arkadaşlar görüşme...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
cihatnuroglu

cihatnuroglu

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar görüşme...
arkadaşlar nurani ile görüştüm fw16 askıya alınmış
ama önümüzdeki ay fw15 başka bir versionu geliyormuş özellikleri ise
1 piksellik yanlarda boşluk vardı ya ekranın o kalkıyor
developer diye bir menü gelior ve özellikler gelecek yeni
açılış ekranları rahatlıkla deiştirilecek c üzerinden yani
herkese saygılar ..................

:artı: :artı: :artı: :artı:

luckyesref

luckyesref

Üye
arkadaşım symbian 6.1 olan sx1'i 7.0 yapacaktık.bu haber iyicene anti-sx1 cilerin işine yaradı şimdi nurani ayıp etmiş oldu. okullar açılalı 2 ay oldu vaat ettiklerini uygulamaya dökmedi,dökemedi. burada beklemekten ağaç olduk yani. neyse biz gene de bekleriz.güzel hayaller kurmuştuk.

cmert

cmert

Üye
söz vermak başka şeye benzemez.ne yapıp yapıp fw16 işini bitirmesi gerekirdi.yakışmadı.bundan sonra benim için ne yapsa boş :nono: :nono: :nono: :nono:

cihatnuroglu

cihatnuroglu

Üye
    Konu Sahibi
kimse söz vermedi .............bende size yakıştıramadım :P :P :P :P

cmert

cmert

Üye
Originally posted by cihatnuroglu@Oct 26 2005, 07:12 PM
kimse söz vermedi .............bende size yakıştıramadım :P :P :P :P
[post=199904]Quoted post[/post]​
sen önce söz vermenin açılımını türkçe karşılığını öğren ondan sonra....artık nurani nin yalakalığını da bırak!... :off:

luckyesref

luckyesref

Üye
ne demek söz verilmedi
bu başlığı sen açmıştın hatırladın mı

"arkadaşlar nurani ile görüştüm mp3 leri zil sesi yapacakmış yanı telefonumuzda waw melodi yerine mp3 seslerini koyabileceğiz fw16 içinde oluyor bu olay fw16 da 1 ay sonra elinizdeymiş kendisi öyle dedi..."

bu konu iyice uzamıştı hatırlarsan.
http://www.maxicep.com/forums/index.php?showtopic=17243
nurani neden bu foruma katılmıyor?? ona yardım edebilecez arkadaşlarımız vardır software konusunda.
kendisi kötü demiyorum ama verdiği sözü yerine getirmeli bence.

SnL.dracula

Üye
harbi harbi öyle yani. biz gerçi herkese güveniyoruz neyse bır gun cıkar herhalde. biz öldüğümüz zaman . :gun: :aman:

cihatnuroglu

cihatnuroglu

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by luckyesref@Oct 27 2005, 09:13 AM
ne demek söz verilmedi
bu başlığı sen açmıştın hatırladın mı

"arkadaşlar nurani ile görüştüm mp3 leri zil sesi yapacakmış yanı telefonumuzda waw melodi yerine mp3 seslerini koyabileceğiz fw16 içinde oluyor bu olay fw16 da 1 ay sonra elinizdeymiş kendisi öyle dedi..."

bu konu iyice uzamıştı hatırlarsan.
http://www.maxicep.com/forums/index.php?showtopic=17243
nurani neden bu foruma katılmıyor?? ona yardım edebilecez arkadaşlarımız vardır software konusunda.
kendisi kötü demiyorum ama verdiği sözü yerine getirmeli bence.
[post=200172]Quoted post[/post]​
ney ben söz vermişmiyim acaba ii okuyun bee ben elimi ayağımı forumdan çekiyorum artık yazılımı ne zaman alırsanız alırsınız bana gelirse paylaşmam haberiniz olsun öyle yapam lazım bu durumda çünkü ne kadar yardım okadar kazık hadi by ;;) ;;) ;;) ;;)

djdiaz

Üye
beyler bıras daha ilersini düşünün okemı adam cıkarın ca yazılımı uploada saldırıyonuz ama .... gelmeyincede adama patlıonuz nurani yenı yaazılımı şimdi çıkarsa almıcak bı adam yok gene saldırcanız uploada dimi ama bırasdaha antinankör beklerdim sizi neyse insanoglu nankörmüş beee!!!!! :nono: :nono: :nono: :off:

cmert

cmert

Üye
biz ne yapar yapar buluruz kardeşim senin triplerini çekemeyiz.bulunmaz hint kumaşı sanki.maxicep sensiz de yaşar.

sonix

Üye
arkadaşlar nurani mali durum nedeniyle pc sini sattı.o yüzden gecikme olacak...

cihatnuroglu

cihatnuroglu

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by sonix@Oct 29 2005, 09:47 AM
arkadaşlar nurani mali durum nedeniyle pc sini sattı.o yüzden gecikme olacak...
[post=201419]Quoted post[/post]​
diline sağlık anlayışın için teşekkür ederim arkadaşım bazı arkadaşlar anlama özürlü yetiştin yani saol kardaşım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt