordu %31 de takılıyordu ve yeninden açılarak aynı sürümde devam ediyor açıldığında kiesten güncelleme atın dedi bende telefonu bilgisayara bağladım şu çıktı < Resmi açmak için tıklayın >

  sonra araştırdım bu konuda yapılanların hepsini yaptım http://www.maxicep.com/forum/konu/c...ltmesini-desteklemiyor-cozum-ana-konu.721322/
  sonra *#272*İMEİ NUM# bunu yaptım telefon yeniden başlatıldı sonra en altta yazıyor ki "Bütün İşlemler Bittikten Sonra Wipe Data ve Wipe Cache işlemlerini yapmanızı şiddetle tavsiye ederim,yoksa performans kaybı yaşayabilirsiniz çünkü eski sürüm verileriyle yeni sürüm verileri çakışabilir..." Sonra baktım telefon yine güncellenemiyor sürüm yine şuan 4.0.4 Wipe cache ve wipe data yapmam gerkirmi yapmam gerekiyorsa nasıl Yapacam? yardım lütfen yardımcı olurmsunuz Acill !
   


  Yazan: hsyn911
 2. Hacı anladığım kadarıyla cihazı güncellemek istiyorsun. Kies Ota Falan olmuyorsa. En kesin çözüm Odinle atacaksın stock 4.1.2'yi. Samfirmware'den son sürümü indir odinle flashla :oke:
   
 3. peki ben güncellemeyi telefoncuda hallederim de Wipe Data ve Wipe Cache gereklimi ?
   
 4. wipe data&cache islemi kullanıcı verilerini siler foto,program,oyun vs. İsteğe bağlı istersen yap istersen yapma :oke:
   
 5. Bence temiz olmasi icin yap dostum telefoncuya sifirla dersen surumu atarken halleder. ama onemli dosya yada vs. varsa hafiza kartina yedeklemeni de oneririm.
   
 6. tamamdır beyler desteğiniz için teşekkürler ;)
   
 7. Rica ederim :tebessüm:
   
Yüklüyor...
21/11/2018 - 21:51