Arkadaşlar İphone 5 im çalındı yardım LÜTFEN

Sponsorlu Bağlantılar

oguzhan_kork

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar İphone 5 im çalındı yardım LÜTFEN
yaklaşık 15 gün önce telefonum çalındı ertesi gün hemen savcılığa gittim, sizce ne zaman telefonumdan haber gelir arkadaşlar ümidimi kaybettim iyice

BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
Kardeş geçmiş olsun büyük ihttimalle bulunur birini arasa hemen bulunur dinlenmeye almışlardır numaranı

oguzhan_kork

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş geçmiş olsun büyük ihttimalle bulunur birini arasa hemen bulunur dinlenmeye almışlardır numaranı
teşekkürler telefonun suya düşme ihtimali var o haldeyken de bulabiliyolar mı

BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
Hayır sanmıyorum eğer öyleyse gec mi s olsun

smrlss

Üye
4s'lerde iphone'mu bul diye bir program vardı öyle birsey 5 tede var sanırım ondan kurmamıs mıydın ? savcılıgında bu konulara pek özen gösterdigini sanmıyorm büyük ihtmial takipsizlik kararı cıkacaktır.. inşallah bulursun ne deyim

Anil-D

Anil-D

Üye
ımeı den bulurlar oda olmadı hattan

achambo

achambo

Üye
imeiden bulunursa bulunur yoksa zor gibi

BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
Şimdiden geçmiş olsun unut gibi sen onu

blacktalon

blacktalon

Üye
onu calan icindeki hatla kullanacak kadar degil emei ile de takip edeceklerini hic sanmam savciligin daha onemli isleri olur ve arada kaynar akraban yada tanidigin olmali

yaren_dede

yaren_dede

Üye
onu calan icindeki hatla kullanacak kadar degil emei ile de takip edeceklerini hic sanmam savciligin daha onemli isleri olur ve arada kaynar akraban yada tanidigin olmali

Cikip sokakta aramiyorlar herslde! hat takildigi an hat sahibi savciliga cagriliyor calinti telefon kullanmak suclamasiyla

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
cardanadam

cardanadam

Üye
benim telefon bursada çalışmıştı o gün savcılığa başvurdum tam 1 sene sonra Zonguldak'ta çıktı telefon bende gidip almadım belkide hala duruyordu orada. büyük geçmiş olsun bence o telefondan ümidi kes bulunması 1 seneyi buluyor bir senede kimler kullanır nasıl kullanır bilemezsin satayım desen 1 sene sonra kaç paraya satarsın

oguzhan_kork

Üye
    Konu Sahibi
4s'lerde iphone'mu bul diye bir program vardı öyle birsey 5 tede var sanırım ondan kurmamıs mıydın ? savcılıgında bu konulara pek özen gösterdigini sanmıyorm büyük ihtmial takipsizlik kararı cıkacaktır.. inşallah bulursun ne deyim
kurmustum da telefon kapalı olduğu zaman o sistem de devre dışı kalıyor çalındığından beri hiç açılmadı galiba telefon

enterneoll

enterneoll

Üye
çalan bence satar tabi çalındıysa eğer kaybettiysen kendi kullanır :D ve bulunması zaman alıyor

Symbianize

Symbianize

Üye
Bulunması zor ama imkansız değil adam eğer ona hat takıp açarsa direk imeiden bulurlar fakat parçalayıp parça olarak satarsa unut o telefonu şindiden geçmiş olsun