Uygulama Arkadaslar nolursunuz bi bakın skyfire sorun

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

çorumlee

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaslar nolursunuz bi bakın skyfire sorun
Sa arkadaslar dedigimgibi artk bktm Bu skyfireden Önceden optimus me kullnyrdm skyfirede hicbir sorun yoktu Ancak Galaxy-Young aldm Bi kere bile videolari acmdm hep %50 buffiringde kalyr kaldgı halde wireless Sabki video İzloyrmsm gibi data hrcyr Ama %50 de klyr Jellybean kullanyrm Romda Lutfen yrdm edin Bilgili arkadaslrmn yardmini bekliyorum ve ariyetten Flash playeri optimus me de lib yardmyla ypyrdm ayni islemi yeni telimde ypyrm ama olmuyor Yardm edene ++++++++

- - - Eklendi - - -

yokmu.yardm eden ya :(

• Beğen
Tepkiler: Buğra

Buğra

Buğra

Admin
skyfire son sürüm denediniz mi?

çorumlee

Üye
    Konu Sahibi
Hepsini denedim kardesim ama olmuyor birturlu anlamdm :(

çorumlee

Üye
    Konu Sahibi
:( Yokmu yrdm eden yha

çorumlee

Üye
    Konu Sahibi
Harbisen yok ya :(

boyabatlı

boyabatlı

Üye
Arkadasim puflin browser dene

çorumlee

Üye
    Konu Sahibi
dncm krdesm saol

- - - Eklendi - - -

Hocm dendmde cok ksyr ya delrcm artk :(

yunusbulet

yunusbulet

Üye
Arkadaşım odinle orj. Rom yukle adobenin lib dosyalarını yukle birde telefonu oveclock yap orj browserda kasma olmuyor.

Buğra

Buğra

Admin
rom kaynaklı olabilir :) eğer custom rom yüklediyseniz büyük ihtimal sorun bundan kaynaklıdır.

çorumlee

Üye
    Konu Sahibi
şuan o işlemi yapyrm yaptmda orjinal rom yükledim lib ve oveclockta biraz bilgi verrirsen svnrm hocam

Buğra

Buğra

Admin
şuan o işlemi yapyrm yaptmda orjinal rom yükledim lib ve oveclockta biraz bilgi verrirsen svnrm hocam
malesef samsung cihazları üzerinde çok fazla bilgim yok bu yüzden forumda yada internette ararsanız nasıl yapıldığını daha iyi olur.

çorumlee

Üye
    Konu Sahibi
eyw nake ben yunus kardesimden cevp bklyrm

yunusbulet

yunusbulet

Üye
Kardeş overclock yaparak telefonu hızını 1.2ghz ye kadar yukselte bılırsın ancak çok isına bilır ve yanabilır telefonu 1.2ghz ye yukseltmek istıyorsan google dan bak merruk kernel yukle. Overclock dosyaları için filecrop adlı sıteden baka bilırsın. Dedıgım gıbı tehlikeli benım galaxy y şimdi serviste. Kusura bakma telefon dandik nokıa oldugundan yasmakta zorlandım :)

çorumlee

Üye
    Konu Sahibi
ozaman hocam ona gerek yok ozaman sen bana lib dosyalrını atsan yeter onu anlatsan yeter

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt