ArkadasLar İphone 5 Mi Note 2 Mi Htc X8 Mi Lumia 920 ?

• 30 Mart 2013
  • 894 Okunma
  • 19 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. aRkadaslar yeni telefon alacagımda kararsız kaldım aslında uygulama önemli deil wp8 düsünüorumda sizce hangisini alayım iphone 5 mi lumiamı x8 mi note 2 mi

Yazan: seydunac
  2. note 2 derim çünkü her yönden iyi işlemcisi hızı ekranı falan.ama taşıması biraz sorun oluyo

3. Kardeşim yüzlerce konu açıldı bari en azından isteklerini falan belirtseydin telefonu ne amaçla kullanıcağını da ona göre yorum yapsaydık

4. git en pahalı hangisiyse onu al olsun bitsin :D

5. Para sıkıntı değilse iphone 5 al Mahrum etmez...

6. E) Hepsi

7. Git bir yerde Note 2 yi eline al en az 2-3 saat dene.Boyutu sorun etmiyorsa al gitsin.

8. Boyut çok büyük olmasa note 2 güzel

9. iPhone 5 al ben çok memnunum. Note 2'den daha hızlı.

10. İphone5

11. Şöyle kategorilere ayıralım.

Lumia 920 varsa hTC x8 i baştan ele.

Bol özellik istersen S-Pen harikası olsun dersen Note 2

Hız istersen iPhone 5

Sade bir arayüzü olsun hızlı olsun uygulama olmasada olur dersen Lumia 920

MrExpert bunu beğendi.
  12. fiyat araligini biraz daraltsan,beklentilerini ve kullanim alişkanliklarini belirtsen daha kolay yardim alabilirsin. HTC 8X 1350tl'ye bulabilirsin,lumia920 1600-1650tl,iphone5 2000, note2 1800tl. En ucuzuyla en pahalisi arasinda 650tl fark var nasil yardimci olabiliriz ki?

13. note 2 veya iphone 5

14. Lumiada uygulama sıkıntısı mı var. İphoneye kafa tutacak telefon iken bir de ?

15. Tabiki var.Aradaki uygulama marketleri arasında dağlar kadar fark var.Aynı şekilde Play Store ile de.

16. :ah:(

17. Wp'ye bulaşmadan iphone 5 ile note 2 arasında seçim yapmalısın bence.Önerim iphone 5 olur:oke:

18. iPhone 5

19. Bence uygulama sıkıntısı senin için önemli değilse kuşkusuz Lumia 920...Ancak bu sıkıntı yazın ortalarına doğru pek kalmayacağa benziyor.

Büyüklüğü senin için sıkıntı olmayacak ve uyg ve oyun sorun olmayacaksa Note 2 al gitsin.

Eğer daha minimal bir cihaz istersen iphone 5 al

kafan karıştıysa kurra çek şansına ne çıkarsa :kıskıs:

20. Androidde uygulama kıtlığı yokki?

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
16/11/2018 - 09:00