arkadaşlar iphone 3G acil yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gagged3

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar iphone 3G acil yardım
arkadaşlar hepinize kolay gelsin
bugün 2.el bir iphone 3g 8gb telefon aldım
jailbreak yapılmıştı.
Rehberi ve mesajları çok doluydu ve bende telefonu fabrıka ayarlarına cevırmek ıstedım
daha sonra ayarlar genel kısmından fabrıka ayarlarına gelınce bır kutucuk geldı o kutucuk doldu ve daha sonra bır apple logosu geldi ancak hala gitmedi ne yapmalıyım arkadaşlar acil yardım edin daha telefonumu kullanamadım lütfen açıklarmısınız ne yapmam gerektiğini.

hakankurban

hakankurban

Üye
telefonun modeli ne şu an ekranda kablo işaretimi var? telefon yurtdışından mı gelme

gagged3

Üye
    Konu Sahibi
model iphone 3G 8GB , hayır yurt dışından gelme değil , hocam kafayı yicem lütfen yardım edin iTunes'e bağlayıp restore edeyim dedim iTunes Hata veriyor telefonda görünmüyor iTunes te yardımlarınızı beklıyorumm acil

hakankurban

hakankurban

Üye
telefonunda hangi versiyon yüklü birde itunesin hangi versiyonunu kullanıyorsun

--------------- Ekleme ---------------

iphone_ankara@hotmail ekle yardımcı olayım

maktama

maktama

Üye
model iphone 3G 8GB , hayır yurt dışından gelme değil , hocam kafayı yicem lütfen yardım edin iTunes'e bağlayıp restore edeyim dedim iTunes Hata veriyor telefonda görünmüyor iTunes te yardımlarınızı beklıyorumm acil
telefonu restore edecekseniz custom firmware bir 4.1versiyonla restore edin. Böylece jailbrek ile uğraşmazsınız tekrar.(CFW ile restore etmek için telefonunuzun zaten jailbreakli olması lazım, ama sizinki zaten öyleymiş) CFW ile shift+restore kullanarak restore ederseniz basebandınız yükselmez ve hem yeni firmwareli hem de jailbreakli bir telefona otomatikman kavumuş olursunuz.
(Benim tel de 3G 8GB yurtiçi)

--------------- Ekleme ---------------

bu arada itunes en güncel olsun.

atakax

atakax

Üye
itunes görmüyorsa baska bir bilgisayarda tekrar restore etmeyi deneyin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...