Arkadaşlar e63'te lotus traveller adli bir virus var nasil yok edebilirim?

 • 8 Ekim 2012
 • 792 Okunma
 • 9 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. NetQin antivirus ve mobile guard var.Telefonumdan o 3 virüsü silince her telefonu açtiğiimda tekrar yükleniyor.Mobile Guarddan başta yükleme yapmayi denedim,fakar sadece yüklenmesini engelliyorum.Telefonun başta açilirken kasilmasina sebep oluyor.Hard formatsiz yapabilir miyim?
  Iyi forumlaar.
   


  Yazan: sezaruyanik
 2. Yardimci olabilecek??
   
 3. O telefonun kendi programıydı galiba.Telefonu ilk aldığımda bende de vardı.Uygulama yöneticisinden kaldırmayı dene.Olmazsa galiba hard format gerek;çünkü ben öyle yapmıştım.
   
 4. virüs yok emin ol. Ben çok aradım bulamadım.Program tam kalkmamış.aynısı değilde program kalkmıyordu .NetQin virus programı ile kaldırdım .Manuel parçalarını sil. Sonra kaldırmayı dene.
   
 5. Kesin Bir Yöntem Söyleyim Ve O Virüs Değil. Hafıza Kartını Çıkart Bilgisayarda Biçimlendir Unutma Bilgilerin Gidecek, Telefonuna Hard Format(*(yıldız) + 3 + yeşil tuş + açma kapama tuşu) Böylece Telefonun Tertemiz Olur.
   
 6. Dediklerinizi dikkate alicam,teşekkürler
   
 7. mesut abinin dediğine katılıyom. Ama sakın bilgilerinl pcye yedeklemeyi unutma :oke:
   
 8. Büyük ihtimal telefona bi hard format çekicem,alali 1.5 sene geçti sadece bi kere fabrika ayarlarina çevirdim fakat o da pek fayda etmiyor :)
   
 9. Nfe Core 2 indir open crc +unpack 2c 2c 2c pack taman nokia Cooker indir sil ovi magazi indir nokia firmware clear indir

  - - - Eklendi - - -

  Nfe Core 2 indir open crc +unpack 2c 2c 2c pack taman nokia Cooker indir sil ovi magazi indir nokia firmware clear indir

  - - - Eklendi - - -

  Ok Yes

  - - - Eklendi - - -

  Ok Yes
   
 10. virus degil o telin kendi programi o bende z: yi kurcalarken bulup yuklemistim bi ara onu ama nasil kaldirdim hatirlamiyorum silinmiyodu galiba formatla sildim yada uninstallkinqle
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
18/02/2019 - 23:11