Arkadaşlar mağaza giriş yapmamı istiyor ( Sorun )

• 23 Ağustos 2014
  • 888 Okunma
  • 11 Cevap

1. Arkadaşlar Lumia 920 telefonumu Wp8.1 yaptım az önce şimdi ise mağazada şifre istiyor bende kafamdaki şifreyi giriyorum kabul etmiyor , yanlış olma ihtimali var napabilirim yardım eder misiniz ?
    ---
    Abi yardımcı olacak 1 Allah'ın kulu yok mu forumda

Yazan: StartTheGame
    Mobil cihaz ile gönderdi
  2. Giriş derken telefonda kayıtlı olan Microsoft hesabının şifresini istiyordur büyük ihtimalle. Yok o değilse cüzdana şifre koyduysan onu dene. Bir resim atsan daha detaylı yardım ederdim sanki

iPhone ile gönderdi
  3. Ms hesanını istiyorsa Burdan giriş yapmayı dene yanlışsa hesabı kurtarma seçeneklerini dene oda olmazsa telefonu sıfırlayıp yeni hesap kurmak çözer

4. Kardeşim telefona tamamen mi formatlamam gerek :/ + olmadı hesap kurtarma , Microsoft hesabı kardeşler
    ---
    Mağazaya giriyorum bişeye tıkladığımda şifre gir diyor pcden denedim girmeyi hesaba yanlış şifre girildiği için donduruldu diyor hiç mi yok kurtarma yolum :(

Mobil cihaz ile gönderdi
  5. Uyarı:
    Cüzdan PIN'inizi hatırlamakta zorlanıyorsanız üç defa girme hakkınız vardır. Üç defa yanlış girerseniz Cüzdanınıza erişim geçici olarak engellenir. Bu olursa, bir süre bekleyin ve yeniden deneyin. Cüzdan PIN'inizi sıfırlamanız gerekiyorsa, fabrika ayarlarına geri döndürmek üzere telefonunuzu sıfırlamanız gerekir.
    Windows Phone'da Cüzdan PIN'i ayarlama | Windows Phone Nasıl Yapılır(Türkiye)

iPhone ile gönderdi
  6. Hatirlamiyorsan maalesef tek çözüm format

Samsung Tablet ile gönderdi
  7. Tuh ya sağ olasın kardeşim

Mobil cihaz ile gönderdi
  8. :rica:

Samsung Tablet ile gönderdi
  9. Bana da oluyor ya bu ne

iPhone ile gönderdi
  10. ya arkadaşlar konu ile alakalı değil ama ben hotmail hesabımı girerken telefon numaramı yazdım ama sonra değiştirdim numaramı sonra kaldırak istiyorum ama eski telefon numrama kod göndermemi istiyor ve ben değiştirmek istiyorum ama yapamıyorum var mı önerisi olan

11. Farklı bir doğrulama yöntemi deneyebilirsin. Ya da yeni numaranı ekleyip doğrulama Kodu gönderilmesi için öncelikli olarak atayabilirsin.

Mobil cihaz ile gönderdi
  12. Arkadaşlar ben doğrulama sorusuna anne doğum yerini yazmışım soruya cevabı yazdım hesabım açıldı parolayı unuttum dedim sizde güvenlik sorusu koyduysanız deneyin bence bi :/ yada parolamı unuttum kısmından farklı bir doğrulama seçeneğinden istediğiniz e posta ya "DOĞRU HESAP BİLGİLERİNİ" yazdığınız surece kurtarabilirsiniz :) yazdığınız kurtarma hesabına link falan gelecektir :)

Mobil cihaz ile gönderdi

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
13/12/2018 - 12:08