Arkadaşlar lütfen bana yardım edin.yalvarıyorum sizlere çok acil lütfen.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Suskun şeytan

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar lütfen bana yardım edin.yalvarıyorum sizlere çok acil lütfen.
Arkadaşlar allahını seven bana çok acil yardım etsin rica ediyorum lütfen...:(

arkadaşlar elimde samsung gt-c3510 var ve oyun açmıyo java hatası diyo.bütün siteleri sayfaları gezdim bir sürü çözüm yolu var ama her birini demedim ama olmuyo.ota.test falan hepsini yaptım arkadaşlar lütfen bana yardım edin...

kol@j

kol@j

Üye
telefonda sorun yoksa... dokunmatik javalar oynayabilirsin ama ... versiyonu uygun olması lazım...

telefonda sorun varsa... yazılım sorunudur. firmware yüklemek lazım... ve bir de güncelleme yapmak lazım...

yani telefonuna yazılım yüklenecek...

nasıl olduğunu bilmiyorum...

forumdan öğrendiğim kadarıyla..

bu bağlantıda birşeyler var....

Suskun şeytan

Üye
    Konu Sahibi
Sanırım herşey dediğiniz gibi.yine teşekkür ederim ama bu yazılım işine bi yardımcı olursanız çok sevinirim rica etsem bi bakar mi sinız.

--------------- Ekleme ---------------

Sanırım herşey dediğiniz gibi. Ama bu yazılım işini bilmiyorum ben. Bu konu da bana yardımcı olursanız çok sevinirim. Yazılım nasıl olur nasıl atılır hiç bir fikrim yok. Lütfen bana yardım edin.

erserhad_25

erserhad_25

Üye
arkadaşlar tlfon özelliklere girin sertifika ayarlarını tüm sertifikalar olarak değiştirin

heroman33

heroman33

Üye
Arkadaşlar allahını seven bana çok acil yardım etsin rica ediyorum lütfen...:(

arkadaşlar elimde samsung gt-c3510 var ve oyun açmıyo java hatası diyo.bütün siteleri sayfaları gezdim bir sürü çözüm yolu var ama her birini demedim ama olmuyo.ota.test falan hepsini yaptım arkadaşlar lütfen bana yardım edin...

ne güzel işte napcan oyunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt