ARKADAŞLAR LÜTFEN YARDIMEDİN

Sponsorlu Bağlantılar

prestijkatil

Üye
    Konu Sahibi
ARKADAŞLAR LÜTFEN YARDIMEDİN
MERHABA ARKADAŞLAR BENDE SAMSUNG GALEXY S2 VAR AMA BİRŞEYLER OLDU TEL E TELEFONUN KENDİ SAATİ HESAP MAKİNASI VE BİR SÜRÜ PROGRAMI SİLİNDİ... BİRKAÇ KEZ AYARLARI SIFIRLADIM AMA İŞE YARAMADI NE YAPMAM GEREK LÜTFEN YARDIM EDİN....
MODEL NUMARASI:GT-I9100
ADROİD SÜRÜMÜ:4.1.2
ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

hsyncmptr

hsyncmptr

Üye
tekrar rom kurucaksın

prestijkatil

Üye
    Konu Sahibi
KARDEŞİM ÖNCELİKLE CEVAP YAZDIĞIN İÇİN TEŞEKKÜRLER AMA NASIL ROM KURULUR BİLMİYORUM!!!

hsyncmptr

hsyncmptr

Üye
sakin ol ilk önce telaş yaparsan bu işlemi hatalı yaparsın ilk önce telefonunu kapat ses kısma tuşu orta tuş ve güç tuşuna basılı tut download modu açılacak telefonu elleme bilgisayarını odini indir romu indir telefonunda ses açma tuşuna bas pc ye bağla odini aç md5'e tıkla romu seç starta bas biter

prestijkatil

Üye
    Konu Sahibi
saol kardeşim şimdi md5 i arıyorum yüklediğimde sonucu yazarım

hsyncmptr

hsyncmptr

Üye
takıldığın bir yer varsa sorabilirsin mesela romun linkini atayım istersen

prestijkatil

Üye
    Konu Sahibi
valla süpersin yaa sabahtan beri tele yüklemediğim kalmadı ama yinede olmadı sen linki ver sana zahmet birde bunu ondin ile yükleyeceğim değilmi?

hsyncmptr

hsyncmptr

Üye

rar dan çıkar odinle yükle

Davut420042

Davut420042

Üye
İşte Bir download Modu Aksiyonu Daha ;)

• Beğen
Tepkiler: hsyncmptr

prestijkatil

Üye
    Konu Sahibi

rar dan çıkar odinle yükle

SAOL indiriyorum şimdi inşallah olurKARDEŞ ÇOK SAOL OLDU HERŞEY NORMAL E DÖNDÜ GERÇEKTEN ÇOK YARDIMCI OLDUN SAOL

• Beğen
Tepkiler: hsyncmptr
hsyncmptr

hsyncmptr

Üye
Rica ederim:)

mangam4xable

Üye
prestijkatili iyice araştır orjinal rom nasıl yüklenir vs ondan sonra yap yarım yamalak bilgiyle hemen işe koyulma

prestijkatil

Üye
    Konu Sahibi
prestijkatili iyice araştır orjinal rom nasıl yüklenir vs ondan sonra yap yarım yamalak bilgiyle hemen işe koyulma

Kardeş saol düşündüğün için ama şimdilik herşey normal ve telefon çok hizlandi saol

zer kalov

zer kalov

Üye
Roma gerek yok..
Googleye sürüm numarası ile gaappss yaz.
Orda sistem uygulamalarının çoğu var..

Örnek: 2.3.6 gaappss..

Yüklediğin dosyaları telefon rootlu ise link2sd programı ile sistem uygulaması yap..

Rootsuz olmaz